Встановлення рушникосушки у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Цінові пропозиції по встановленню рушникосушок від найкращих майстрів у Дніпрі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Дніпрі

Відгуки по встановленню рушникосушок у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Запит на таку послугу, як установка і монтаж рушникосушки у ванній, вважається одним з вельми поширених, і обумовлюється істотним зростанням комфорту домочадців при порівняно низьких витратах. Таке сантехнічне обладнання бере на себе виконання одночасно трьох функцій: сушіння банних рушників та іншої білизни, стабілізації рівня вологи, а також анітрохи не зайвого обігріву ванної.

За конструктивними особливостями виділяють наступні види рушникосушок: водяні, комбіновані та електричні, крім цього, виробляються моделі в різному виконанні - мідні, керамічні, алюмінієві та сталеві. На поточний момент є великий модельний ряд рушникосушок, і на який з моделей зупинитися, безпосередньо залежить від деяких факторів: ціни, наявності необхідної площі, комфорту та довговічності. Так, електричні - особливо адаптивні, прості в монтажі, автономні та не залежать від роботи інших агрегатів, водяні найбільш бюджетні в плані економії електроенергії, комбіновані - найбільш практичні й ефективні, але вартість такого змійовика досить висока.

Грамотна установка змійовика рушникосушки будь-якого варіанту потребують конкретних знань і навичок, тому її краще довіряти досвідченим фахівцям.

Чи можлива установка змійовика у ванній своїми руками?

Гарантія того, що подібне сантехнічне обладнання буде безвідмовно функціонувати тривалий період, - виконання робіт з монтажу рушникосушки відповідно до технічних норм. У зв'язку з цим спроби заощадити на послугах досвідченого, перевіреного, кваліфікованого майстра-сантехніка, і спробувати змонтувати обладнання власними силами - досить ризиковані. Така затія в кращому варіанті може завершитися втратою часу, в гіршому - викликати потребу екстреного виклику професіонала для виправлення серйозних аварій. Коли при монтажі була допущена технічна помилка, це здатне зіпсувати ефект комфорту, а ще й при наявності високого тиску в системі може стати причиною замикання електропроводки або затоплення квартири.

Судячи з вищеописаних моментів, небажано довіряти установку змійовика неперевіреному "знавцеві", який не зможе надати будь-яких гарантійних зобов'язань на виконані ремонти, і при аварії вам потрібно буде своїм коштом оплачувати прикрі наслідки.

Найбільш прийнятний висновок - звернутися до перевіреного сантехніка, який швидко та якісно виконає сервісну послугу, а також візьме на себе повну відповідальність за монтаж рушникосушки по попередньо відомій вартості робіт.

Сервіс домашнього ремонту Мастер911: якісна установка змійовика

Майстри нашого сервісу мають великий досвід у встановленні всіх конструкцій, конфігурацій, видів і моделей змійовиків. Під час складання заявки на виклик сантехніка ми кожен раз ставимо клієнту ряд важливих питань, щодо саме вашого сантехнічного обладнання, його місця монтажу, конструктивних особливостей, способу підключення тощо. На базі прийнятих відповідей ми раді видати початкову консультацію, а також зорієнтувати за ціною запитуваної послуги. Якщо вона типова (за словами клієнта можна точно розрахувати обсяг планованих завдань), в такому випадку вартість монтажу рушникосушки у ванній буде відповідати ціні по прайсу.

В тому випадку, якщо без конкретного огляду сантехніком визначити масштаб робіт практично неможливо, тоді ця послуга вважається не типовою, і кошторис буде названий професіоналом вже вдома, проте ми обіцяємо, що договірна сума не буде відрізнятися від тієї, що прописана в сервісному прайс-листі.

Зателефонувавши в сервіс Master911, ви завжди зможете сподіватися на:

 • оформлення й подачу заявки на виклик без вихідних, 24/7;
 • надання кожному замовнику грамотної консультації та відомостей про приблизну вартість послуги;
 • надійну, оперативну та якісну сервісну послугу з наданням гарантії;
 • екстрений виїзд кваліфікованого, перевіреного й надійного майстра-сантехніка.

Фахівці нашого сервісу ввічливі, сумлінні й пунктуальні, відрізняються охайністю та обов'язково прибирають робочу зону. Всі вони не допускають недбалості, не лихословлять, до своїх обов'язків ставляться сумлінно, не курять.

Переваги звернення в маркетплейс Мастер911

На противагу невідомим умільцям ми повністю впевнені в кожному з сервісних сантехніків, оскільки перед отриманням доступу до виконання замовлень, всі вони пройшли обов'язкову перевірку персональних даних, якісну теоретичну підготовку та склали на високий бал екзаменаційні тести. Попри це, ми завжди готові вислухати побажання, критику та всі зауваження щодо допущеної в роботі помилки або непрофесійної поведінки техніка. З цієї причини при виникненні конфліктної ситуації звертайтеся в нашу службу підтримки Master911.

Наші фахівці дають сертифікат гарантії на надані послуги. Розплатитися за виконану роботу сантехніка дозволяється готівкою або безготівковим перерахуванням. Всі наші сервісні послуги виконуються відповідно до договору, в якому чітко прописані критерії рівня якості виконання завдань, умови відповідальності сантехніка та процес. Після закінчення будівельних робіт замовники отримують акт про виконання послуг.

Скільки коштує навішування рушникосушки?

Ціни на монтаж рушникосушки за формою драбинки або змійовика ви завжди зможете з'ясувати, вивчивши наш прейскурант. Там є ціна кожної окремої стандартної послуги, без закупівельної вартості витратних матеріалів, додаткових запчастин, а також автотранспортних витрат. Для приємного співробітництва з нашими майстрами-сантехніками, ми завжди готові вас проконсультувати ще до приходу виконавця та зорієнтувати за сумою послуги. Для сервісу побутового ремонту Master911 дуже цінно, щоб наше ціноутворення було зрозумілим і прозорим для кожного, хто звернувся до нас. Зазвичай названа, наприклад на установку електричної рушникосушки, ціна не змінюється.

Замовлення фахівця у Дніпрі і на виїзді по Дніпропетровській області

Роботи ведуться в межах м. Дніпро

У тому випадку, якщо ви проживаєте в будь-якій локації в районах м. Дніпро, тоді протягом 3 годин з моменту оформлення заявки можете розраховувати на терміновий виїзд до вас перевіреного, кваліфікованого та досвідченого фахівця.

Виконуємо роботи в приміській зоні Дніпра

Тим клієнтам, які знаходяться в приміській зоні Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), буде потрібно чекати приходу сантехніка на годину-півтори довше, приблизно 4-5 годин.

Ми працюємо по Дніпропетровській області

З огляду на те, що ми маємо навчених, досвідчених, перевірених і професійних слюсарів-сантехніків майже у всіх н. п. Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), наші клієнти, які живуть на периферії, зможуть сподіватися на прихід виконавця робіт в день подачі заявки. Крім безсумнівних позитивних факторів, такий сервіс дає можливість мати додаткову економію на транспортних витратах.

У виняткових випадках, якщо у майстрів інтенсивне завантаження, їх приїзд може бути перенесений на найближчий день. Ми про такий факт попереджаємо домовласників напередодні, ще на етапі оформлення заявки в наш сервіс.

В разі, якщо вас цікавить грамотна установка рушникосушки будь-якого сучасного вигляду, ціна якої вам сподобається, телефонуйте в сервіс побутового ремонту Мастер911!