Ремонт електричного котла

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричного котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних котлів

Відгуки по ремонту електричних котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Електричні котли - затребуваний вид обладнання для енергонезалежного опалення, користується високою популярністю через здатність до швидкого нагріву приміщень і можливості сезонного використання. Попри свою надійність і високу якість сучасних моделей, допускання при їх експлуатації помилок, планове зношення деталей і ряд інших причин, електричний котел з часом може дати збій у роботі та потребувати ремонту.

Коли потрібен ремонт електрокотлів?

До зовнішніх факторів, здатним привести до поломки агрегату, можна віднести:

 • погану якість води;
 • скачки напруги в електричній мережі;
 • помилки, допущені при монтажі або підключенні електрокотла;
 • погодні умови та накопичення грозового ряду.

Крім зовнішніх чинників, вихід з ладу електричного котла може бути обумовлений зношенням деталей, механічними пошкодженнями, а також недотриманням правил експлуатації опалювального приладу.

Поширені несправності електрокотлів:

 • Агрегат не відключається, що найчастіше вказує на перегрів температурного датчика. Потрібен терміновий ремонт або заміна.
 • Сторонні звуки всередині котла. Якщо звук схожий на той, який лунає при закипанні чайника, це свідчить про наявність у теплоносії повітря, якщо ж він обривчастий і чути тріщання - швидше за все проблема в Тені.
 • Котел не вмикається. Найчастіше причиною цього є вихід з ладу однієї з електронних частин конструкції.

Самостійний ремонт електричних котлів опалення

Помітивши будь-яку некоректність у роботі електрокотла, в жодному разі не варто продовжувати його експлуатувати. Через це навіть невелика поломка, яку можна було швидко й недорого усунути, обернеться збільшенням ситуації та призведе до серйозних витрат, а іноді - й до повного виходу обладнання з ладу. За аналогічними наслідками нерідко стикаються й ті, хто вирішив виконати ремонт електричного котла своїми силами або скористатися послугами майстра «з вулиці».

Звернення до перевіреного фахівця в Master911 дозволить в мінімальні терміни повернути агрегат в робочий стан, при цьому послуги коштують недорого, до того ж майстер надасть гарантії на будь-який тип ремонту та замінені деталі.

Master911: терміновий ремонт електрокотлів опалення

Сервіс побутових послуг Master911 надає повний спектр високоякісних послуг з ремонту будь-яких моделей електричних котлів від всіх відомих виробників. Наші майстри виїжджають до клієнта, що дозволяє уникнути витрат часу, енергії та фінансів на доставку великої техніки в майстерню.

Ми приймаємо заявки на виклик майстра додому щодня, без вихідних та цілодобово. У процесі оформлення заявки ми просимо відповісти на ряд питань про тип поломки котла та про його модель, марку, рік випуску. Отримані відомості дозволяють нам надати замовнику первинну консультацію в телефонному режимі та зорієнтувати його у вартості необхідного ремонту.

Якщо описані клієнтом симптоми однозначно вказують на тип поломки, то мова йде про стандартну послугу, вартість якої прописана в прайс-листі та буде відразу ж озвучена. Якщо ж без очного огляду та проведення діагностики не можна однозначно назвати причину поломки, то ціна послуги буде названа майстром після приїзду. Але ми гарантуємо точну відповідність названої ціни тій, яка вказана в прайсі.

Звернення в Master911 гарантує:

 • можливість подачі заявки цілодобово;
 • отримання грамотної первинної консультації та озвучування ціни ремонту до приїзду фахівця;
 • оперативний виїзд майстра;
 • бездоганне надання необхідної послуги.

Наші фахівці відрізняються відповідальним і сумлінним підходом до своєї роботи, доброзичливістю та акуратністю. Після закінчення ремонту вони обов'язково наведуть порядок на своєму робочому місці.

Чому Master911?

Наші фахівці, перш ніж бути прийнятими на роботу та мати допуск до обслуговування клієнтів, пройшли спеціальне навчання, успішно склали іспит та надали свої паспортні дані. Якщо ж ви зіткнулися з тим, що майстер припустився помилки в ремонті техніки, або непрофесійно поводився - звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми гарантуємо оперативну допомогу у розв'язанні конфлікту.

Перед початком виконання ремонту, Master911 укладає з клієнтом договір, де вказується точна вартість майбутнього ремонту. Вона залишиться незмінною до закінчення дії договору. Оплату можна здійснити зручним способом: готівкою або безготівковим переказом. Кожен наш майстер несе повну відповідальність за якість виконаної ним роботи, а також замінених деталей. Після закінчення ремонту наші клієнти отримують акт виконаних робіт.

Скільки коштує ремонт електричних котлів?

Вартість кожної стандартної послуги, пропонованої нашими фахівцями, вказана в прайс-листі. Це свідчить про повну прозорість нашого ціноутворення. Ціни наведені без урахування вартості транспортних послуг і деталей, які, можливо, доведеться замінити в ході ремонту.

Для нас дуже важливо, щоб співпраця з Master911 була максимально комфортною для наших замовників, саме тому ми з готовністю консультуємо по телефону (або в додатку) та надаємо інформацію про ціну необхідної послуги. Як правило, озвучена вартість залишається незмінною.

Виклик майстра з ремонту електрокотлів по місту та по області

Працюємо в межах міста

Якщо ви перебуваєте в межах міста, то можете розраховувати на візит майстра вже через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Приїзд майстра відніме трохи більше часу - близько 4-5 години для тих клієнтів, які проживають в передмісті ().

Працюємо по області

У Master911 працюють досвідчені спеціалісти практично у всіх населених пунктах області (), що дозволяє клієнтам з сіл очікувати на приїзд майстра в день подачі заявки. Це не тільки дуже зручно, але й дозволяє значно заощадити на транспортних витратах.

В окремих випадках, через високу сезонну завантаженості, виїзд майстра може бути перенесений на найближчий день, про що вас обов'язково попередять заздалегідь.

Якщо вас цікавить якісний, недорогий ремонт електричного котла з наданням гарантії - звертайтеся до нас. Сервіс Master911 вас приємно здивує!