Чистка пральної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку пральних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистку пральних машин

Відгуки по чистку пральних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Регулярний догляд за пральною машиною - запорука її довгострокової та безперебійної служби. Одним з ключових етапів профілактики є своєчасна чистка пральної машини від бруду, накипу, цвілі, запаху й т.д. Час від часу, приблизно через кожні 20 циклів, користувач може провести її своїми руками, запустивши агрегат на холостий цикл при максимальній температурі.

Для продовження працездатності своєї техніки рекомендується час від часу звертатися до сервісу послуг з чищення пральної машини вдома. В такому випадку кваліфікований фахівець надасть цілий комплекс послуг, до якого увійдуть:

 • чистка ТЕНа,
 • чистка барабана,
 • чистка фільтрів,
 • чистка зливного шланга.

Все це необхідно виконувати для техніки будь-яких типів і моделей (пралка автомат / напівавтомат, з горизонтальним або вертикальним завантаженням і т.д.).

Проведення профілактичних робіт повинне виконуватися регулярно, але в деяких випадках, при виявленні непрямих ознак, це питання набуває особливої актуальності:

 • наявність неприємних запахів;
 • засмічення зливу;
 • неприємні запахи в процесі зливу води;
 • відсутність віджиму;
 • відсутність нагріву води;
 • підвищений рівень вібрації;
 • протікання в процесі роботи машини.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний комплекс послуг з профілактики та обслуговування пральних машин, в тому числі очищення пральної машини від цвілі, запаху, накипу й т.д.

Приймаємо замовлення на профілактику пральної машини від усіх відомих виробників: Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), Атлант (Atlant), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Прівілег (Privileg), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Мідеа (Midea), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Малютка), Баукнехт (Bauknecht), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn) будь-яких типів, моделей і року випуску.

Майстер

Звертаючись до сервісного центру з чищення пральної машини вдома Master911, ви повинні знати, що кожен з наших фахівців перед прийманням на роботу проходить навчання та складає іспит. І тільки ті, хто отримав високий бал, допускаються до обслуговування клієнтів. Тому можемо з упевненістю стверджувати, що будь-який з наших майстрів відрізняється професіоналізмом, сумлінним ставленням до роботи, а також підтримує чистоту на своєму робочому місці, не вживає ненормативну лексику й не курить.

Кожен з фахівців працює зі своїми інструментами, при необхідності детально розповість про те, що і як він буде робити. Якщо з якихось причин провести ремонт пральної машини вдома неможливо, майстер забере техніку в майстерню.

Як формується ціна?

У процесі оформлення заявки ми ставимо ряд уточнювальних питань про вашу пральну машину (виробник, модель, рік випуску), а також про причини виклику майстра. Ця інформація дозволяє нам назвати точну вартість необхідної послуги ще до приїзду фахівця.

На всі стандартні послуги (наприклад, дезінфекція, профілактика, обслуговування пральної машини, чистка пральної машини від грибка й т.д.) ціни вказані в нашому прайс-листі, без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, що підлягають заміні.

Якщо ж по описаних симптомах складно однозначно визначити проблему, точний кошторис назве майстер з чищення пральної машини вдома після проведення візуального огляду й діагностики. Ми гарантуємо, що вона буде точно відповідати ціні, зазначеній в прайсі.

Що ви отримаєте?

Звертаючись в маркетплейс Master911 Ви отримаєте такі переваги:

 • Чистка пральної машини. Надаємо повний комплекс послуг з обслуговування пральних машин всіх моделей від будь-яких виробників.
 • Терміновий виїзд. Наші майстри, залежно від складності роботи, протягом однієї-двох годин виконають необхідні роботи.
 • Контроль якості наданих послуг. Ми приймаємо зауваження щодо якості наданих майстром послуг. При виявленні помилки звертайтеся до нас, ми гарантуємо виправлення допущених фахівцем недоліків.

Крім цього, звертаючись до нас, ви можете очікувати на:

 • Цілодобове приймання заявок, без вихідних, в будь-який зручний час.
 • Оперативний приїзд майстра (в середньому це займає 3 години).
 • Підтримка чистоти й обов'язкове прибирання майстром свого робочого місця.
 • Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом).
 • Фіксована в договорі ціна.
 • Гарантія. На всі надані послуги й замінені деталі / запасні частини надаються гарантійні зобов'язання.
 • Страховка. Всі наші майстри перед прийманням на роботу проходять перевірку паспортних даних. У випадку, якщо ви зіткнулися з несумлінним фахівцем, звертайтеся в службу підтримки, ми надамо допомогу в розв'язанні конфлікту.
 • Договір. Після закінчення виконання робіт ви отримаєте на руки акт виконаних послуг.

Приймаємо замовлення в межах міста з виїздом по області

Працюємо в місті

Якщо вас цікавить якісна професійна чистка пральної машини будь-якої моделі та від будь-якого виробника, звертайтеся в Master911. Якщо Ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3 години після подачі заявки можете очікувати на приїзд фахівця.

Працюємо в передмісті

Ми надаємо послуги з чищення пральної машини вдома і в населених пунктах передмістя. Приїзд майстра відніме трохи більше часу - 4-5 годин.

Виїжджаємо по області

Сервіс побутових послуг Master911 має своїх фахівців у більшості населених пунктів області, завдяки чому Ви можете розраховувати на приїзд майстра в той же день, а також зможете істотно скоротити транспортні витрати.

Іноді, у випадку високої сезонної завантаженості, приїзд фахівця може бути відкладений на наступний день.