Встановлення кульового крану у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Цінові пропозиції по встановленню кульових кранів від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 7 дней назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Харкові

Відгуки по встановленню кульових кранів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Водопостачання у квартирі, в приміщенні промислового призначення або котеджі передбачає використання запірної арматури, необхідної для можливості регулювати воду.

Кульовий кран є дуже важливим механізмом, від інших сантехнічних пристроїв він відрізняється високою надійністю та тривалим терміном служби.

Хоча й установка кульового крана на пластикову трубу не є досить складною процедурою, все-таки подібну роботу краще доручити висококваліфікованому майстру. Грамотний процес підготовки стає запорукою успіху правильного монтажу запірної арматури: перевірка вихідної різьби, при потребі її ручна нарізка, вибір оптимального кульового крана.

Чи надійно було здійснено встановлення кульового крана на металопластикову трубу, виявити неважко. Якщо ви знайшли такі поломки, як некоректне регулювання струменя води або протікання, отже, при встановленні була зроблена помилка. Тим людям, хто готовий самостійно виконати дане специфічне завдання, або ж довірити його некваліфікованому фахівцю, який елементарно не дасть гарантій на свої послуги, потрібно почути про можливість найнесподіванішого результату - поломки пристосування, або зриву через тиск, утворений натиском.

Щоб достеменно розуміти, що кран був змонтований у рамках необхідних інструкцій, необхідно звернутися до сервісу Master911. Досвідчений майстер негайно прибуде до вас, недорого та надійно зробить необхідну роботу.

Мастер911: надійна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали мають великий досвід у цьому, вони підберуть потрібний для конкретної труби кульовий кран, під час роботи відповідально загерметизують з'єднання, забезпечивши безперебійну та надійну експлуатацію сантехніки.

При прийомі замовлення ми ставимо клієнту кілька необхідних питань про необхідність демонтажу попереднього вентиля, калібрування, прочищення або нарізування труби, матеріал труби, вид крана.

Якщо на основі інформації, наданої клієнтом, буде зрозумілим розмір майбутніх робіт, ця послуга стандартна, і її вартість буде порахована відразу. Якщо для з'ясування масштабу очікуваних робіт необхідний безпосередній огляд майстра, тоді вартість буде названа ним уже на місці. Причому ми гарантуємо, що ціна точно співпадатиме з вартістю, прописаною в прайс-листі сервісу Master911.

Вирішивши звернутися до нашого сервісу, ви можете бути впевнені в:

 • негайному приїзді до вас сантехніка;
 • отриманні консультації та даних щодо вартості замовленої послуги;
 • можливості залишити заявку в будь-який зручний час;
 • прекрасній якості виконаної роботи - установки кульового крана на батарею.

Наші сантехніки завжди культурні та оперативні, вони не курять на робочому місці, не вживають нецензурних слів і дуже відповідально ставляться до роботи.

Важливі переваги звернення у маркетплейс Мастер911

Ми не маємо справи з малодосвідченими фахівцями, будь-який наш майстер отримав допуск до роботи з клієнтами виключно після закінчення вдалого складання іспиту, перевірки документів та спеціального навчання. Але в тій ситуації, коли ви раптом помітили помилку в роботі, або були змушені зіткнутися з некоректною поведінкою, ви легко можете розраховувати на швидку допомогу в вирішенні будь-якого конфлікту. Зателефонуйте на підтримку сервісу Master911.

Про яку б послугу не йшлося, будь то монтаж пристрою на пластмасову трубу або про будь-яку іншу, за якість наданої послуги наші сантехніки беруть повну відповідальність, а також залишають гарантію. Сплатити послуги майстра можна безготівковим розрахунком або готівкою.

Вартість установки кульового крана

Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було абсолютно зрозумілим кожному клієнту. У зв'язку з цим вартість усіх стандартних робіт (не враховуючи ціни витратних витрат, запчастин витрат на автомобіль) прописана в нашому прайсі. Для надання комфортних умов роботи ми в будь-який час зможемо запропонувати первинну консультацію ще до прибуття майстра, а також назвати вартість необхідної послуги.

Виклик майстра у Харкові з виїздом додому по Харківській області

Працюємо в м. Харків

Якщо вам потрібна надійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або інша послуга сантехніка, а ви знаходитесь в межах м. Харків, приблизно через 3 години з моменту оформлення заявки майстер вирушить за необхідною адресою.

Працюємо в передмісті Харкова

Для клієнтів, що знаходяться в передмісті Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), період очікування прибуття майстра становитиме в середньому 4-5 годин.

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірені фахівці в більшій частині міст області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук). У зв'язку з цим клієнти, які мешкають у віддалених регіонах, зможуть сподіватися на швидкий візит сантехніка в день розгляду замовлення, а також на суттєве скорочення автомобільних витрат.

Зрідка через високу завантаженість візит майстра може бути відкладений на 1 день. Втім, про це вас обов'язково повідомлять ще на етапі подання замовлення.

У разі, якщо вас цікавить швидка установка кульового крана, ціна якої вас приємно порадує, звертайтеся до Master911. Ми відповідально обіцяємо, що вам сподобаються рівень нашого обслуговування, гарна якість та оперативність виконання послуг.