Встановлення біде у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Луцьку

Відгуки по встановленню біде у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з найбільш затребуваних на поточний момент сантехнічних послуг виділяється установка біде в туалетній кімнаті чи з'єднаному санітарному вузлі. За своєю будовою стандартне біде має принципову схожість з унітазом, але все ж відрізняється від нього способом подачі води й функціональним призначенням. Надходять у продаж три види біде комбінований (кришки-біде), підлогові й підвісні, випускаються вони в сучасному дизайні та різних модифікаціях.

Кваліфікована установка такого гігієнічного та сантехнічного обладнання робиться згідно з рядом стандартів і завжди складається з основних кроків:

  1. підведення труб водопостачання та стоків;
  2. попередніх робіт перед монтажем біде;
  3. встановлення насадок, гофри, змішувача й сифона;
  4. монтажу прихованого каркасу інсталяції для підвісного біде;
  5. кріплення або ж навішування біде;
  6. приєднання до каналізації й водопостачання.

Біде є вельми важливим гігієнічним і сантехнічним приладом, надійний, безпечний, якісний монтаж якого передбачає наявність професійних знань, навичок і певного досвіду.

Самостійний монтаж біде в ванній кімнаті

Необхідність в установці, підключенні, збірці сучасного, досить складного, нового гігієнічного та сантехнічного пристрою - привід звертатися за допомогою до досвідченого, професійного сантехніка. Але маса людей вважають, що роботи сантехніка коштують дорого й набагато вигідніше здійснити монтаж біде власними руками.

Утім, тільки в рідкісних випадках такі дії можуть закінчитися благополучно, набагато частіше власноручні спроби обертаються невдачею, або, що ще гірше, - прикрими наслідками в майбутньому.

Ще одне відоме твердження: зателефонувати майстру "з вулиці", такі послуги обійдуться куди дешевше. Це така ж помилка. Насамперед сума, яку вам назвуть, нічим не зумовлена, а взагалі вона може бути будь-якою, зокрема й значно вищою, ніж ви планували. А по-друге, якщо щось станеться з вашим сантехнічним пристроєм, такий працівник не візьме на себе відповідальності й ніякої гарантії не зможе надати.

Краще не ризикувати, а скористатися допомогою досвідченого, навченого, перевіреного сантехніка, який швидко, якісно й надійно впорається із заявленою роботою. Найбільш правильний варіант, якщо вам необхідна установка інсталяції для кріплення біде, - викликати додому грамотного фахівця маркетплейса Master911.

Master911: установка підлогового чи навісного біде

Наші майстри постійно стикаються з установкою, налаштуванням усіх видів сантехнічних виробів, завдяки чому мають пристойний досвід роботи з різноманітними конструкціями. Під час оформлення замовлення ми завжди просимо клієнта уточнити тип пристрою, який потрібно змонтувати, і, крім того, місце, побажання та особливості складання стандартного біде. Якщо за словами клієнта конкретно зрозумілий обсяг необхідних робіт, то названа послуга вважається стандартною, її ціна відзначена в нашому прайсі та буде озвучена.

У разі, якщо ж монтаж підвісного, підлогового чи суміщеного біде пов'язані з чималою кількістю нюансів і визначити формат необхідних робіт без очного обстеження сантехніком практично неможливо, значить, послуга буде нетипової. Її вартість встановить сантехнік уже по факту, на місці. Але ми обіцяємо, що розцінка буде відповідати тій, що показана в прейскуранті.

Звернення по допомогу в маркетплейс Master911 дозволяє сподіватися на:

  • цілодобову можливість оформлення замовлення;
  • отримання корисної рекомендації, початкової консультації й важливої інформації про установку біде, а також ціну, що цікавить послуги;
  • надання всім клієнтам якісної, надійної послуги;
  • своєчасний виїзд техніка.

Техніки Master911 не вживають непристойних слів, відповідально й сумлінно ставляться до своєї роботи, не курять сигарет на робочому місці, акуратні, демонструють доброзичливість, коректність, уважність до замовників.

Переваги звернення в сервіс побутового ремонту Master911

Мастер911 не працює з непідготовленими техніками, всі наші майстри заслужено отримали допуск до обслуговування замовників виключно після верифікації документів, проходження навчання, а також обов'язкового складання контрольних тестів на прохідний бал, які доводять їх компетентність. Але навіть якщо ви зіткнулися з недбалою поведінкою фахівця чи допущеною ним самим помилкою, ви можете завжди звернутися в нашу службу підтримки та прийняти гарантовану допомогу в врегулюванні конфліктної ситуації.

Оплату сервісних послуг можна здійснити готівкою або безготівковим перерахуванням. Установка суміщеного, навісного або підлогового біде, як і будь-які інші послуги сантехніка, робиться відповідно до договору, в якому детально зображені критерії та вимоги рівня якості виконання завдань, сам процес, а також чіткі умови відповідальності майстра. Наші майстри надають гарантійні умови на надані послуги. Коли завдання виконане, наші замовники приймають акт виконаних робіт.

Скільки коштує установка біде?

У разі, якщо вас зацікавить розцінка будь-якої типової послуги, пропонуємо ознайомитися з нашим прейскурантом. У ньому вказані всі ціни, без урахування вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході складання й автотранспортних витрат. Для нас вкрай важливим є той фактор, щоб ціноутворення маркетплейса Master911 вважалося зрозумілим будь-якому нашому клієнтові й абсолютно прозорим. Для комфорту наших замовників при спілкуванні та співпраці з Master911 ми завжди зможемо запропонувати початкову консультацію та інформацію стосовно приблизної ціни будь-якої потрібної вам послуги. До закінчення договірних зобов'язань названа спочатку сума не змінюється.

Виклик техніка у Луцьку, з виїздом за вашою адресою по Волинській області

Робота ведеться в приміській зоні Луцька

Людям, які проживають у приміських зонах Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), буде потрібно трохи більше часу на те, щоб чекати відвідування досвідченого майстра, - орієнтовно 4-5 годин.

Виконуємо роботи по всій Волинській області

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 розпоряджається своїми професіоналами майже в усіх населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Це не тільки гарантує прибуття фахівця в день подання замовлення навіть тим людям, які живуть у віддалених пунктах, але й надає можливість набагато скоротити автотранспортні витрати. У рідкісних моментах, пов'язаних із надмірною завантаженістю, прихід майстра-сантехніка може перенестися на наступний день. Про цей факт вас неодмінно попередять завчасно, ще на етапі звернення до Master911.

Ми працюємо в межах Луцька

Не більше трьох годин за фактом оформлення заявки потрібно чекати приїзду кваліфікованого, перевіреного сантехніка всім тим нашим замовникам, які мешкають у межах Луцька.

У тому випадку, якщо цікава вам послуга - професійний монтаж класичного біде за ціною, яка приємно здивує, телефонуйте нам, і ми зі свого боку, обіцяємо, що вам сподобається рівень сервісу та якість виконання робіт.