Встановлення кульового крану у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Одесі

Відгуки по встановленню кульових кранів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Водопостачання у різному приміщенні вимагає застосування запірної арматури, обов'язкової для надання функції вимикати та вмикати воду.

Найпопулярнішим пристроєм вважається кульовий кран, що відрізняється від інших пристроїв своєю простотою, відмінною міцністю та тривалим періодом експлуатації.

Попри те, що встановлення кульового крана на пластикову трубу не є чимось складним, все ж таки такого роду послугу радимо доручити фахівцю. Підготовка є запорукою успіху грамотного монтажу запірної арматури - це перевірка якості готового різьблення, підбір відповідного кульового крана.

Зрозуміти, чи надійно було проведено встановлення кульового крана на металопластикову трубу, неважко. У тому випадку, якщо ви виявили такі неприємності, як некоректне регулювання води або протікання, швидше за все, при встановленні була помилка. Тим людям, хто хоче покласти на себе виконання цього завдання або ж доручити її недосвідченому майстру, важливо знати про найгірший наслідок - неполадки пристрою або його зриву.

Для того, щоб уникнути таких несподіванок та чітко розуміти, що кран був встановлений у рамках необхідних норм, слід звернутися у маркетплейс Master911. Досвідчений майстер високої кваліфікації негайно прибуде на місце, якісно та за невисокою ціною зробить будь-яку роботу.

Маркетплейс Master911: надійне встановлення кульового крана на стояк

Наші сантехніки славляться величезним досвідом у наданні такої послуги, вони оберуть потрібний для вашої труби (з поліпропілену, металопласту, сталі, чавуну тощо) кран, при монтажі ретельно загерметизують з'єднання, надавши безпроблемну експлуатацію.

Під час прийому замовлення наші менеджери задають замовнику кілька уточнюючих питань про необхідність демонтажу вентиля, моделі крана, калібрування або прочищення труби, матеріалу трубопроводу.

У тому випадку, якщо на основі наданої клієнтом інформації стане зрозумілим розмір необхідних робіт, то ця послуга буде стандартною, і її ціна буде відома точно. Якщо для з'ясування розміру необхідних робіт необхідний очний огляд майстра, то вартість стане відома тільки на об'єкті. При цьому ми запевняємо, що сума повністю співпадатиме з тією, що прописана в нашому прайсі.

Звертаючись до нашого маркетплейс, ви напевно можете бути впевнені у:

  • отриманні інформації про ціну необхідної послуги та консультації;
  • поданні заявки цілодобово, без вихідних;
  • швидкому виїзді до вас професіонала;
  • високій якості замовленої послуги - встановлення кульового крана на батарею.

Наші фахівці завжди охайні, культурні та доброзичливі, вони не курять на робочому місці, дуже відповідальні і не використовують нецензурні вирази.

Чому потрібно звернутися до сервісу Master911?

З малодосвідченими сантехніками ми не маємо справи, кожен наш спеціаліст отримав схвалення на обслуговування замовників після закінчення успішного складання іспиту, перевірки документів та індивідуального навчання. При цьому, коли ви помітили якусь похибку, допущену ним у роботі, або зіткнулися з непрофесійною поведінкою, тоді ви можете розраховувати на швидку допомогу у вирішенні вашого спору. Зверніться до нашої служби підтримки.

За якість виконаної роботи наші фахівці беруть на себе повну відповідальність, а також залишають гарантійні зобов'язання, будь то встановлення пристрою на пластикову трубу або будь-яка інша послуга. Сплатити послуги фахівця можна готівкою або безготівковим розрахунком.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми прагнемо того, щоб кожному замовнику, що звернувся, було повністю зрозуміло ціноутворення сервісу Мастер911. Ось тому вартість усіх стандартних робіт (без урахування ціни витратних матеріалів, запчастин транспортних витрат) прописана в нашому прайсі. Для надання вигідних умов співпраці ми щоразу зможемо дати грамотну консультацію та назвати ціну замовленої роботи. Найчастіше вона залишиться незмінною.

Замовлення спеціаліста у Одесі та на адресу по Одеській області

Приймаємо заявки до м. Одеса

У випадку, якщо вам знадобиться професійне встановлення крана на поліпропіленову трубу або будь-яка інша послуга, а ви знаходитесь в межах м. Одеса, вже приблизно через 3 години після оформлення замовлення сантехнік вирушить на об'єкт.

Приймаємо замовлення в передмісті Одеси

Для замовників, які мешкають у передмісті Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське), період очікування візиту фахівця буде трохи більше - в середньому 4-5 годин.

Ми маємо досвідчених фахівців у більшості міст області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата). У зв'язку з цим навіть наші замовники, які проживають у віддалених містах, зможуть сподіватися на оперативний приїзд професіонала в день оформлення замовлення.

Зрідка через велике завантаження виїзд сантехніка може бути перенесений на 1 день. Про це вам повідомлять.

Якщо вас цікавить оперативне встановлення кульового крана, ціна якої вас безперечно здивує, зверніться до Master911. Ми з відповідальністю гарантуємо, що швидкість надання послуг, наш сервіс та висока якість вам обов'язково сподобаються.