Встановлення біде у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Кривому Розі

Відгуки по встановленню біде у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією із затребуваних зараз послуг виділяється встановлення біде в санітарній кімнаті або з'єднаному санвузлі. За своїм пристроєм біде має велику схожість з домашнім унітазом, проте відрізняється від нього функціональним призначенням і режимом подачі води. Існує три види біде: підвісні, підлогові та вбудовані (електронні), які випускаються у різноманітних модифікаціях та стильному дизайні.

Кваліфікована установка такого гігієнічного та сантехнічного обладнання проводиться з дотриманням низки стандартів, і складається з наступних етапів:

  1. підведення трубопроводів подачі води та відведення;
  2. підготовка виробу до встановлення;
  3. пристрій гофрованого шлангу, змішувача, сифона та насадок;
  4. монтаж металевого каркаса інсталяції для біде;
  5. навішування або кріплення стандартного біде;
  6. підключення до водопостачання та каналізації.

Біде є надзвичайно важливим гігієнічним та сантехнічним приладом, якісна, надійна, безпечна установка якого вимагатиме наявності певного досвіду, професійних знань та навичок.

Самостійний монтаж біде в туалеті

Потреба в монтажі, підключенні, складанні досить складного, нового, сучасного гігієнічного та сантехнічного пристрою - причина звертатися за допомогою до професійного, досвідченого слюсаря-сантехніка. Але чимало власників квартир вважають, що роботи сервісного майстра-сантехніка коштуватимуть дорого і краще зробити монтаж побутового біде самотужки.

Все ж тільки в окремих випадках такі роботи можуть увінчатися успіхом, набагато частіше самостійні спроби обертаються провалом, або, що ще гірше, - небажаними наслідками в подальшій експлуатації.

У побуті існує ще одна досить поширена думка - запросити "спеца з вулиці", чиї послуги коштуватимуть значно дешевше. Це також неправильне рішення. По-перше, вартість, яку з вас вимагатимуть, ніде не прописана, і взагалі вона може бути будь-якою, навіть значно вищою, ніж ви розраховували. І що дуже важливо, якщо щось трапиться з вашим сантехнічним виробом, такий майстер не візьме відповідальність на себе, а також не надасть жодної гарантії.

Бажано не наражати себе на ризик, а скористатися допомогою навченого, перевіреного, досвідченого сантехніка, який швидко, якісно та надійно впорається із заявленою роботою. Найбільш розумне рішення, якщо вам потрібна установка каркаса інсталяції біде, - запросити додому спеціаліста маркетплейсу Master911.

Master911: професійне встановлення підлогового або навісного біде

Наші фахівці щодня мають справу з налаштуванням, монтажем усіх видів сантехніки, завдяки чому мають практичний досвід роботи з різноманітними конструкціями. У момент подання замовлення на виклик ми просимо замовника конкретизувати тип пристрою, який потрібно встановити, а також особливості, побажання та місце його монтажу. Коли, за словами замовника, справді зрозумілий обсяг потрібних завдань, то ця сантехнічна послуга є типовою, її ціна написана у нашому прайс-листі та буде оголошена.

Якщо ж монтаж підлогового, суміщеного чи підвісного біде пов'язані з чималою кількістю складних моментів, і встановити обсяг потрібних завдань без очного обстеження фахівцем практично неможливо, отже, така послуга є нестандартною. Її вартість назве майстер уже за фактом вдома. Але ми гарантуємо, що названа розцінка буде в повній відповідності до тієї, що написана в нашому прайсі.

Звернення за допомогою до сервісу Майстер911 дозволяє сподіватися на:

  • терміновий виїзд майстра-сантехніка;
  • постійну можливість подання заявки;
  • надання важливої інформації, корисної рекомендації та первинної консультації з монтажу та встановлення біде, а також ціні послуги, що замовляється;
  • надання всім замовникам якісної, надійної сервісної послуги.

Сантехніки Master911 не використовують нецензурні слова, сумлінно та відповідально ставляться до своїх обов'язків, акуратні, демонструють уважність, коректність, доброзичливість до замовників, не палять на робочому місці.

Позитивні аспекти звернення до сервісу побутового ремонту Майстер911

Майстер911 не співпрацює з неперевіреними фахівцями, всі сервісні спеціалісти по праву отримали доступ до виконання замовлень лише після верифікації персональних документів, прослуховування курсу навчання, а також невід'ємної успішної здачі перевірочних тестів, що підтверджують їхню компетентність. Але навіть якщо ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою фахівця або допущеною ним помилкою, ви в будь-який момент зможете зателефонувати до сервісної служби підтримки замовників та прийняти гарантовану допомогу у вирішенні конфліктного інциденту.

Коли роботу завершено, замовники отримують акт виконаних робіт. Розплатитися за сервісні послуги можна безготівковими переказами чи готівкою. Установка навісного, поєднаного чи підлогового біде, як і будь-яка інша сервісна послуга сантехніка, виробляється відповідно до договором, де докладно описані сам цикл, чіткі умови відповідальності виконавця, і навіть вимоги якості виконання завдань. Спеціалісти нашого сервісу надають гарантійні зобов'язання на виконані послуги.

Скільки коштує встановлення навісного або суміщеного біде?

Для нас надзвичайно важливий той момент, коли концепція ціноутворення сервісу побутових послуг Master911 стала цілком зрозумілою для кожного нашого клієнта і цілком прозорою. Для комфорту при співпраці з Майстер911 ми в будь-який момент раді надати первинну інформацію та консультацію щодо приблизної ціни тієї чи іншої сервісної послуги. До завершення договірних зобов'язань спочатку ця ціна не змінюється. У випадку, якщо вас цікавить вартість якоїсь типової послуги, рекомендуємо ознайомитись з нашим прайсом. У ньому є всі розцінки, без вартості розхідників, які можуть знадобитися під час встановлення та автотранспортних витрат.

Замовлення майстра у Кривому Розі, з виїздом за адресою по Дніпропетровській області

Робота ведеться в приміських зонах Кривого Рога

Людям, які живуть у передмісті Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), трохи більше часу знадобиться для очікування відвідування майстра, - близько чотирьох-п'яти годин.

Постійно працюємо по всій Дніпропетровської області

Сервіс послуг Master911 має власних професіоналів у більшості населених пунктів Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Це не тільки гарантує приїзд фахівця в день подання заявки навіть тим, хто живе у далеких пунктах, а й дає змогу набагато скоротити транспортні витрати. У поодиноких ситуаціях, пов'язаних із надмірною зайнятістю, прихід майстра-сантехніка може бути відкладений на наступну дату. Вам повідомлять про цей факт заздалегідь, ще під час звернення до нашого сервісу.

Ми працюємо в межах Кривого Рога

Усього три години з моменту подання замовлення потрібно буде очікувати прибуття кваліфікованого, перевіреного сантехніка всім тим нашим клієнтам, які знаходяться в межах Кривого Рога.

У тому випадку, якщо цікава для вас сантехнічна послуга - компетентний монтаж біде за адекватною ціною, дзвоніть нам. Ми обіцяємо, що вас влаштує наш сервіс та якість виконання робіт.