Встановлення рушникосушки у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Києві

Відгуки по встановленню рушникосушок у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попит на таку сантехнічну послугу, як установка рушникосушки у ванній, стає одним з дуже популярних і обумовлюється значним зростанням зручності домочадців при порівняно невеликих витратах. Таке обладнання сантехніки бере на себе виконання відразу 3-х функцій: просушки рушників і будь-якого іншого одягу, регулювання рівня вологи, а також додаткового обігріву санітарної кімнати.

За конструктивними характеристиками виділяють наступні види приладів: комбіновані, електричні та водяні, до того ж виготовляються вони в різному виконанні - керамічні, алюмінієві, сталеві та мідні. На якому з варіантів зупинитися, залежить від деяких моментів: ціни, наявності достатньої площі, довговічності та комфорту. Так, електричні - надзвичайно адаптивні, автономні, прості в монтажі, і не залежать від роботи інших установок, комбіновані - найбільш практичні та ефективні, тільки ціна такого змійовика досить висока, водяні найвигідніші в плані економії електроенергії.

Компетентна установка рушникосушки різного виду потребуватиме певних знань і навичок, саме тому її краще довіряти досвідченим майстрам.

Чи безпечна власноручна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, що подібне сантехнічне обладнання буде безвідмовно функціонувати довгі роки, - виконання робіт з монтажу рушникосушки відповідно до технічних стандартів. Тому прагнення заощадити на послугах перевіреного, кваліфікованого, досвідченого майстра-сантехніка та спробувати змонтувати обладнання власними силами - недоцільні. Ця спроба в успішному результаті може увінчатися втратою часу даремно, в гіршому варіанті - потребою екстреного виклику професіонала для усунення досить серйозних наслідків. Якщо при монтажі було допущено невеличкий відступ від норми, це цілком може зіпсувати ефект комфортності, а також при наявності високого тиску здатне обернутися затопленням квартири або замиканням електричної проводки.

Судячи з цих моментів, не варто довіряти установку змійовика неперевіреному "фахівцю", який не дасть гарантій на виконані послуги, і в разі чого, вам особисто потрібно буде своїми засобами оплачувати сумні наслідки.

Оптимальний вихід - звернутися за допомогою до перевіреного сантехніка, який не тільки якісно та швидко може надати необхідну послугу, а також бере на себе повну відповідальність за монтаж рушникосушки при попередньо узгодженій вартості роботи.

Сервіс побутового ремонту Мастер911: компетентна установка змійовика

Техніки сервісу Master911 знайшли великий досвід в монтажі практично всіх моделей, конфігурацій, конструкцій і видів змійовиків. У момент складання заявки на виїзд сантехніка наш оператор зазвичай ставить клієнту ряд питань, що стосуються конкретно вашого сантехнічного обладнання, його варіанти підключення, місця розміщення, особливостей конструкції тощо. На підставі прийнятих відповідей ми раді видати первинну консультацію і, крім цього, зорієнтувати за вартістю потрібної послуги. Якщо вона типова (за словами домовласника можна точно розрахувати обсяг планованих робіт), то за монтаж рушникосушки у ванній ціна буде визначена завчасно з прейскуранта.

В разі, якщо без очного обстеження слюсарем-сантехніком встановити цей обсяг не можна, то дана послуга є нетиповою, і чітка кошторисна вартість буде оголошена виконавцем вже вдома, проте ми запевняємо вас, що ця сума не відрізнятиметься від тієї, що прописана в сервісному прайсі.

Зателефонувавши в сервіс послуг Master911 ви можете сподіватися на:

  • видачу вам кваліфікованої консультації та відомостей про приблизну ціну потрібної послуги;
  • оперативний виїзд перевіреного, надійного та кваліфікованого сантехніка;
  • подачу та оформлення заявки на виклик без свят і вихідних, в режимі 24/7;
  • надійну, якісну та оперативну сервісну послугу з наданням гарантійних зобов'язань.

Наші виконавці ввічливі, пунктуальні й сумлінні, відрізняються охайністю, обов'язково прибирають робоче місце. Всі вони до своєї справи ставляться вкрай відповідально, не допускають неуважність, не димлять сигаретами.

Позитивні аспекти звернення в сервіс домашнього ремонту Master911

На відміну від випадкових умільців ми впевнені в будь-якому зі своїх слюсарів-сантехніків, оскільки перед отриманням доступу до виконання заявок, всі вони пройшли обов'язкову перевірку особистих даних, спеціалізоване навчання та склали на прохідний бал іспити. Попри це, ми завжди готові вислухати будь-які нарікання, критику та побажання щодо допущеної в ході роботи помилки або непрофесійної дії виконавця. У зв'язку з цим, при появі конфліктної ситуації ми переконливо просимо всіх наших замовників звертатися в службу підтримки Мастер911.

Наші техніки беруть на себе особисту відповідальність і видають гарантію на надані послуги. Розплатитися за виконану роботу майстра-сантехніка зможете безготівковим переказом або готівкою. Всі послуги надаються відповідно до договору, в якому чітко позначені процес, умови відповідальності сантехніка, а також критерії рівня якості виконання робіт. Після завершення послуг наші замовники приймають акт про виконання ремонту.

Яка ціна установки змійовика?

Ціни на монтаж рушникосушки у вигляді змійовика або драбинки ви можете легко та швидко з'ясувати, вивчивши наш прайс. У ньому є ціна кожної типової послуги, без вартості витратних матеріалів, додаткових запасних частин і автотранспортних витрат. Для підвищення комфорту в співпраці з нашими майстрами-сантехніками ми завжди готові вас проконсультувати завчасно, ще до приходу майстра та зорієнтувати за сумою послуги. Для нас важливо, щоб наша система визначення цін була абсолютно зрозумілою та прозорою для всіх, хто зателефонував нам. Зазвичай раніше названа, наприклад на установку електричної рушникосушки, ціна не змінюється.

Виклик майстра-сантехніка у Києві з виїздом на адресу по всій Київській області

Ми працюємо в передмістях Києва

Тим людям, які проживають в передмісті Києва (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), потрібно чекати прибуття слюсаря-сантехніка на пару годин довше, близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо в межах м. Київ

У тому випадку, якщо ви перебуваєте в будь-якій локації в межах м. Київ, тоді вже через три години після подачі заявки, зможете розраховувати на приїзд перевіреного, кваліфікованого та досвідченого фахівця.

Виконуємо роботи по Київській області

З огляду на те, що ми маємо у своєму розпорядженні професійних, перевірених, навчених та досвідчених слюсарів-сантехніків практично у всіх населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), навіть ті наші замовники, які живуть на околицях мегаполісів, можуть сподіватися на відвідування виконавця робіт в день подачі заявки. Крім безперечних плюсів, такий сантехнічний сервіс дозволяє додатково заощадити на автотранспортних витратах.

В деяких випадках, коли у майстрів високе навантаження, їх прихід може бути відкладений на наступну дату. Ми про такий факт попереджаємо клієнтів ще в момент дзвінка в Master911.

Якщо вас цікавить кваліфікована установка рушникосушки будь-якого сучасного типу, ціна якої приємно здивує, телефонуйте в сервіс побутового ремонту Мастер911!