Встановлення біде у Борисполі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Борисполі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Цінові пропозиції по встановленню біде від найкращих майстрів у Борисполі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Борисполі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Борисполі

Відгуки по встановленню біде у Борисполі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні монтаж класичного біде в поєднаному санвузлі або туалетній кімнаті є однією з найпоширеніших послуг, що замовляються. За своєю конструкцією класичне біде має значну схожість з унітазом, проте відрізняється від нього способом подачі води і функціоналом. Існує три типи біде: підвісні, вбудовані (електронні) та підлогові, і випускаються вони у різноманітних модифікаціях та сучасному дизайні.

Професійний монтаж цього сантехнічного та гігієнічного виробу виконується за низкою умов, і завжди складається з таких етапів:

 1. підведення трубопроводів стоків та водопостачання;
 2. підготовчі роботи до початку монтажу виробу;
 3. установка сифона, насадок, змішувача та гофрованого шланга;
 4. монтаж прихованої інсталяції для навішування біде;
 5. кріплення або навішування класичного біде;
 6. підключення до водопостачання та каналізації.

Біде служить важливим сантехнічним та гігієнічним приладом, якісний, безпечний, надійний монтаж якого передбачає наявність професійних знань, певного досвіду та навичок.

Власноручний монтаж біде у ванній

Необхідність у встановленні, збиранні, приєднанні нового, досить складного, сучасного сантехнічного та гігієнічного обладнання - привід звертатися з проханням про допомогу до досвідченого, професійного майстра-сантехніка. Але багато власників будинків вважають, що роботи майстра-сантехніка обійдуться недешево і набагато вигідніше виконати монтаж біде своїми руками.

Все ж, тільки в поодиноких випадках подібні процедури можуть завершитися успішно, набагато частіше власноручні потуги обертаються провалом, або ж це буде гірше - прикрими результатами в майбутньому.

В побуті існує ще одна досить популярна думка - зателефонувати "спецу з вулиці", чиї послуги коштують дешевше, але все це також буде оманою. Насамперед вартість, яку назвуть вам, ніде не прописана, і вона взагалі може бути найрізноманітнішою, у тому числі й набагато вищою, ніж ви сподівалися. І що не менш суттєво, якщо щось станеться з вашим сантехнічним виробом, цей працівник не візьме відповідальність на себе, а також жодної гарантії не надасть.

Краще не ризикувати, а викликати навченого, досвідченого, перевіреного слюсаря-сантехніка, який надійно, швидко та якісно впорається із замовленою роботою. Найраціональніше рішення, якщо вам потрібна установка інсталяції біде, - скористатися допомогою спеціаліста сервісу Master911.

Майстер911: надійне встановлення суміщеного або навісного біде

Наші професіонали щодня мають справу з монтажем, налаштуванням усіх видів сантехніки, внаслідок чого мають багатий досвід роботи з різноманітними модифікаціями. У момент складання заявки, ми просимо замовника конкретизувати модифікацію та вид виробу, який потрібно змонтувати та, крім того, місце, побажання та особливості складання класичного біде. У разі, якщо, за поясненнями замовника, справді зрозумілим є масштаб потрібних робіт, то названа послуга вважається типовою, її розцінка написана в нашому прейскуранті й буде повідомлена.

Коли ж монтаж суміщеного, підвісного та підлогового біде пов'язаний із низкою аспектів, і встановити обсяг необхідних завдань без візуального обстеження майстром неможливо, то ця послуга є нетиповою. Вартість її визначить слюсар-сантехнік, тепер уже за фактом дома. Але ми гарантуємо, що ціна повністю відповідатиме тій, що написана в нашому прейскуранті.

Звернення до сервісу побутових послуг Master911 дозволяє сподіватися на:

 • видання важливої інформації, вкрай корисної рекомендації та початкової консультації щодо встановлення та монтажу підлогового, підвісного або вбудованого біде, а також ціні послуги, що цікавить;
 • швидкий виїзд техніка;
 • постійну можливість подання заявки;
 • надання вам якісної, надійної послуги.

Досвідчені фахівці Майстер911 акуратні, виявляють коректність, уважність, доброзичливість до замовників, не використовують непристойні слова, відповідально і сумлінно ставляться до своєї роботи, не палять цигарки в робочий час.

Переваги звернення у маркетплейс Майстер911

Master911 не працює з непідготовленими майстрами, всі сервісні техніки отримали доступ до обслуговування замовників виключно після верифікації особистих документів, проходження навчання, а також невід'ємної складання іспитів на високий бал, що підтверджують їхній професіоналізм. Але навіть якщо вам довелося зіткнутися з недбалою поведінкою фахівця або допущеною ним самим помилкою, ви завжди маєте можливість зателефонувати до сервісної служби підтримки замовників та отримати гарантовану допомогу у врегулюванні конфліктної ситуації.

Наші слюсарі-сантехніки надають гарантії на надані послуги. Оплату сантехнічних послуг слід здійснити безготівковим переказом або готівкою. Установка навісного, поєднаного чи підлогового біде і будь-які інші сервісні послуги майстра-сантехніка, проводиться відповідно до договору, де докладно наведено сам процес процесу, чіткі умови відповідальності фахівця, і навіть критерії та вимоги якості виконання завдань. Як тільки роботу завершено, наші клієнти отримують акт про виконання робіт.

Яка загальна вартість послуг з установки біде в Master911?

У разі, якщо вас зацікавить вартість будь-якої типової послуги, ознайомтеся з нашим прейскурантом. У ньому вказані всі ціни без транспортних витрат та вартості розхідників, які можуть знадобитися під час встановлення. Для нас надзвичайно важлива та обставина, коли концепція формування цін сервісу Master911 стала зрозумілою кожному замовнику та повністю прозорою. Для підвищення комфорту замовників при співпраці з Master911 ми в будь-який момент готові запропонувати початкову інформацію та консультацію з приблизної суми будь-якої сервісної послуги, що вас цікавить. Як правило, попередньо названа ціна не змінюватиметься.

Замовлення майстра-сантехніка у Борисполі та на виїзді за адресою по Київській області

Ми працюємо в передмісті Борисполя

Людям, які живуть у приміській зоні Борисполя (Баришівка, Мала Олександрівка, Петропавлівське, Чубинське, Велика Олександрівка, Гнідин, Проців, Вишеньки, Іванків, Щасливе, Гора), знадобиться трохи більше часу для того, щоб чекати відвідування спеціаліста, - орієнтовно 4-5 годин.

Виконуємо роботи по Київській області

Сервіс домашнього ремонту Майстер911 має своїх майстрів у всіх н.п. Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Такий підхід забезпечує приїзд фахівця в день оформлення замовлення і навіть тим, які знаходяться в далеких пунктах, так і надає можливість набагато зменшити транспортні витрати. В особливих випадках, пов'язаних із високою завантаженістю, прихід майстра-сантехніка може бути перенесений до наступного дня. Про що вам обов'язково повідомлять заздалегідь, ще на етапі дзвінка до Master911.

Ми працюємо на території Борисполя

Тільки три години після оформлення замовлення знадобиться для приходу кваліфікованого, перевіреного сантехніка тим замовникам, які мешкають у м. Бориспіль.

У тому випадку, якщо цікавить послуга - професійний монтаж класичного біде за доступною ціною, телефонуйте нам, і ми зі свого боку обіцяємо, що вас цілком задовольнить рівень сервісу та якість виконання робіт.