Встановлення витяжки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення витяжки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення витяжок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню витяжок

Відгуки по встановленню витяжок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Постійна циркуляція повітря на кухні - запорука того, що на меблях і стінах не буде осідати жирний наліт, нагар і накип, запахи від приготування їжі не пошириться по квартирі або будинку, а необхідність в регулярному провітрюванні зникне. Грамотна установка кухонної витяжки забезпечує її працездатність на довгі роки, здоров'я та відмінне самопочуття домочадців, комфорт під час приготування страв, чистоту та привабливий вигляд кухні без потреби в постійному прибиранні.

Правила установки витяжки на кухні

Як і монтаж будь-якої іншої побутової техніки, установка та підключення витяжки на кухні повинні здійснюватися кваліфікованими фахівцями. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим в тому, що будуть дотримані всі технічні вимоги та правила безпечної експлуатації агрегату, що гарантують його безперебійну роботу надалі.

Професійна установка витяжки у квартирі здійснюється в кілька етапів:

  • монтаж приладу на оптимальній висоті над варильною поверхнею або плитою;
  • підключення техніки до електричної мережі;
  • під'єднання витяжки до вентиляції;
  • контрольний запуск і перевірка працездатності пристрою на всіх можливих режимах.

Самостійний монтаж кухонної витяжки

Якою б якісною не була придбана техніка, запорукою її безперебійної та тривалої роботи виступає коректна установка. Тому самостійні спроби монтажу та підключення витяжки, або із залученням фахівця сумнівної кваліфікації можуть обернутися не фінансовою економією, а виходом нової техніки з ладу. Також варто враховувати, що несанкціонована установка з порушенням правил анулює гарантію, надану виробником.

Набагато розумніше звернутися до перевіреного фахівця в надійний сервіс побутових послуг Мастер911. Робота буде виконана якісно,??швидко, недорого та з наданням гарантійних зобов'язань.

Мастер911: термінова установка витяжки на кухні

Master911 надає кваліфіковані послуги з монтажу та підключення кухонних витяжок будь-яких моделей і брендів.

Приймання заявок на виклик майстра проводиться щодня, в режимі 24/7. У процесі оформлення заявки ми просимо уточнити виробника й модель техніки, а також плановане місце її монтажу, після чого готові назвати вартість послуги. Ціни на всі стандартні послуги вказані в прайс-листі.

Звернення в Мастер911 гарантує:

  • можливість цілодобової подачі заявки;
  • отримання професійної консультації та озвучування вартості послуги;
  • швидкий виїзд майстра;
  • якісну установку кухонної витяжки та її підключення.

Кожен з наших майстрів відповідально ставиться до своєї роботи, ввічливо та доброзичливо - до клієнтів, підтримує чистоту на робочому місці.

Переваги Мастер911

Клієнт отримує договір, це гарантує, що якість послуги буде на високому рівні. Оплату роботи майстра можна здійснити зручним для вас способом: розрахуватися готівкою або безготівковим переказом. Всі наші фахівці беруть на себе повну відповідальність за якість наданих послуг, а якщо довелося здійснити заміну будь-якої деталі, то і за неї. Після успішного завершення роботи клієнт отримує на руки акт виконаних робіт.

На відміну від фахівців «з вулиці», які можуть проявити грубість, просто обдурити тощо, всі наші майстри перед тим, як отримати допуск до обслуговування клієнтів і бути прийнятими на роботу, обов'язково пройшли перевірку документів, спеціальне навчання, а також підтвердили власну компетентність успішним складанням іспиту.

Але навіть у тому випадку, якщо ви виявили яку-небудь помилку, допущену в роботі, або непрофесіоналізм у ставленні до вас, ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки. Ми гарантовано зреагуємо на скаргу, та надамо допомогу в оперативному розв'язанні конфліктної ситуації.

Скільки коштує установка настінної витяжки?

Ціна всіх стандартних послуг прописана в прайс-листі Мастер911. Це показує наше прагнення до абсолютно прозорого та зрозумілого ціноутворення. Ціна кожної послуги наведена без урахування транспортних витрат і вартості деталей або запчастин, які можуть знадобитися для заміни в ході виконання роботи.

Ключовим принципом Мастер911 є бажання створити для замовників по-справжньому комфортні умови співпраці. З цією метою ми готові консультувати вас по телефону та надавати повну інформацію про вартість послуги. У більшості випадків названа спочатку ціна залишається незмінною.

Наш майстер з установки кухонних витяжок працює і по області

Працюємо в межах

Ті наші клієнти, які проживають в межах міста, можуть очікувати, що майстер виїде до вас вже через три години після заповнення заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті

Трохи більше часу - приблизно чотири-п'ять годин треба очікувати фахівця тим, хто знаходиться в передмісті ().

Працюємо по області

Master911 має своїх перевірених фахівців практично в усіх населених пунктах області (), завдяки чому замовники з сіл також можуть розраховувати на приїзд майстра в день подачі заявки. Це не тільки дуже зручно, але й дозволяє істотно заощадити на транспортних витратах.

Рідко, через ситуації, пов'язані з надмірним завантаженням, візит фахівця може бути відкладений на наступний день. Вас про це попередять завчасно.

Якщо вас цікавить термінова та грамотна установка повновбудованої витяжки за доступною вартістю, звертайтеся в Master911. Ми обіцяємо, що ви будете приємно здивовані рівнем пропонованого нами сервісу!