Встановлення біде у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Сумах

Відгуки по встановленню біде у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз встановлення біде в з'єднаному санітарному вузлі або туалеті стає однією з послуг, що часто замовляються. За своїм пристроєм класичне біде має значну схожість з унітазом, однак відрізняється з ним функціоналом і режимом подачі води. Виробляється три види біде: підлогові, суміщені (електронні) та підвісні, і випускаються вони у різних модифікаціях та модному дизайні.

Кваліфікований монтаж сантехнічного та гігієнічного обладнання виконується за рядом правил і складається з основних етапів:

  1. підведення труб подачі води та відведення;
  2. підготовка обладнання до встановлення;
  3. установка сифона, насадок, змішувача та гофри;
  4. монтаж інсталяції для навішування біде;
  5. навішування або кріплення біде;
  6. приєднання до системи каналізації та трубопроводу водопостачання.

Біде є важливим сантехнічним та гігієнічним приладом, якісна, надійна, безпечна установка якого потребує наявності певного досвіду, навичок та професійних знань.

Власноручний монтаж біде у ванній

Потреба в установці, складанні, підключенні нового, досить складного, сучасного гігієнічного та сантехнічного виробу - причина звертатися за допомогою до професійного, досвідченого майстра-сантехніка. Але багато людей думають, що роботи сервісного сантехніка коштуватимуть дорого і набагато вигідніше зробити монтаж побутового біде своїми руками.

Проте лише в окремих випадках подібні процедури можуть закінчитися вдало, набагато частіше власноручні спроби обертаються крахом, або, це ще гірше, - прикрими наслідками в майбутньому.

Ще одна досить відома думка - викликати "спеца з вулиці", чиї послуги коштуватимуть набагато дешевше. Це також буде прорахунком. По-перше, вартість, яку вимагатимуть із вас, ніде не прописана, і вона взагалі може бути якою завгодно, в т. ч. і набагато більше, ніж ви думали. А по-друге, якщо щось станеться з вашим сантехнічним обладнанням, цей працівник не візьме на себе відповідальність і жодних гарантійних зобов'язань не зможе надати.

Краще не наражати себе на ризик, а скористатися допомогою досвідченого, перевіреного, навченого майстра-сантехніка, який швидко, надійно і якісно впорається з найскладнішим завданням. Найправильніше рішення, якщо вам необхідне складання інсталяції біде, - скористатися допомогою спеціаліста сервісу Майстер911.

Майстер911: професійна установка сумісного, підлогового або навісного біде

Наші техніки щодня мають справу з налаштуванням, встановленням усіх видів сантехніки, завдяки чому мають солідний досвід роботи з різноманітними модифікаціями. У момент оформлення замовлення на виклик, ми завжди просимо замовника уточнити вид виробу, який потрібно змонтувати та, крім того, місце, побажання та особливості його збирання. Коли за словами замовника справді зрозумілий масштаб необхідних робіт, то ця послуга є стандартною, її ціна зазначена у нашому прейскуранті та буде оголошена.

Якщо ж монтаж суміщеного, підвісного та підлогового біде пов'язаний із рядом складних моментів, і встановити формат необхідних робіт без очного обстеження сантехніком практично неможливо, отже, послуга є нетиповою. Вартість її визначить технік, тепер уже вдома. Однак ми обіцяємо, що названа розцінка буде в повній відповідності до тієї, що написана в нашому прейскуранті.

Звернення за допомогою у маркетплейс Майстер911 дозволяє розраховувати на:

  • цілодобовий варіант подання заявки;
  • оперативну видачу вкрай корисної рекомендації, первинної консультації та цінної інформації щодо монтажу та встановлення вбудованого, підвісного або підлогового біде та ціни послуги, що замовляється;
  • своєчасний виїзд досвідченого сантехніка;
  • оперативне надання всім клієнтам якісної, надійної сантехнічної послуги.

Техніки Master911 демонструють уважність, коректність, доброзичливість до клієнтів, не палять у робочий час, не використовують непристойні слова, акуратні, відповідально та сумлінно ставляться до своєї роботи.

Переваги сервісу Master911

Майстер911 не працює з неперевіреними фахівцями, всі наші техніки отримали допуск до виконання замовлень клієнтів тільки після верифікації документів, прослуховування навчального курсу та, крім того, обов'язкового складання екзаменаційних тестів на прохідний бал, що доводять їхній професіоналізм. Але якщо вам довелося зіткнутися з непрофесійною поведінкою техніка або допущеною ним самою помилкою, ви завжди зможете зателефонувати до сервісної служби підтримки замовників та мати професійну допомогу у врегулюванні конфліктної ситуації.

Встановлення підлогового, суміщеного чи навісного біде та будь-які інші послуги сантехніка, здійснюється згідно з договором, в якому детально описано сам цикл, конкретні умови відповідальності спеціаліста, а також критерії рівня якості виконання завдань. Як тільки завдання виконано, замовники беруть акт про виконання робіт. Розплатитися за сервісні послуги слід безготівковим перерахуванням або готівкою. Наші спеціалісти надають гарантії на виконані послуги.

Яка загальна вартість встановлення навісного або підлогового біде в Майстер911?

Для нас дуже важливий той момент, щоб концепція формування цін сервісу домашнього ремонту Master911 була зрозумілою для будь-якого замовника і повністю прозорою. Для підвищення комфорту клієнтів при співпраці з Master911 ми завжди зможемо надати початкову консультацію та інформацію за приблизною вартістю будь-якої сервісної послуги, що вас цікавить. До закінчення обумовлених зобов'язань попередньо визначена сума не змінюватиметься. Якщо вас зацікавить вартість типової послуги, ознайомтеся з нашим прайс-листом. У ньому вказані всі ціни без урахування вартості витратних витрат, які, можливо, знадобляться під час складання та автотранспортних витрат.

Виклик фахівця у Сумах з виїздом за адресою по Сумській області

Співпрацюємо з клієнтами по Сумській області

Сервіс побутових послуг Master911 має своїх майстрів майже у всіх н.п. Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка). Такий варіант не тільки забезпечує прихід фахівця в день оформлення заявки навіть тим людям, хто живе в далеких пунктах, але і дозволяє істотно скоротити транспортні витрати. У виняткових випадках, пов'язаних із повною завантаженістю, прихід фахівця може пересунутись наступного дня. Вам повідомлять про цей факт напередодні ще в момент звернення до нашого сервісу.

Працюємо в межах Сум

Тільки 3 години з моменту оформлення замовлення потрібно буде чекати приходу перевіреного, кваліфікованого майстра-сантехніка тим нашим замовникам, які живуть у межах Сум.

Робота ведеться в приміських зонах Сум

Людям, які мешкають у приміських зонах Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина), трохи більше часу знадобиться для очікування відвідування професіонала, - приблизно 5 годин.

У випадку, якщо сантехнічна послуга, що вас цікавить, - якісний монтаж і підключення класичного біде за розумною ціною, звертайтеся до нас. Ми також гарантуємо, що вам сподобається якість виконання робіт і наш сервіс.