Встановлення пральної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин

Відгуки по встановленню пральних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісний монтаж та підключення пральної машини - це запорука довгої та надійної роботи пристрою. Це спосіб зберегти гарантійні зобов'язання від виробника. Тому рекомендується довірити цю роботу досвідченим фахівцям. Не намагайтеся зробити її самостійно.

Процес підключення пральної машини Whirlpool, LG, Indesit та інших відомих брендів включає кілька етапів:

 1. Вибір місця встановлення. Потрібно враховувати відстань не менше 5 см між задньою стінкою машини та стіною приміщення для забезпечення вільного повітряного потоку. Це може бути як у ванній, так і кухні.
 2. Підготовчі роботи. Сюди входить огляд обладнання для перевірки його цілісності. А також перевірка рівня води в трубах та відключення живлення.
 3. Підключення до водопроводу та каналізації. У деяких випадках довжина заводських шлангів може бути недостатньою. Тоді може знадобитися подовження або заміна на довші.
 4. Підключення до електромережі. Важливо, щоб розетка була поруч із машиною і мала достатню потужність (не менше 16А). Перед підключенням техніки до розетки фахівець перевіряє заземлення.
 5. Вирівнювання та перевірка. Після підключення всіх комунікацій прилад вирівнюється та проводиться тестовий цикл роботи. Це потрібно для перевірки якості установки.

Якщо вас цікавить правильне та оперативне встановлення пральної машини Indesit, LG, Hotpoint, Samsung, Electrolux, Haier, Ariston та інших брендів, звертайтесь до сервісу Master911.

Наші фахівці мають багатий досвід в установці пральних машин горизонтального та вертикального завантаження. А також у підключенні, обслуговуванні та ремонті. Ремонтуємо техніку всіх провідних виробників, незалежно від моделі та року випуску. Майстри також надійно здійснять встановлення нової пральної машини та налаштування.

Ми приймаємо заявки на монтаж та підключення пральних машин таких брендів, як Индезит (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Вирпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Занусси (Зануси / Zanussi), Аристон (Ariston), Ардо (Ardo), Электролюкс (Electrolux), Канди (Candy), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Сименс (Siemens), Атлант (Atlant), Миле (Miele), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Привилег (Privileg), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Мидеа (Midea), Виадрус (Viadrus), Хувер (Hoover), (Малютка), Баукнехт (Bauknecht), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn) та багато інших.

Майстра нашого сервісу

Кожен майстер перед виходом на роботу проходить обов'язкове навчання, а потім складає відповідний іспит. Проте лише 15 кандидатів зі ста зможуть набрати високий бал (4,5 та вище). Тоді він отримає допуск до обслуговування клієнтів.

Кожен технік Master911 надійно виконує свої обов'язки. Вони виявляють доброзичливість і використовують нецензурну лексику. Майстри також стежать за порядком на своєму робочому місці і після завершення робіт роблять прибирання.

Наші фахівці працюють з власними інструментами і за необхідності забирають побутову техніку до майстерні.

Прозорість формування вартості

Вартість монтажу пральної машини вдома (за винятком транспортних витрат і вартості деталей/запасних частин, детально прописані в нашому прайс-листі.

У процесі оформлення заявки на виклик майстра, ми ставимо низку уточнюючих питань. Нам треба знати про виробника техніки, а також моделі та рік випуску. Це дозволяє максимально точно уявити замовнику приблизну вартість робіт. Завдяки такому підходу ймовірність розбіжності вартості, яку назве майстер на місці, з тією, що вказана в прайс-листі, виключена.

Ми гарантуємо, що ціна, названа майстром, буде відповідати ціні нашого прайс-листа. Крім того, кожен фахівець готовий докладно пояснити, як формується вартість встановлення пральної машини вдома, обслуговування та ремонту.

Master911 слідкує за звітами своїх фахівців з усіх виконаних замовлень.

Що ви отримаєте?

Звертаючись за допомогою у монтажі пральної машини та її підключенні до Master911, Ви отримаєте:

 • Надання професійних послуг з ремонту пральних машин від усіх відомих виробників. Ремонтуємо техніку будь-яких моделей та років випуску.
 • Швидкий виїзд майстра на вашу адресу та оперативне виконання необхідних робіт.
 • Контроль якості послуг, що надаються нашими майстрами. У разі виникнення запитань, повідомте нам. Якщо в роботі майстра буде виявлено навіть дрібні недоліки, він їх виправить.

Також кожен клієнт може розраховувати на такі переваги:

 • Можливість залишити заявку цілодобово;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин після подання заявки;
 • Підтримка чистоти на своєму робочому місці та прибирання після виконання робіт;
 • Підключення пральної машини за доступною та справедливою ціною, що відповідає досвіду спеціаліста;
 • Зручні варіанти оплати (готівка або безготівковий переказ);
 • Фіксована ціна, встановлена у договорі. Наприклад, вартість підключення пральної машини Electrolux (Електролюкс) залишається незмінною та відповідає прайс-листу;
 • Гарантії на всі виконані роботи та замінені деталі;
 • Вирішення спірних ситуацій та конфліктів. Якщо ви зіткнетеся з не сумлінною поведінкою нашого фахівця, зверніться до нашої служби підтримки, і ми допоможемо вирішити інцидент, що виник;
 • Отримання акта виконаних робіт на руки.

Наш сантехнік оперативно та якісно проведе розпакування, переміщення пральної машини, виконає підключення до стоку та проведе калібрування.

Охоплюємо територію міста та виїжджаємо по області

Працюємо в межах міста

Якщо вас цікавить якісне та оперативне виконання послуг із встановлення пральних машин у квартирі, на дачі або в приватному будинку, звертатися до Майстер911. Якщо ви знаходитесь в межах міста, то вже через 3 години з моменту подання заявки ви зможете розраховувати на приїзд майстра. Він здійснить підключення пральної машини за доступною ціною.

Працюємо в передмісті

Якщо вам потрібна установка пральної машини, то при виїзді майстра для встановлення пральних машин у передмісті може знадобитися трохи більше часу - 4-5 годин.

Охоплюємо територію області

Практично у кожному населеному пункті області Master911 має кваліфікованих спеціалістів. Це дозволяє нам організувати приїзд майстра в день подання заявки. Звернувшись до нас, ви значно заощадите витрати на транспорт. Крім того, ви скоротите час очікування для встановлення пральної машини Bosch, Candy та інших брендів.

У разі сезонного завантаження, виїзд майстра може бути перенесений на наступний день. Однак він обов'язково виконає потрібну роботу. Технік проведе заміну пральних машин різних типів, включаючи вбудовані. Ми впевнені, що майстер з монтажу пральних машин приємно здивує вас якістю своєї роботи.