Ремонт мультиварки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мультиварки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мультиварок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мультиварок

Відгуки по ремонту мультиварок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

До найбільш поширених поломок мультиварок можна віднести:

  • неможливість її включити;
  • вона включається, але нагрівання не відбувається;
  • не працює панель управління;
  • таймер перестав відраховувати час;
  • кришка мультиварки відкривається сама по собі;
  • присутній сторонній запах.

Найчастіше причиною збою в роботі мультиварки виступає її неправильна експлуатація: відсутність належного догляду, недотримання рекомендованих пропорцій інгредієнтів, а також звичка залишати техніку без нагляду, не встановивши час приготування страви. У більш рідкісних випадках техніка виходить з ладу через зношування деталей або їх сумнівну якість.

Грамотна експлуатація техніки та регулярний догляд за нею - запорука тривалої та безперебійної служби.

Самостійний ремонт мультиварок

При виявленні будь-якої неполадки мультиварки, деякі люди думають, що виклик майстра обійдеться занадто дорого, тому можна спробувати полагодити її самостійно. Однак це помилкова думка, оскільки пристрій даної техніки не така проста, як може здатися на перший погляд.

У більшості випадків ремонт своїми руками закінчується або просто втратою часу, або, що гірше, посилюванням поломки, і пов'язаної з цим необхідністю в дорожчому ремонті.

Довірити ремонт мультиварки майстру з вулиці теж не кращий варіант, оскільки навіть в разі успішного лагодження, ви не отримаєте гарантію на надану послугу, крім того, є ймовірність зіткнутися з грубим ставленням до вас незнайомої людини, та й людина може не відповідати на виші дзвінки.

Звернувшись в Мастер911, ви можете розраховувати на професійний ремонт мультиварки вдома за доступною вартості, який буде виконаний швидко, якісно та з наданням гарантійних зобов'язань.

Мастер911: терміновий ремонт мультиварок

Фахівці Мастер911 виконують ремонт мультиварок всіх моделей від будь-яких виробників. Подати заявку на виклик майстра можна щодня в цілодобовому режимі. Під час подачі заявки ми просимо уточнити: бренд і модель мультиварки, а також описати симптоми, які вказують на некоректність її роботи. На основі отриманої інформації ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за приблизною вартістю майбутнього ремонту. Якщо за описом клієнта однозначно зрозуміло, в чому полягає проблема, то таку послугу називають стандартною, її ціна прописана в прайс-листі й буде озвучена замовнику.

Якщо ж за описом складно зрозуміти тип поломки, то послуга вважається нестандартною, і ціна ремонту мультиварки буде названа майстром після проведення очного огляду. Ми обіцяємо, що вона не буде відрізнятися від тієї, яка вказана в прайсі.

Вирішивши звернутися в Master911, ви можете бути впевнені в тому, що:

  • зможете подати заявку в будь-який час доби;
  • вас грамотно проконсультують і озвучать ціну потрібної послуги;
  • майстер вже через три години приїде за вказаною вами адресою;
  • отримаєте якісну послугу - ремонт мультиварки, ціна якої вас приємно здивує.

Наші фахівці відповідальні, доброзичливі, акуратні, не курять і не вживають нецензурну лексику.

Переваги звернення до Мастер911

Всі роботи виконуються за договором. У ньому прописані умови відповідальності майстра, а також розписані критерії якості виконання робіт.

Після надання необхідних послуг, кожен замовник отримує акт про виконання робіт. Оплатити ремонт мультиварки можна готівкою або безготівковим переказом. За якість наданих послуг майстер бере на себе повну відповідальність і надає гарантію.

На відміну від «фахівців з вулиці», наші майстри особисто перевірені нами: вони пройшли перевірку документів, навчання та успішно склали іспит на підтвердження кваліфікації. Все перераховане виступає обов'язковою умовою допуску кожного майстра до обслуговування замовників.

Повністю людський фактор виключати не можна, тому якщо ви виявили допущену фахівцем помилку, або зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, ви завжди можете звернутися в службу підтримки Мастер911, і розраховувати на оперативну допомогу з нашої сторони у розв'язанні конфліктної ситуації.

Скільки коштує ремонт мультиварки?

Вартість кожної стандартної послуги прописана в нашому прайс-листі. Це демонструє прагнення Мастер911 до чесного, прозорого та зрозумілого ціноутворення. Ціни наведені без урахування вартості деталей, які можуть знадобитися в ході ремонту, і транспортних витрат.

Для нас дуже важливо створити максимально комфортні умови для всіх, хто вирішив довірити нам ремонт власної техніки. Саме тому, при оформленні заявки ми готові надати вам грамотну консультацію та зорієнтувати за вартістю ремонту мультиварки. У більшості випадків названа ціна не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Клієнти, які знаходяться в межах, можуть розраховувати на приїзд майстра за вказаною адресою вже через 3 години після подачі заявки.

Виїжджаємо в передмісті

Замовникам, які проживають в передмісті (), буде потрібно чекати фахівця трохи довше - приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Мастер911 має професійних фахівців практично в кожному населеному пункті області (). Тому всі клієнти, які знаходяться навіть у віддалених пунктах, можуть очікувати візиту майстра в день подачі заявки. Такий сервіс гарантує не тільки оперативний ремонт техніки, а й значну економію на транспортних витратах.

Іноді, через підвищену завантаженість, приїзд фахівця переноситься на наступний день, про що вас обов'язково попередять.

Цікавить терміновий і якісний ремонт перегорілої мультиварки, ціна якого приємно здивує? Звертайтеся в Master911, і ви самі переконаєтеся у високому рівні нашого сервісу!