Ремонт мікрохвильовки

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок

Відгуки по ремонту мікрохвильовок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Серед всіх несправностей мікрохвильових печей, які вказують на необхідність у професійній діагностиці та ремонті, найпоширенішими виступають наступні:

 • Мікрохвильовка не включається. Причин подібної проблеми може бути декілька. Наприклад: несправна розетка, пошкодження кабелю живлення техніки, спрацював запобіжник тощо. Точно визначити поломку зможе майстер з ремонту мікрохвильовок вдома, після проведення візуального огляду та діагностики.
 • Мікрохвильова піч слабо прогріває їжу. З такою ситуацією часто стикаються через те, що напруга в мережі нижча за номінальну. Якщо ж у техніки солідний термін служби, то причиною може виступити перегорання лампи магнетрона. Якщо це так, то майстер її замінить, і тим самим поверне піч у робочий стан.
 • Їжа не нагрівається взагалі. У тому випадку якщо в мікрохвильовій печі функціонує все інше: вентилятори, табло, горять лампочки, але при цьому вона не гріє, то причина в системі електромережі. В цьому випадку фахівець проводить діагностику обладнання, враховуючи особливості НВЧ печей (бренд, функціонал, термін експлуатації), з метою виявити елемент, який дав збій. Можна припустити, що вийшов з ладу магнетрон.
 • В процесі роботи мікрохвильової печі перестає крутитися тарілка. Така несправність небезпечна тим, що може мати ряд неприємних наслідків: їжа стане пригорати, з'являться іскри тощо. Причиною поломки може бути, як просте заклинювання тарілки, так і несправність редуктора, який в цьому випадку доведеться замінити.

Щоб мікрохвильова піч прослужила якомога довше, її необхідно регулярно мити та підтримувати в чистоті. Також слід звернути увагу на рекомендації з правильного використання техніки. Так, наприклад, в піч заборонено ставити металевий посуд, продукти, загорнуті у фольгу, варити в ній яйця тощо.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативний та якісний ремонт мікрохвильової печі (НВЧ) будь-якого рівня складності. Наші фахівці володіють солідним досвідом роботи з технікою від всіх відомих виробників: Samsung (Самсунг), LG (Елджі, Лджі), Panasonic (Панасонік), Daewoo (Део, Деу), Delfa (Делфа), Bosch (Бош), Sharp (Шарп), Gorenje (Гореньє), Saturn (Сатурн), Scarlett (Скарлет), Zelmer (Зелмер) і багатьох інших, незалежно від моделі та її року випуску.

Майстер

Всі наші майстри, перш ніж бути допущеними до експлуатації й технічного обслуговування клієнтів проходять навчання, після чого їм належить успішно скласти іспит. Серед усіх кандидатів, тільки 15% отримують високий бал: 4,5 і вище.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 працюють зі своїми інструментами, при необхідності забирають несправну техніку в майстерню та вичерпно відповідають на будь-які питання, що виникли у замовника.

Наші майстри не курять і не використовують нецензурну лексику, а після закінчення ремонту обов'язково прибирають своє робоче місце.

Скільки коштує ремонт мікрохвильовки? Як формується ціна?

Один з ключових принципів роботи сервісу побутових послуг Master911 - максимально прозоре та зрозуміле кожному клієнту ціноутворення. Вартість всіх стандартних послуг, що стосуються ремонту НВЧ, прописані в прайс-листі. Це гарантує, що клієнт буде знати вартість ремонту ще до приїзду майстра.

Щоб максимально точно зорієнтувати замовника за ціною, ще на етапі подачі заявки ми ставимо уточнювальні питання про виробника мікрохвильової печі, її модель, рік випуску, а також про причини виклику майстра. На підставі отриманої інформації ми орієнтуємо клієнта у тому, скільки коштує виконання ремонту його мікрохвильовки.

Трапляються ситуації, коли симптоми поломки техніки занадто розмиті й точно визначити причину, без візуального огляду та проведення діагностики майстром, неможливо. В цьому випадку остаточна ціна за заміну деталей НВЧ печі, ремонту буде названа фахівцем вже після приїзду на місце. Однак ви можете бути впевнені в тому, що вона буде точно відповідати сумі, зазначеній у прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Якісний та оперативний ремонт мікрохвильової печі. Наші майстри щодня проводять ремонт НВЧ печей різних марок від усіх відомих брендів, що гарантує їх великий досвід.
 • Швидкий приїзд майстра за вказаною в заявці адресою.
 • Якість наданих послуг. У разі якщо нашим фахівцем була допущена помилка - звертайтеся, ми усе виправимо.

Додатково

 • Приймання заявок на виклик майстра здійснюється 24/7, без вихідних.
 • Оперативний приїзд фахівця (в середньому через три години з моменту оформлення заявки)
 • Обов'язкове прибирання після закінчення ремонту мікрохвильової печі входить в послуги наших майстрів.
 • Справедлива ціна. Вартість послуг відповідає досвіду фахівця.
 • Комфортна оплата. Розрахуватися за ремонт мікрохвильовки можна, готівкою, безготівковим переказом.
 • Фіксована ціна. У договорі на ремонт мікрохвильовки ціна прописана, вона точно відповідає прайсу і не зміниться.
 • Гарантія. Master911 надає гарантійні зобов'язання на всі види наданих послуг, а також на деталі та запасні частини, які в ході ремонту були замінені.
 • Страховка. Абсолютно всі наші фахівці перед влаштуванням на роботу пройшли перевірку паспорта. При зіткненні з неприємним ставленням майстра, зверніться в службу підтримки, і ми допоможемо розв'язати конфліктне питання.
 • Договір. Після того, як ремонт НВЧ печі успішно закінчено, ми надаємо замовнику акт виконаних послуг.

Працюємо з виїздом по області

Якщо Вас цікавить якісний, оперативний і, при цьому, недорогий ремонт мікрохвильовок вдома - звертайтеся в Master911. Неважливо, з якою проблемою ви зіткнулися: вийшло з ладу реле, сталося пошкодження конденсатора, виявилися проблеми з ланцюгом електроживлення тощо, - наші фахівці за максимально короткий час повернуть вашу техніку у робочий стан.

Працюємо в межах міста

Якщо перебуваєте в межах міста, то можете очікувати приїзду фахівця вже через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Приїзд майстра в передмістя може відняти - близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по області

Завдяки тому, що в багатьох населених пунктах області Master911 має своїх фахівців, можете розраховувати на оперативний і прийнятний за вартістю ремонт мікрохвильовки. Ціна для наших клієнтів буде нижчою завдяки економії транспортних витрат.

В окремих випадках, пов'язаних з високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.