Встановлення біде у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Цінові пропозиції по встановленню біде від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Вінниці

Відгуки по встановленню біде у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з послуг, які досить часто замовляються зараз, є установка стандартного біде в санітарній кімнаті або сполученому санвузлі. За своєю конструкцією стандартне біде має велику схожість з унітазом, але все ж відрізняється від них функціоналом і режимом подачі води. У цей час існує три види біде: підлогові, підвісні та вбудовані (кришки-біде), які випускаються в різноманітних модифікаціях і модному дизайні.

Грамотний монтаж такого гігієнічного та сантехнічного виробу проводиться згідно з рядом стандартів, і складається з наступних етапів:

 1. підводки трубопроводів відведення та подачі води;
 2. підготовки обладнання до монтажу;
 3. встановлення сифона, змішувача, насадок і гофри;
 4. монтажу прихованої металевої інсталяції для кріплення біде;
 5. кріплення або ж навішування класичного біде;
 6. під'єднання до системи каналізації та трубопроводу водопостачання.

Класичне біде служить важливим сантехнічним та гігієнічним приладом, безпечна, надійна, якісна установка якого передбачає наявність навичок, професійних знань і певного досвіду.

Самостійний монтаж стандартного біде у ванній

Необхідність у монтажі, підключенні, збірці нового, сучасного, досить складного сантехнічного та гігієнічного устаткування - привід звертатися з проханням про допомогу до досвідченого, професійного сантехніка. Але багато людей вважають, що обслуговування та послуги сантехніка коштують дорого й краще здійснити монтаж домашнього біде своїми силами.

Утім, тільки в окремих випадках такі процедури можуть завершитися благополучно, набагато частіше власноручні старання обертаються провалом, або ж, що буде гірше, - прикрими результатами надалі.

У побуті є ще одна відома думка - зателефонувати майстру "з вулиці", чиї послуги обійдуться набагато дешевше, але це також помилкове рішення. Насамперед вартість, яку вам назвуть, нічим не зумовлена, і вона взагалі може бути будь-якою, навіть набагато вищою, ніж ви сподівалися. І що найголовніше, якщо щось трапиться з вашим гігієнічним устаткуванням, такий умілець не візьме відповідальності на себе та не зможе надати ніякої гарантії.

Краще не ризикувати, а запросити перевіреного, досвідченого, навченого сантехніка, який якісно, швидко та надійно впорається із замовленою роботою. Найбільш розумне рішення, якщо вам необхідна установка інсталяції для кріплення біде, - скористатися допомогою фахівця сервісу Master911.

Master911: компетентна установка підлогового або навісного біде

Наші майстри кожен день стикаються з налагодженням, монтажем усіх видів сантехнічної продукції, завдяки чому мають багатий досвід роботи з різноманітними конструкціями. Під час оформлення замовлення на виклик ми завжди просимо клієнта конкретизувати тип пристрою, який слід встановити, а також побажання, місце й особливості його складання. Якщо зі слів замовника точно зрозумілий масштаб необхідних робіт, то ця сервісна послуга буде типовою, її розцінка вказана в нашому прайсі та буде оголошена.

У разі, якщо ж монтаж підлогового та підвісного біде пов'язані з низкою нюансів і визначити формат необхідних робіт без візуального обстеження майстром практично неможливо, значить послуга є нестандартною. Її вартість встановить майстер уже після оцінки справжнього стану справ. Але ми обіцяємо, що названа вартість буде повністю відповідати тій, що написана в нашому прайсі.

Звернення в маркетплейс Мастер911 дозволяє розраховувати на:

 • постійний варіант подачі замовлення;
 • оперативне надання вам надійної, якісної сантехнічної послуги;
 • швидкий виїзд сантехніка;
 • видачу початкової консультації, важливої інформації та корисної рекомендації з монтажу й установки стандартного біде й ціни заявленої послуги.

Техніки Master911 відповідально та сумлінно ставляться до своїх обов'язків, не використовують непристойних слів, акуратні, не курять на робочому місці, демонструють уважність, коректність, доброзичливість до замовників.

Позитивні фактори звернення в сервіс Master911

Master911 не працює з непідготовленими майстрами, всі наші техніки заслужено отримали допуск до обслуговування замовників виключно після верифікації документів, проходження навчання, а також складання контрольних тестів на досить високий бал, які доводять їх компетентність. Але якщо навіть вам довелося зіткнутися з непрофесійними діями техніка чи допущеною ним помилкою, ви зможете в будь-який момент звернутися в сервісну службу підтримки й отримати оперативну допомогу в врегулюванні конфліктної ситуації.

Установка навісного, підлогового або суміщеного біде й будь-яка інша послуга сантехніка, проводиться за договором, де докладно наведені сам хід процесу, вимоги рівня якості виконання робіт, а також чіткі умови відповідальності виконавця. Оплату сервісних послуг слід здійснити безготівковими перерахуваннями чи готівкою. Після закінчення робочого процесу наш замовник отримує на руки акт про виконання робіт. Наші сантехніки видають гарантії на виконані послуги.

Яка вартість установки біде в Мастер911?

Для нас гранично важливо, щоб система ціноутворення сервісу побутового ремонту Master911 стала абсолютно прозорою й зрозумілою будь-якому нашому клієнту. Для комфорту наших клієнтів при спілкуванні та співпраці з Master911 ми в будь-який момент готові запропонувати оперативну інформацію та консультацію стосовно приблизної ціни тієї чи іншої сервісної послуги. Як правило, спочатку названа вартість не змінюватиметься. У разі, якщо вас цікавить ціна будь-якої типової послуги, ознайомтеся з нашим прейскурантом. Тут вказані всі розцінки, без вартості витратних матеріалів, які, можливо, знадобляться в ході складання, і транспортних витрат.

Виклик фахівця у Вінниці, з виїздом додому по Вінницькій області

Роботи ведуться в межах Вінниці

Всього 3 години після подачі заявки потрібно чекати прибуття перевіреного, кваліфікованого майстра-сантехніка всім тим нашим клієнтам, які проживають в межах Вінниці.

Ми працюємо в приміських зонах Вінниці

Людям, що живуть у приміських зонах Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), трохи більше часу буде потрібно для очікування відвідування майстра - орієнтовно 5 годин.

Співпрацюємо з замовниками по Вінницькій області

Сервіс послуг Master911 розпоряджається своїми професіоналами майже в усіх населених пунктах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин).Це не тільки гарантує прихід майстра в день подачі заявки навіть тим людям, хто знаходиться у віддалених точках, але й дозволяє істотно знизити транспортні витрати. У виняткових випадках, пов'язаних з великою завантаженістю, прихід майстра може бути перенесений на наступний день. Про що вам повідомлять напередодні, ще під час дзвінка в Мастер911.

У разі, якщо цікава вам послуга - професійна установка й монтаж біде за розумною ціною, телефонуйте нам - і ми гарантуємо, що вас цілком задовольнить якість виконання робіт і наш сервіс.