Встановлення кульового крану у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Цінові пропозиції по встановленню кульових кранів від найкращих майстрів у Дніпрі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Дніпрі

Відгуки по встановленню кульових кранів у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Наявність системи водопостачання в промисловому приміщенні, у квартирі або ж у приватному будинку включає потребу в експлуатації запірної арматури, яка необхідна для забезпечення функції регулювати воду, вимикати та вмикати її.

Кульовий кран є досить поширеним для таких цілей механізмом, від інших кранів він відрізняється своєю простотою й відмінною надійністю.

Попри те, що установка кульового крана на пластикову або якусь іншу трубу не є вельми важкою роботою, все-таки довірити цю роботу треба фахівцеві, який має досвід і необхідні навички. Слід взяти до уваги, що надійний монтаж запірної арматури прямо залежить від підготовки: перевірка якості готового різьблення, вибір надійного кульового крана.

Чи правильно була зроблена установка кульового крана на металопластикову трубу, дізнатися нескладно: в разі, якщо ви виявили такі неприємності, як протікання й погане регулювання струменя води, значить у процесі роботи була помилка. Тим, хто готовий взяти на себе здійснення цього завдання або доручити його малодосвідченому майстру, який не зможе залишити ніяких гарантій, треба пам'ятати про ймовірність найбільш жалюгідного результату - поломки приладу або зриву з труби, через тиск.

Щоб бути впевненим у тому, що кульовий кран був змонтований якісно, в рамках встановлених стандартів і інструкцій, радимо звернутися в Мастер911. Професійний майстер відмінної кваліфікації негайно приїде на місце, грамотно та за прийнятною ціною виконає необхідну роботу.

Master911: надійна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали мають величезний досвід у своїй справі, вони виберуть потрібний для вашої труби з будь-якого матеріалу кульовий кран і забезпечать безперебійну та якісну експлуатацію пристрою.

У ході розгляду заявки наші менеджери зададуть клієнту ряд питань про прочищення, нарізку або ж калібрування труби, матеріал труби, потребу в демонтажі старого вентиля, тип крану.

У тому випадку, якщо на підставі переданої замовником інформації зрозумілий розмір майбутніх робіт, така послуга стандартна, і її вартість буде відома точно. Але коли для з'ясування обсягу очікуваних робіт знадобиться огляд професіонала, то ціна стане відома тільки на об'єкті. При цьому ми гарантуємо, що вона буде точно збігатися з тією, що вказана в прайс-листі сервісу Master911.

Звертаючись у наш сервіс, будьте абсолютно впевнені в:

 • чудовій якості роботи - установки кульового крана на батарею;
 • наданні інформації про вартість замовленої роботи та попередньої консультації;
 • можливості оформити замовлення цілодобово, без вихідних;
 • негайному візит фахівця на місце.

Наші фахівці завжди доброзичливі та ввічливі, вони не курять на місці роботи, не використовують лайки та вкрай відповідальні.

Важливі плюси звернення в Мастер911

З недосвідченими фахівцями ми не співпрацюємо, неодмінно будь-який фахівець отримав допуск до обслуговування клієнтів виключно після закінчення успішного складання іспиту на підтвердження своєї кваліфікації, проходження навчання та перевірки паспортних даних. Однак, коли ви виявили яку-небудь помилку в роботі або ж були змушені зіткнутися з непрофесійною поведінкою, то зможете розраховувати на негайну допомогу в урегулюванні конфлікту. Вам всього лише потрібно зателефонувати в службу нашої підтримки.

За надійність зробленої роботи наші майстри беруть повну відповідальність, чи то монтаж пристрою на трубу або будь-яка інша послуга. Розплатитися за роботу майстра можна готівкою або безготівковим переказом.

Вартість установки кульового крана

Ми добиваємося, щоб кожному замовникові було абсолютно зрозуміло наше ціноутворення. Тому в нашому прайс-листі є ціна всіх стандартних робіт (не враховуючи ціну запчастин і витратних матеріалів транспортних витрат). Окрім цього, ми завжди можемо надати детальну консультацію й озвучити ціну замовленої роботи.

Як викликати професіонала у Дніпрі з виїздом по Дніпропетровській області?

Приймаємо замовлення в м. Дніпро

Якщо вам потрібна професійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж будь-яка інша послуга сантехніка, а ви перебуваєте в межах м. Дніпро, тоді вже приблизно через 3 години з моменту розгляду замовлення професіонал відправиться на об'єкт.

Приймаємо замовлення в передмісті Дніпра

Для клієнтів, які проживають у передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), термін очікування приїзду майстра буде приблизно 5 годин.

Мастер911 у своєму розпорядженні має досвідчених фахівців практично в усіх населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Тому навіть наші клієнти, які живуть у віддалених областях, можуть сподіватися на швидкий приїзд майстра в день розгляду заявки, а також на відчутне скорочення витрат на транспортний засіб.

Досить рідко, через високу завантаженість, візит сантехніка може бути відкладений на 1 день. Про це вас неодмінно повідомлять ще на етапі розгляду заявки.

Якщо вам потрібна професійна установка кульового крана, ціна якої вас утішить, телефонуйте в маркетплейс Мастер911. Ми можемо з відповідальністю гарантувати, що вам обов'язково сподобаються швидкість надання послуг, рівень обслуговування й висока якість виконаних робіт.