Ремонт електричної духовки

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок

Відгуки по ремонту електричних духовок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні неточності в роботі електричної духовки, варто звернутися в перевірений сервіс для виклику досвідченого кваліфікованого фахівця додому. Будь-які спроби самостійного проведення діагностики й подальшого ремонту техніки своїми руками, загрожує посиленням ситуації, ризиком повного виходу з ладу техніки.

Найчастіше трапляються такі неполадки електричної духової шафи:

 • Духовка не вмикається. Після проведення діагностики, з великою часткою ймовірності майстер виявить проблеми з електромережею або проводкою, або ж констатує збій у роботі модуля управління.
 • Духовка зовсім не гріє або гріє слабо. У таких випадках найбільш імовірною причиною виступає несправність або ж вихід з ладу терморегулятора, перемикача або Тена.
 • Духовка гріє нерівномірно. Нерівномірне прогрівання духовки є показником її некоректної роботи. У процесі діагностики, фахівець визначить, в чому полягає проблема, й виправить її. Швидше за все, мова йде про несправність терморегулятора або однієї з нагрівальних спіралей.
 • Спостерігаються проблеми в управлінні духовкою. Причиною неполадки в цьому випадку найчастіше виступає вихід з ладу сенсорних панелей або ручок управління.

Сервіс побутових послуг Master911 приймаємо заявки на виклик майстра додому. Виконаємо професійний ремонт електричних духовок вдома, усунемо всі неполадки в духових шафах від всіх відомих виробників: Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), Піраміда (Pyramida), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Міле (Miele), Електра, Фагор (Fagor), Ліберті (Liberty), Аміка (Amica), Тека (Teka), Асел (Asel), Смег (Smeg) і багатьох інших.

Майстер

Майбутній майстер, перш ніж бути допущеним до роботи з клієнтами, проходить навчання та складає іспит. І тільки тих кандидатів (це приблизно 15 зі 100), які отримали високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і вважають готовими до обслуговування замовників.

Всі фахівці працюють зі своїми інструментами, якщо несправну техніку немає можливості відремонтувати вдома, її забирають в майстерню. Майстри готові детально пояснити, в чому полягатиме ремонт, і відповісти на будь-які питання клієнта.

Майстри нашого сервісу побутових послуг демонструють доброзичливе ставлення, не матюкаються, не курять і підтримують чистоту на своєму робочому місці.

Як формується ціна?

Вартість кожної послуги на установку, підключення, обслуговування та ремонт електродуховки детально прописана в нашому прайс-листі, без транспортних витрат і ціни деталей / запасних частин, що підлягають заміні.

Ми прагнемо до справедливих та абсолютно прозорих цін, а також до того, щоб зорієнтувати замовника у вартості необхідної послуги заздалегідь. Саме тому, при оформленні заявки на виклик майстра для ремонту електричних духовок вдома, ставимо уточнювальні питання, як про саму техніку (виробник, модель, рік випуску), так і про причину виклику фахівця.

Іноді, внаслідок того, що «симптоми» неполадки розмиті або внаслідок неточного опису проблеми клієнтом, визначити заздалегідь вартість послуги складно або практично неможливо. В цьому випадку остаточний кошторис буде складено майстром вже на місці після проведення візуального огляду та діагностики техніки. Гарантовано, що він буде точно відповідати ціні, прописаної в нашому прайсі.

Що ви отримаєте?

Якщо вас цікавить якісний та оперативний ремонт електричних духовок вдома, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911, і ви можете очікувати на:

 • Те, що вам будуть надані кваліфіковані послуги з ремонту електричних духовок від будь-яких виробників, незалежно від моделі й «віку» техніки.
 • Швидкий виїзд фахівця за вказаною вами адресою.
 • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з ремонту електричних духовок Master911 приймає будь-які зауваження щодо наших майстрів. У разі виявлення недоліку, ми обіцяємо, що все буде виправлено.

Крім того, звертаючись в Master911, ви отримуєте:

 • Можливість цілодобової подачі заявки на виклик майстра;
 • Оперативний приїзд фахівця;
 • Виховане ставлення майстра, і підтримку ним чистоти на своєму робочому місці;
 • Доступні та справедливі ціни, що відповідають досвіду майстра;
 • Договір, в якому буде прописана вартість, що залишається незмінною до закінчення ремонту;
 • Оплата зручним способом (готівкою або безготівковим переказом);
 • Гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та замінені запасні частини;
 • Отримання на руки акту виконаних робіт;
 • Страховка. Якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням фахівця, звертайтеся в службу підтримки, і ми допоможемо вирішити конфліктну ситуацію.

Працюємо з виїздом по області

Працюємо в місті

Якщо ви перебуваєте в межах міста, й вам потрібен професійний і терміновий ремонт духовки, звертайтеся в Master911, і вже через 3 години після подачі заявки, ви можете очікувати на виїзд фахівця до вас. Також виконаємо будь-яку іншу послугу, наприклад, ремонт дверцят газової плити, ремонт електропідпалу та інші.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті, і потрібен досвідчений майстер з виконання ремонту електричних духовок, організуємо його виїзд за вказаною вами адресою вже через 4-5 годин після подачі заявки.

Працюємо по області

Master911 має кваліфікованих фахівців в більшості населених пунктів області, завдяки чому ви не тільки можете очікувати на якісний сервіс духовки в день подачі заявки, а й істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, виїзд фахівця може бути перенесений на наступний день.