Встановлення біде у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Дніпрі

Відгуки по встановленню біде у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з популярних на сьогодні сантехнічних послуг виділяється установка класичного біде в сполученому санвузлі чи туалетній кімнаті. За своєю будовою стандартне біде схоже з унітазом, проте ж відрізняється від нього функціональним призначенням і системою подачі води. Існує три види біде: вбудовані (кришки-біде), підвісні та підлогові, і випускаються вони в сучасному дизайні та різноманітних модифікаціях.

Кваліфікована установка цього гігієнічного та сантехнічного виробу виконується з дотриманням ряду умов і складається з основних етапів:

  1. підведення трубопроводів подачі води й виведення;
  2. підготовчих робіт перед установкою вироби;
  3. установки змішувача, сифона, гофри та насадок;
  4. монтажу прихованої інсталяції для підвісного біде;
  5. навішування або кріплення біде;
  6. приєднання до водопостачання та каналізації.

Класичне біде є важливим сантехнічним та гігієнічним приладом, надійний, якісний, безпечний монтаж якого вимагає наявності навичок, певного досвіду та професійних знань.

Самостійна установка стандартного біде в туалеті

Потреба в пристрої, підключенні, збірці досить складного, сучасного, нового гігієнічного та сантехнічного пристрою - привід звертатися з проханням про допомогу до професійного, досвідченого сантехніка. Але маса людей вважають, що роботи сантехніка обійдуться недешево й набагато вигідніше зробити монтаж домашнього біде власними руками.

Утім, тільки в рідкісних випадках такі зусилля можуть завершитися вдало, набагато частіше самостійні спроби завершуються невдачею, або ж, що стане гірше, - неприємними результатами в подальшій експлуатації.

Ще одне досить популярне судження - викликати "фахівця з вулиці", чиї послуги обійдуться набагато дешевше, але все це також помилкове рішення. По-перше, сума, яку назвуть вам, ніде не прописана, і вона взагалі може бути будь-який, зокрема й набагато більшою, ніж ви розраховували. А по-друге, якщо щось станеться з вашим гігієнічним виробом, цей фахівець не візьме на себе відповідальності та не зможе надати абсолютно ніякої гарантії.

Бажано не ризикувати, а викликати перевіреного, навченого, досвідченого майстра-сантехніка, який якісно, швидко та надійно впорається з будь-яким завданням. Найбільш правильне рішення, коли вам потрібна установка каркаса інсталяції для біде, - викликати додому грамотного фахівця маркетплейса Мастер911.

Master911: якісна установка навісного чи підлогового біде

Наші професіонали щодня стикаються з налаштуванням, установкою всіх типів сучасної сантехніки, внаслідок чого мають пристойний досвід роботи з різноманітними варіаціями. Під час подачі замовлення ми просимо замовника конкретизувати вид обладнання, яке треба встановити, а також побажання, особливості та місце його монтажу. Якщо з пояснень замовника точно зрозумілий формат потрібних завдань, то названа послуга буде стандартною, її ціна написана в нашому прайс-листі й буде повідомлена.

У разі, якщо ж монтаж суміщеного, підвісного або підлогового біде пов'язаний із рядом нюансів і розрахувати масштаб необхідних робіт без візуального обстеження майстром неможливо, то така послуга вважається нестандартною. Вартість цієї роботи назве технік уже за фактом, на місці. Але ми обіцяємо, що названа ціна буде повністю відповідати тій, що написана в затвердженому прайс-листі.

Звернення в сервіс Мастер911 дозволяє розраховувати на:

  • оперативну видачу корисної рекомендації, цінної інформації та первинної консультації з монтажу й установки суміщеного, підлогового або підвісного біде й ціною послуги, що цікавить;
  • цілодобовий варіант подачі замовлення;
  • швидкий виїзд сантехніка;
  • надання вам якісної, надійної послуги.

Сантехніки Мастер911 акуратні, не вживають непристойних слів, демонструють доброзичливість, уважність, коректність до клієнтів, не курять на робочому місці, відповідально та сумлінно ставляться до своєї роботи.

Позитивні пункти звернення в маркетплейс Мастер911

Мастер911 не співпрацює з "випадковими" техніками, всі сервісні майстри отримали доступ до обслуговування клієнтів виключно після верифікації персональних документів, проходження навчання та, крім того, складання екзаменаційних тестів на високий бал, що підтверджують їх компетентність. Але навіть у разі, якщо ви зіткнулися з недбалим поводженням майстра чи допущеною ним помилкою, ви в будь-який момент маєте можливість зателефонувати в нашу службу підтримки замовників й отримати оперативну допомогу й вирішенні конфліктної ситуації.

Оплату сервісних послуг зможете здійснити готівкою чи безготівковим переказом. Наші слюсарі-сантехніки надають гарантійні зобов'язання на надані послуги. Коли робота завершена, замовники приймають акт про виконання робіт. Установка суміщеного, підлогового чи навісного біде й будь-яка інша послуга сантехніка, робиться згідно з договором, де ретельно зображені вимоги та критерії якості виконання завдань, сам хід процесу, а також чіткі умови відповідальності майстра.

Вартість монтажу підлогового чи навісного біде в Мастер911

Для нас надзвичайно важливо, щоб концепція ціноутворення сервісу домашнього ремонту Мастер911 була цілком зрозумілою кожному клієнту та повністю прозорою. Для підвищення комфорту при спілкуванні та співпраці з Мастер911 ми завжди зможемо надати первинну інформацію та консультацію щодо орієнтовної суми будь-якої потрібної вам сервісної послуги. До закінчення функціонування договору, спочатку встановлена ціна не змінюється. У тому випадку, якщо вас цікавить вартість якоїсь типової послуги, пропонуємо ознайомитися з нашим прейскурантом. У ньому вказані всі ціни, без транспортних витрат і розцінки витратних матеріалів, які, можливо, будуть потрібні під час монтажу.

Виклик майстра у Дніпрі та на виїзді за будь-якою адресою по Дніпропетровській області

Роботи ведуться в межах Дніпра

Не більше трьох годин після оформлення заявки потрібно чекати приходу кваліфікованого, перевіреного сантехніка всім тим нашим клієнтам, які знаходяться на території Дніпра.

Ми працюємо по всій Дніпропетровської області

Сервіс Master911 налічує в своєму розпорядженні власних фахівців у всіх населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Такий варіант дозволяє набагато скоротити транспортні витрати й гарантує прибуття професіонала в день подачі заявки навіть тим, хто проживає в далеких пунктах. У рідкісних випадках, які пов'язані з високою завантаженістю, приїзд майстра-сантехніка може пересунутися на наступний день. Про це вам повідомлять завчасно, ще під час звернення до нашого сервіс.

Працюємо в передмісті Дніпра

Людям, які живуть у передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), трохи більше часу потрібно для того, щоб чекати відвідування професіонала, - близько 5 годин.

У разі, якщо вас цікавить така сервісна послуга, як якісний монтаж класичного біде за ціною, яка порадує всіх клієнтів, телефонуйте нам, і ми гарантуємо, що вам сподобається якість виконання робіт і наш сервіс.