Встановлення біде у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Тернополі

Відгуки по встановленню біде у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з популярних на сьогодні сантехнічних послуг є монтаж стандартного біде в санітарній кімнаті або суміщеному санітарному вузлі. За своєю конструкцією стандартне біде має схожість з унітазом, але відрізняється від нього функціональним призначенням і системою подачі води. Виділяються три типи біде: підлогові, підвісні та суміщені (електронні), і випускаються вони в різноманітних варіаціях і стильному дизайні.

Професійна установка даного сантехнічного та гігієнічного обладнання проводиться згідно з рядом правил, і складається з наступних кроків:

  1. підведення труб стоків і подачі води;
  2. підготовка біде до установки;
  3. встановлення насадок, сифона, змішувача й гофри;
  4. монтаж прихованої інсталяції для біде;
  5. кріплення або навішування біде;
  6. під'єднання до водопостачання та системи каналізації.

Стандартне біде є важливим сантехнічним і гігієнічним устаткуванням, безпечна, надійна, якісна установка якого передбачає наявність певного досвіду, навичок і професійних знань.

Власноручна установка біде у ванній

Необхідність в установленні, збірці, підключенні сучасного, нового, досить складного сантехнічного й гігієнічного пристрою - причина звернутися за допомогою до професійного, досвідченого сантехніка. Але багато власників квартир вважають, що послуги слюсаря-сантехніка коштують недешево й набагато вигідніше зробити монтаж побутового біде власними силами.

Проте тільки в окремих випадках такі роботи можуть завершитися благополучно, набагато частіше власноручні потуги обертаються провалом, або, що ще гірше, - малоприємними наслідками в майбутньому.

Ще одне досить популярне судження - викликати майстра "з вулиці", такі послуги обійдуться значно дешевше. Це, звичайно, також є помилкою. Насамперед сума грошей, яку зажадають з вас, ніде не прописана, і вона може бути якою завгодно, в тому числі й набагато вищою, ніж ви сподівалися. І що надзвичайно важливо, що б не сталося з вашим гігієнічним устаткуванням, такий фахівець не візьме на себе відповідальність, а також абсолютно ніяких гарантійних зобов'язань не надасть.

Краще за все не ризикувати, а скористатися допомогою перевіреного, досвідченого, навченого майстра-сантехніка, який якісно, швидко та надійно впорається із замовленою роботою. Найбільш раціональне рішення, коли вам потрібна збірка інсталяції біде, - скористатися допомогою фахівця сервісу Master911.

Master911: компетентна установка вбудованого, підлогового або навісного біде

Наші фахівці щодня стикаються з налаштуванням, установкою всіх типів сантехнічних виробів, завдяки чому мають чималий досвід роботи з різноманітними конструкціями. У момент подачі замовлення, ми завжди просимо замовника уточнити тип і модель пристрою, який треба змонтувати й, крім того, місце, особливості та побажання монтажу біде. Якщо зі слів клієнта точно зрозумілий масштаб необхідних робіт, то названа послуга буде типовою, її ціна відзначена в нашому прейскуранті й буде озвучена.

Якщо ж монтаж підлогового або підвісного біде пов'язані з чималою кількістю аспектів, і розрахувати формат необхідних робіт без огляду фахівцем дуже складно, значить, така послуга вважається нестандартною. Її вартість визначить сантехнік, тепер уже на місці. Однак ми гарантуємо, що названа ціна буде відповідати тій, що показана в нашому прейскуранті.

Звернення в сервіс Master911 дозволяє сподіватися на:

  • постійну можливість подачі заявки;
  • швидкий виїзд досвідченого фахівця;
  • надання вам якісної, надійної сервісної послуги;
  • видачу корисної рекомендації, важливої інформації та початкової консультації з монтажу й установки класичного біде та ціни послуги.

Майстри Master911 виявляють коректність, уважність, доброзичливість до клієнтів, відповідально та сумлінно ставляться до своєї роботи, акуратні, не курять в робочий час, не використовують непристойні слова.

Переваги звернення в сервіс Мастер911

Master911 не працює з непідготовленими майстрами, всі сервісні майстри отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після прослуховування навчального курсу, перевірки документів, а також обов'язкового успішного складання іспитів, що підтверджують їх кваліфікацію. Але якщо навіть ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою техніка або допущеною ним самим помилкою, ви в будь-який момент можете зателефонувати в сервісну службу підтримки й отримати оперативну допомогу у вирішенні конфліктної ситуації.

Розплатитися за послуги можна безготівковими переказами або готівкою. Професіонали нашого сервісу видають гарантії на свої послуги. Монтаж навісного, підлогового або суміщеного біде, як і будь-яка інша сервісна послуга сантехніка, проводиться за договором, де докладно описані конкретні умови відповідальності виконавця, сам цикл, а також вимоги та критерії рівня якості виконання робіт. Як тільки робота завершена, клієнти отримують акт виконаних робіт.

Вартість установки навісного, підлогового або вбудованого біде в Мастер911

В разі, якщо вас зацікавить ціна будь-якої стандартної послуги, ознайомтеся з нашим прейскурантом. Тут вказані всі розцінки, без транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які ймовірно знадобляться під час монтажу. Для нас вкрай важливим є той фактор, щоб система ціноутворення сервісу Мастер911 була зрозумілою будь-якому замовнику та повністю прозорою. Для комфорту наших клієнтів при співпраці з Мастер911 ми в будь-який момент раді надати оперативну інформацію й консультацію про приблизну вартість тієї чи іншої послуги. До закінчення дії договору попередньо названа сума не змінюється.

Виклик майстра у Тернополі з виїздом за потрібною адресою по Тернопільській області

Надаємо послуги в межах Тернополя

Лише 3 години з часу подачі заявки знадобиться для приїзду кваліфікованого, перевіреного сантехніка всім тим замовникам, які живуть в межах Тернополя.

Співпрацюємо з замовниками по всій Тернопільській області

Сервіс послуг Мастер911 має власних досвідчених майстрів майже у всіх н.п. Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці). Такий аспект як дає можливість значно скоротити транспортні витрати, так і забезпечує приїзд фахівця в день оформлення заявки навіть тим людям, які живуть у віддалених точках. У виняткових ситуаціях, які пов'язані з високою зайнятістю, прихід майстра-сантехніка може бути відкладено на найближчу дату. Про що вам повідомлять заздалегідь, ще при зверненні в наш сервіс.

Виконуємо роботи в приміських зонах Тернополя

Людям, що живуть в передмісті Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), трохи більше часу потрібно на те, щоб чекати приїзду досвідченого майстра-сантехніка, - орієнтовно чотири-п'ять годин.

Якщо вам необхідна сервісна послуга - якісний і професійний монтаж і підключення класичного біде за ціною, яка приємно здивує, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо, що вас задовольнить якість проведення робіт та рівень сервісу.