Встановлення кульового крану у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Львові

Відгуки по встановленню кульових кранів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання в кожному приміщенні вимагає застосування запірної арматури, необхідної для функції вимикати та вмикати воду.

Найбільш затребуваним для цього пристроєм виступає кульової кран, що відрізняється від численних пристроїв технічної простотою, хорошою надійністю й довговічністю.

Хоча й установка кульового крана на пластикову трубу не буде достатньо складною процедурою, однак цю послугу треба доручити досвідченому фахівцеві. Важливо врахувати, що запорукою успіху грамотної установки запірної арматури, виступає оптимальний процес підготовки: перевірка вихідної різьблення, а також підбір відповідного крана.

Виявити, чи надійно була здійснена установка кульового крана на металопластикову трубу, досить просто. Коли при установці була зроблена похибка, тоді з часом стануть помітні такі неприємні наслідки, як протікання або некоректне регулювання напору. Тим, хто хоче самостійно здійснити цю відповідальну роботу, або довірити її людині «з вулиці», краще пам'ятати про жалюгідний підсумок - поломку приладу.

Для того, щоб уникнути якихось несподіванок і бути впевненим у тому, що сантехнічне пристрій було змонтовано правильно, відповідно до потрібних інструкцій і стандартів, вам краще звернутися в маркетплейс Master911. Досвідчений майстер швидко приїде на об'єкт, надійно виконає необхідну роботу.

Мастер911: оперативна установка кульового крана на стояк

Наші сантехніки мають значний досвід у цьому, вони зможуть вибрати необхідний для вашої труби кульовий кран, у процесі монтажу відповідально загерметизують з'єднання, забезпечивши безперебійну та якісну експлуатацію.

Під час прийому замовлення ми поставимо замовнику ряд питань про нарізку або ж прочищення труби, необхідність у демонтажі старого вентиля, матеріал трубопроводу, модель крана.

Якщо на основі відомостей, переданих замовником, зрозумілий обсяг необхідних робіт, ця послуга стандартна, і її ціна буде точно названа. А коли для з'ясування обсягу майбутніх робіт потрібен очний огляд фахівця, вартість буде вказана ним на об'єкті. Утім, ми зможемо точно сказати, що вона буде абсолютно збігатися з тією, що зафіксована в нашому прайс-листі.

Звертаючись у наш сервіс, будьте абсолютно впевнені в:

  • отриманні попередньої консультації й інформації про вартість майбутньої роботи;
  • вищій якості майбутньої роботи - установки кульового крана на батарею;
  • можливості оформити заявку цілодобово, без вихідних;
  • негайному візиті до вас майстра.

Наші майстри завжди доброзичливі й культурні, вони досить відповідальні, не курять на робочому місці та не вживають лайки.

Чому краще звертатися в сервіс побутових послуг Master911?

Ми не працюємо з непрофесійними майстрами, абсолютно кожен наш майстер отримує дозвіл на роботу з клієнтами виключно після закінчення перевірки особистості, індивідуального навчання та успішного складання іспиту. При цьому навіть у разі, якщо ви все-таки помітили якусь похибку в роботі або зіткнулися з непристойною поведінкою, тоді завжди можете розраховувати на негайну допомогу в розв'язанні вашого питання. Зателефонуйте в службу підтримки нашого сервісу.

Про яку б послугу ми не говорили, наприклад установка крана на пластмасову трубу або яку-небудь іншу, за якість наданої послуги наші майстри беруть повну відповідальність. Розрахуватися за послуги сантехніка можна безготівково або ж готівкою на місці. Після роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

Вартість установки кульового крана

Ми прагнемо, щоб кожному замовнику було зрозуміло ціноутворення маркетплейса Мастер911. Тому в нашому прайс-листі прописана ціна будь-яких стандартних робіт (не беручи до уваги вартості запасних частин і витратних матеріалів, а також витрат на транспорт). Окрім того, ми в будь-якому випадку можемо надати первинну консультацію ще до приїзду майстра, а також назвати ціну майбутньої роботи. Як правило, вона залишиться такою ж.

Як викликати майстра у Львові додому по Львівській області?

Приймаємо замовлення в м. Львів

Якщо вас цікавить високоякісна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж інша послуга сантехніка й ви перебуваєте в м. Львів, через 3 години з моменту оформлення замовлення майстер зможе виїхати до вас.

Приймаємо заявки в передмісті Львова

Для клієнтів, які живуть у передмісті Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), очікування професіонала буде орієнтовно 5 год.

Наш сервіс побутових послуг має своїх досвідчених професіоналів у більшій частині населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Завдяки цьому замовники, які живуть у віддалених пунктах, мають можливість розраховувати на швидкий приїзд фахівця в день оформлення заявки, а також на велике скорочення автовитрат.

Іноді, через велику завантаженість, приїзд професіонала відкладається на 1 день. Про це вас повідомлять ще на етапі подачі заявки.

Якщо вас цікавить якісна установка кульового крана, ціна якої вас приємно порадує, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми можемо пообіцяти, що вам стовідсотково сподобаються рівень обслуговування, оперативність надання послуг і гарна якість роботи.