Встановлення рушникосушки у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Харкові

Відгуки по встановленню рушникосушок у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Запит до пошукових систем на таку послугу, як установка сушки для рушників у ванній, є одним з дуже поширених, і пояснюється значним зростанням затишку домочадців при відносно невеликих витратах. Таке сантехнічне обладнання бере на себе виконання відразу 3 функцій: регулювання рівня вологості, просушування банних рушників та іншого одягу та, крім того, - зовсім не зайвого обігріву ванною.

За типом підключення теплоносія слід виділяти наступні види сушки для рушників: комбіновані, електричні та водяні, до того ж виготовляються моделі в різному виконанні: керамічні, сталеві, мідні та алюмінієві. Вам доступний широкий модельний ряд сушки для рушників, і на якому з варіантів зробити зупинку, може залежати від деяких умов: вартості, комфорту, надійності та наявності необхідної площі. Так, водяні бюджетні в питанні економії енергії, електричні - прості в монтажі, особливо адаптивні, автономні, і не залежатимуть від функціонування інших агрегатів, комбіновані - найефективніші та практичніші, проте вартість такого змійовика досить висока.

Грамотна установка контуру сушки для рушників різного варіанту передбачає наявність конкретних знань і навичок, у зв'язку з цим її краще покладати на фахівців.

Чи доцільний власноручний монтаж змійовика в санітарній кімнаті?

Запорука того, що дане сантехнічне оснащення буде безвідмовно працювати тривалий період - виконання робіт з монтажу сушки для рушників відповідно до технічних норм. Тому спроби заощадити на сервісних послугах кваліфікованого, досвідченого, перевіреного сантехніка, і спробувати встановити обладнання самотужки - дуже ризиковані. Подібна витівка у сприятливому варіанті, можливо, завершиться марнуванням часу, в гіршому – викликати потребу термінового виїзду професіонала для усунення серйозних аварійних ситуацій. У випадку, якщо при монтажі було допущено нікчемне відхилення від стандартів, такий аспект може затьмарити ефект комфортності, а ще й при появі високого тиску може обернутися замиканням електричної проводки або затопленням квартири.

Судячи з вищезазначених моментів, небажано доручати встановлення змійовика та неперевіреному "знавцю", який ніколи не дасть якихось гарантійних зобов'язань на виконані ремонти, і в разі чого, особисто вам потрібно буде власними коштами виплачувати прикрі наслідки.

Найоптимальніший висновок - звернутися за допомогою до перевіреного слюсаря-сантехніка, який не лише якісно та швидко надасть необхідну послугу, але ще й бере на себе особисту відповідальність за монтаж сушки для рушників за заздалегідь узгодженою вартістю робіт.

Сервіс побутового ремонту Мастер911: професійна установка змійовика

Майстри сервісу Мастер911 мають чималий досвід у встановленні практично всіх моделей, видів, конструкцій і конфігурацій рушникосушок. У ході оформлення замовлення на виклик сантехніка наш оператор задає замовнику кілька питань щодо самого сантехнічного обладнання, його особливостей конструкції, місця монтажу, варіанта під'єднання тощо. послуги. Якщо вона типова (за словами клієнта можна правильно розрахувати формат запланованих робіт), тоді на монтаж сушки для рушників у ванній буде відома ціна заздалегідь з прейскуранта.

Якщо без конкретного обстеження майстром-сантехніком визначити масштаб робіт практично неможливо, тоді ця послуга вважається нестандартною і точну кошторисну вартість буде названо фахівцем уже вдома, але ми гарантуємо, що вона не відрізнятиметься від тієї, яка є в нашому прайсі.

Звернувшись до сервісу домашнього ремонту Мастер911, ви можете сподіватися на:

  • швидкий виїзд перевіреного слюсаря-сантехніка;
  • надання всім замовникам кваліфікованої консультації та відомостей про приблизну вартість послуги, що цікавить;
  • оперативну, якісну та надійну послугу з видачею гарантії;
  • оформлення та подання замовлення на виїзд без свят та вихідних, 24/7.

Майстри сервісу Master911 ввічливі, сумлінні та пунктуальні, характеризуються охайністю, і в обов'язковому порядку наводять лад на робочому місці. Всі вони не допускають недбалості, до своєї роботи завжди ставляться сумлінно, не лаються матом і не димлять цигарками.

Переваги сервісу Мастер911

На противагу невідомим фахівцям "з вулиці" ми впевнені у всіх сервісних сантехніках, оскільки перед отриманням доступу до обслуговування клієнтів, вони пройшли обов'язкову верифікацію паспортних даних, якісну теоретичну підготовку та склали на прохідний бал іспити. Попри це, ми будь-якої миті готові розглянути критику, побажання та всі зауваження щодо допущеної під час роботи помилки чи непрофесійної поведінки техніка. Саме тому при виникненні гостроконфліктної ситуації ми просимо всіх наших клієнтів звертатися до сервісної служби підтримки Майстер911.

Наші виконавці надають гарантійний сертифікат на послуги. Усі наші послуги виконуються відповідно до договору, де чітко прописано критерії якості виконання робіт, умови відповідальності майстра-сантехніка, а також технологічний процес. Розплатитися за виконану роботу слюсаря-сантехніка дозволяється безготівковим перерахуванням або готівкою. Після завершення будівельно-монтажних робіт кожен замовник отримує акт здійснених сервісних послуг.

Скільки коштуватиме монтаж рушникосушки?

Тарифи на монтаж сушки для рушників у вигляді змійовика або драбинки ви можете легко і швидко дізнатися, ознайомившись з нашим прейскурантом. Там є сума кожної стандартної сервісної послуги без вартості розхідників, інших запасних частин і транспортних витрат. Для нас надзвичайно важливо, щоб наша система формування цін була абсолютно прозорою і зрозумілою для кожного клієнта, який зателефонував нам. Для приємної співпраці з сантехніками ми завжди готові надати вам початкові консультації заздалегідь, ще до прибуття майстра та зорієнтувати за ціною сервісної послуги. Майже завжди на установку електричної сушки для рушників ціна не змінюється.

Замовлення майстра у Харкові та на виїзді по Харківській області

Ми працюємо по Харківській області

Зважаючи на те, що ми маємо перевірені, досвідчені, навчені та професійні сантехніки в більшості населених пунктів (region[r]} області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук), ті наші замовники, які знаходяться на периферії, зможуть сподіватися на відвідування спеціаліста в день оформлення заявки. Крім безперечних плюсів, подібний сервіс дозволяє додатково заощадити на транспортних витратах.

В окремих випадках, якщо у майстрів інтенсивна зайнятість, їх приїзд може бути перенесений до наступного дня. Ми про такий прецедент попереджаємо домовласників напередодні, ще в момент подання заявки до Мастер911.

Пропонуємо виконати повний каталог послуг у межах м. Харків

У випадку, якщо ви перебуваєте в будь-якій локації в районах м. Харків, то не більше трьох годин з моменту подання заявки, можете сподіватися на терміновий виїзд додому кваліфікованого, досвідченого та перевіреного професіонала.

Працюємо в приміських районах Харкова

Тим людям, які перебувають у приміській зоні Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), знадобиться чекати на приїзд сантехніка на пару годин довше, орієнтовно чотири-п'ять годин.

У тому випадку, якщо вас цікавить грамотна установка змійовика-рушникосушки найрізноманітнішої моделі, щоб ціна приємно здивувала, - звертайтеся в сервіс послуг професійних майстрів Master911!