Встановлення біде у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Цінові пропозиції по встановленню біде від найкращих майстрів у Хмельницькому

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Хмельницькому

Відгуки по встановленню біде у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з поширених на сьогодні сервісних послуг є монтаж класичного біде в суміщеному санвузлі або туалетній кімнаті. За своєю будовою класичне біде має схожість з унітазом, але все ж відрізняється від нього системою подачі води та функціональним призначенням. Надходять у продаж три типи біде: вбудовані (кришки-біде), підвісні та підлогові, і випускаються вони в дуже різних варіаціях і стильному дизайні.

Правильна установка цього гігієнічного та сантехнічного виробу проводиться відповідно до ряду правил, і зазвичай складається з наступних кроків:

 1. підведення труб подачі води та стоків;
 2. попередні роботи до початку установки виробу;
 3. встановлення змішувача, сифона, гофрованого шланга та насадок;
 4. установка прихованої інсталяції для підвісного біде;
 5. кріплення або ж навішування стандартного біде;
 6. приєднання до системи каналізації та трубопроводу водопостачання.

Біде служить важливим гігієнічним та сантехнічним приладом, якісний, надійний, безпечний монтаж якого зажадає наявності певного досвіду, навичок і професійних знань.

Власноручний монтаж підлогового біде у ванній

Потреба в установці, приєднанні, збірці сучасного, нового, досить складного сантехнічного та гігієнічного виробу - привід звертатися за допомогою до професійного, досвідченого слюсаря-сантехніка. Але чимало власників квартир вважають, що послуги сантехніка коштують недешево, тому набагато вигідніше зробити монтаж біде власними руками.

Все ж тільки в рідкісних випадках такі зусилля можуть закінчитися вдало, набагато частіше самостійні старання обертаються невдачею, або прикрими наслідками надалі.

В побуті існує ще одне вельми популярне судження - звернутися до фахівця "з вулиці", чиї послуги коштують дешевше. Це, звичайно, теж помилкове рішення. Насамперед сума грошей, яку назвуть, ніде не прописана, і взагалі вона може бути будь-якою, в тому числі й набагато більшою, ніж ви думали. І що вкрай важливо, що б не сталося з вашим гігієнічним устаткуванням, такий майстер не стане брати відповідальність на себе й абсолютно ніяких гарантійних зобов'язань не надасть.

Краще не піддавати себе ризику, а запросити перевіреного, навченого, досвідченого сантехніка, який швидко, надійно та якісно впорається із роботою. Найраціональніше рішення, коли вам необхідна установка інсталяції для кріплення біде, - запросити до себе грамотного фахівця маркетплейса Master911.

Мастер911: установка вбудованого, підлогового або навісного біде

Наші техніки щодня мають справу з монтажем, налагодженням всіх видів сантехніки, внаслідок чого мають практичний досвід роботи з різними модифікаціями. Під час оформлення заявки, ми просимо замовника конкретизувати вид виробу, який потрібно встановити, а також місце, особливості та побажання його монтажу. Якщо зі слів замовника дійсно зрозумілий масштаб необхідних завдань, то така послуга вважається типовою, її розцінка відзначена в нашому прайсі й буде повідомлена.

Якщо ж монтаж підлогового та підвісного біде пов'язані з рядом нюансів, і визначити обсяг необхідних робіт без обстеження майстром практично неможливо, тоді ця послуга буде нетиповою. Вартість її встановить сантехнік, вже після оцінки. Але ми гарантуємо, що ціна буде повністю відповідати тій, що вказана в прайс-листі.

Дзвінок в маркетплейс Мастер911 дозволяє сподіватися на:

 • своєчасну видачу цінної інформації, первинної консультації та вкрай корисної рекомендації з монтажу та установки стандартного біде та ціни продукції, що замовляється послуги;
 • постійну можливість оформлення заявки;
 • своєчасний виїзд майстра-сантехніка;
 • надання всім клієнтам надійної, якісної сервісної послуги.

Фахівці Мастер911 не вживають непристойні слова, виявляють коректність, доброзичливість, уважність до клієнтів, відповідально та сумлінно ставляться до своїх обов'язків, акуратні, не курять сигарети в робочий час.

Позитивні аспекти звернення до маркетплейса Мастер911

Мастер911 не працює з "випадковими" техніками, всі сервісні майстри отримали допуск до виконання замовлень тільки після проходження навчання, перевірки персональних документів, а також обов'язкового складання іспитів на досить високий бал, що підтверджують їх компетентність. Але навіть у разі, якщо вам довелося зустрітися з непрофесійною дією техніка або допущеною ним помилкою, ви маєте можливість в будь-який момент зателефонувати в сервісну службу підтримки клієнтів і прийняти гарантовану допомогу у вирішенні конфліктної ситуації.

Установка суміщеного, підлогового або навісного біде, як і будь-які інші послуги сантехніка, проводиться за договором, де досконально наведені вимоги якості виконання робіт, чіткі умови відповідальності майстра, а також поетапний виробничий процес. Наші професіонали видають гарантії на виконані послуги. Оплату сервісних послуг слід виконати безготівковими переказами або готівкою. Коли завдання здійснене, замовники мають акт виконаних робіт.

Яка вартість сервісних послуг по влаштуванню біде в Master911?

Для нас важливим є той фактор, щоб система створення цін маркетплейса Master911 була цілком зрозумілою будь-якому клієнту та прозорою. Для комфорту клієнтів при співпраці та спілкуванні з Мастер911 ми завжди готові надати оперативну консультацію та інформацію за орієнтовною вартістю будь-який, потрібної вам сервісної послуги. До закінчення обумовлених зобов'язань ціна не змінюється. У тому випадку, якщо вас цікавить розцінка типової послуги, ознайомтеся з нашим прайсом. У ньому є всі розцінки, без транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які ймовірно будуть потрібні в процесі монтажу.

Виклик досвідченого техніка у Хмельницькому і на виїзді за адресою по Хмельницькій області

Робота ведеться по Хмельницькій області

Сервіс побутових послуг Master911 розпоряджається своїми майстрами практично у всіх н.п. Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Такий аспект як надає можливість істотно скоротити автотранспортні витрати, так і гарантує прихід майстра в день оформлення замовлення і навіть тим, хто проживає в далеких пунктах. У рідкісних ситуаціях, пов'язаних з масштабною зайнятістю, прихід майстра-сантехніка може перенестися на наступну дату. Про цей факт вам повідомлять завчасно, ще підчас дзвінка в наш сервіс.

Робота ведеться в передмісті Хмельницького

Людям, які проживають в передмісті Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), трохи більше часу потрібно для очікування відвідування професіонала, - близько 4-5 годин.

Ми працюємо на території Хмельницького

Не більше 3-х годин з часу подачі заявки знадобиться чекати прибуття кваліфікованого, перевіреного майстра-сантехніка тим замовникам, які знаходяться на території Хмельницького.

Якщо потрібна вам послуга - професійний, якісний і терміновий монтаж стандартного біде за адекватною ціною, дзвоніть нам. Ми гарантуємо, що вас цілком влаштує якість виконання робіт і рівень сервісу.