Встановлення пральної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги
Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт пральних машин

від 350 грн

Встановлення пральних машин

від 350 грн

Чистку пральних машин

від 350 грн

Часті питання по встановленню пральних машин

Відгуки по встановленню пральних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Грамотний монтаж (демонтаж), швидке встановлення та професійне підключення пральної машини - запорука її довгострокової та безперебійної роботи, а також збереження гарантійних зобов'язань від виробника, тому краще не робити це своїми руками, а довірити роботу професіоналам.

Підключення пральної машинки Lg, Індезіт, Вірпул та інших брендів виконується в кілька етапів.

 1. Визначення місця її стаціонарної роботи з урахуванням стандартної вимоги, щоб між задньою стінкою машинки та стіною приміщення залишалася відстань не менше, ніж в 5 см, для вільної циркуляції повітря, може бути у ванній або на кухні.
 2. Проведення підготовчих робіт (враховує в себе огляд устаткування на наявність його цілісності, перевірку рівня води в трубах, відключення електрики).
 3. Підключення техніки до водопроводу та каналізації. Нерідко виникають ситуації, коли довжина заводських шлангів недостатня, що вимагає їх подовження або заміни довшими.
 4. Підведення до електричної мережі. Важливо, щоб розетка розташовувалася в безпосередній близькості від техніки, щоб вона була розрахована не менше ніж на 16А. До підключення пральної машинки до розетки фахівець переконується в наявності заземлення.
 5. Вирівнювання та перевірка. Коли комунікації підключені, агрегат вирівнюють і перевіряють якість монтажу. Для цього запускають «холостий цикл».

Вас цікавить якісне й оперативне встановлення пралки-автомат? Звертайтеся в сервіс Master911.

Наші фахівці мають досвід в монтажі, підключенні, проведенні технічного обслуговування й ремонту пральних автоматичних машин горизонтального й вертикального завантаження від усіх відомих на сьогодні виробників будь-яких моделей і року випуску.

Приймаємо заявки на швидку, надійну установку та професійне підключення пральних машин від різних торгових марок (гарантуємо, ціна послуг буде досить приємною): Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), Атлант (Atlant), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Прівілег (Privileg), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Мідеа (Midea), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Малютка), Баукнехт (Bauknecht), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn) і багатьох інших.

Майстер

Усі наші майстри, перед виходом на роботу обов'язково проходять підготування до роботи з клієнтами, після чого складають відповідний іспит. Тільки п'ятнадцятьом зі ста потенційних кандидатів вдається набрати високий бал (4,5 і вище) та отримати допуск до обслуговування клієнтів.

Кожен з фахівців Master911 відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, проявляє доброзичливість, не має шкідливих звичок і не вживає нецензурної лексики. Майстри підтримують порядок на своєму робочому місці, а після закінчення надання послуги проводять прибирання.

Фахівці працюють зі своїми інструментами, при необхідності забирають побутову техніку в майстерню.

Як формується ціна?

Вартість надійного встановлення та оперативного підключення пральної автоматичної машини, як і ціна обслуговування (без транспортних витрат і вартості деталей / запасних частин, які можуть підлягати заміні), чітко прописані в нашому прайс-листі.

У процесі оформлення заявки на виклик майстра ми ставимо ряд уточнювальних питань, щодо виробника техніки, її моделі та року випуску, а також причини виклику фахівця. Це робиться з метою максимально точно зорієнтувати замовника у вартості майбутніх робіт.

Названа майстром сума гарантовано буде відповідати тій, яка вказана в нашому прайсі. Крім того, кожен фахівець готовий детально пояснити як формується ціна за професійне встановлення та надійне підключення ваших пральних домашніх машин, а також технічного обслуговування та ремонту.

Master911 стежить за звітами своїх фахівців з усіх виконаних замовлень.

Що ви отримаєте?

Замовляючи монтаж пралки та її підключення в Master911, Ви отримаєте.

 • Надання професійних послуг та обслуговування пральних машин від усіх відомих виробників, будь-яких моделей і року випуску.
 • Швидкий виїзд майстра за вказаною адресою та оперативне проведення необхідних робіт.
 • Гарантований контроль якості послуг, що надаються нашими фахівцями. У разі виникнення будь-яких питань або зауважень повідомляйте про них нас. Якщо в роботі майстра будуть виявлені найменші недоліки, він їх виправить.

Також при зверненні в Master911, ви можете очікувати на.

 • Можливість подати заявку в будь-який зручний час у режимі 24/7.
 • Виїзд майстра на місце протягом 3 годин після оформлення заявки.
 • Підтримка техніком чистоти на своєму робочому місці та прибирання після закінчення робіт.
 • Підключення пральної машинки за доступною та чесною вартістю, що відповідає досвіду фахівця.
 • Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом).
 • Зафіксовану в договорі ціну. Так, наприклад, підключення пралки Electrolux (Електролюкс) має стандартну, прописану в прайс-листі вартість, яка залишиться незмінною.
 • Гарантії. На всі надані майстром послуги та замінені запчастини надаються гарантійні зобов'язання.
 • Розв'язанні спірних питань і конфліктів. Зіткнувшись із недобросовісним ставленням нашого фахівця, звертайтеся в нашу службу підтримки, ми надамо допомогу.
 • Отримання акту виконаних робіт.

Працюємо в межах міста з виїздом по області

Працюємо в місті

Якщо Вас цікавить якісне й оперативне виконання таких послуг, як встановлення пралки, звертайтеся в Master911. Якщо ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3 години після оформлення заявки на виклик майстра ви можете очікувати на його виїзд до вас і підключення пральної машинки за доступною ціною.

Працюємо в передмісті

Якщо Вам потрібне встановлення пралки, то приїзд майстра в передмістя може відняти трохи більше часу - 4-5 годин.

Працюємо по області

Практично в кожному населеному пункті області Master911 має своїх кваліфікованих фахівців, завдяки чому наш сервіс побутових послуг робить можливим приїзд майстра в день подачі заявки. Звернувшись до нас, ви значно заощадите на транспортних витратах і скоротите час очікування для установки пралки Bosch, Candy або інших марок.

У деяких випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.