Встановлення душової кабіни у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Львові

Відгуки по встановленню душових кабін у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні все більше число власників нерухомості при облаштуванні ванної схиляються до вибору душової кабінки, замість звичайної ванни. Такий вибір можна пояснити як прагненням заощадити простір у невеликому за площею санвузлі, так і великою кількістю переваг душових кабінок, зокрема гігієнічністю, зручністю в застосуванні, універсальністю.

Усі наявні на сьогодні моделі кабінок діляться на дві ключові категорії: закриті й відкриті. У відсутності обмежувальної поверхні нагорі - стелі - й полягає їх найголовніша різниця.

Перевагою відкритих душових кабін є їхнє вписування в дизайн приміщення, де одна або ж дві стіни кімнати виступають частиною їх внутрішньої конструкції. Відкриті кабіни вважаються збірними. До одної стіни санвузла або ж кута проводиться установка підлогового піддону, попередньо підключеного до каналізації, а по периметру кріплять скляні панелі. Підключення подібних пристроїв вимагає від майстра наявності професійних знань і навичок.

Душові кабінки закритого виду є абсолютно закритим з чотирьох сторін простором, схожим на коробку. Вхід у них проводиться за допомогою дверей. Такого роду вироби володіють більшою кількістю різних переваг: легкістю в монтажі, можливістю підбору місця кріплення, безліччю допоміжних функцій. Конструкція закритих виробів передбачає, що їх можна зібрати й розібрати повторно для установки на іншому місці (наприклад, при переїзді).

Що необхідно врахувати при установці душової кабінки?

Існує перелік важливих аспектів, які рекомендується враховувати для правильної установки душової кабінки. Щоб грамотно змонтувати пристрій відкритого типу, необхідно врахувати наведені нижче особливості:

 • Перед проведенням монтажу кабінки, професійні фахівці рекомендують здійснити збірку й упевнитися в наявності всіх необхідних частин, а також справності фурнітури й цілісності дверцят.
 • Радимо придбати ще один набір міцних кріплень, аналогічних тим, що поставляються в комплекті: це дозволить уникнути різноманітних труднощів при роботі та зменшити час монтажу.
 • Коли запланована установка душового куточка на підлогу, радимо здійснити попереднє облаштування трапа - спеціальної конструкції зливу.
 • На початковому етапі, який передує безпосередньо установці душової кабінки, необхідно як слід обробити стіни й підлогу та здійснити гідроізоляцію місця підключення.

Що впливає на ціну монтажу душової кабінки?

Розрахунок суми установки конструкції здійснюється з урахуванням таких факторів:

 • Рівень складності конструкції. Сьогодні сантехнічне обладнання є абсолютно різноманітним. Безумовно, й на установку душової кабіни ціни можуть помітно відрізнятися. Що важча збірка певної моделі, що більшим числом додаткових функцій вона оснащена, то більше часу вона буде встановлюватися, й то вищою повинна бути кваліфікація професіонала;
 • Підсумкова вартість послуг. Якщо фахівець виїхав на місце, де потрібно зробити установку відразу декількох пристроїв (скажімо, крана, унітазу, рушникосушки, мийки), тоді ціна монтажу кабінки в підсумку виявиться меншою, ніж у ситуації виконання однієї послуги;
 • Обсяг усіх робіт. Зазвичай збірку виробу потрібно робити в уже робочому приміщенні, попередньо провівши демонтаж наявного обладнання. Окрім цього, може додатися потреба в створенні або ж коригуванні підведення каналізації, проведенні електромонтажних робіт і деяких інших додаткових послуг.

Можливі похибки в процесі установки душових

У тому випадку, якщо установка кабіни не була проведена професійним фахівцем, є ймовірність допущення таких глобальних помилок:

 • не надійної герметизації стінок кабіни та зливу;
 • похибок у підключенні електричного живлення та гар/хол води;
 • погано підготовленої основи або ж неграмотного врегулювання ніжок;
 • надто сильного затиску кріпильних болтів, наслідком чого може бути поломка скляних дверцят.

Гарантія зручної та тривалої експлуатації душової - професійний монтаж кваліфікованим фахівцем, згідно з усіма обов'язковими правилами й нормами. Якщо, задля економії, взятися за установку пристрою самостійно або ж доручити цю роботу неперевіреному фахівцеві «з вулиці», який не здатний надати якихось гарантійних зобов'язань на роботу, то результати допущеної похибки будуть плачевними.

Найбільш ідеальний варіант - звернутися в Master911. Висококваліфікований сантехнік із великим досвідом роботи в підключенні душових кабінок будь-яких різновидів моментально приїде додому та якісно надасть необхідну послугу.

Мастер911: надійний монтаж душової кабіни

Наші майстри мають значний досвід у підключенні душових кабін різних конструкцій, габаритів і видів. У процесі прийому замовлення наш фахівець попросить вас відповісти на кілька додаткових питань про сантехнічне обладнання. На підставі цих відповідей ми готові назвати приблизну суму замовленої роботи й надати професійну консультацію.

Звернувшись до нас, можна точно розраховувати на:

 • отримання початкової консультації та інформації про приблизну суму потрібної роботи (наприклад установки змішувача в душовій кабіні);
 • професійне виконання послуги - установки скляної кабінки або ж будь-якої іншої;
 • оформлення заявки в цілодобовому режимі;
 • швидкий виїзд професіонала (в основному, через 3 години після прийому заявки).

Ми працюємо виключно з професійними фахівцями - доброзичливими, культурними й відповідальними професіоналами, які не вживають лайливих слів, залишають чистоту на місці роботи та не курять.

Які переваги ви отримаєте, вирішивши звернутися в маркетплейс Master911?

Для допуску до замовлень кожен наш сантехнік з успіхом склав іспит, підтвердив актуальний паспорт і пройшов внутрішнє навчання. Якщо ж вам раптом довелося побачити допущену професіоналом помилку або ж зіткнутися з його хамською поведінкою, телефонуйте в нашу службу технічної підтримки, - й ми запропонуємо допомогу в розв'язанні ситуації, що виникла.

Не має значення, про яку послугу йдеться, чи це монтаж скляної кабінки, чи установка душової кабіни без піддона або ж про якусь іншу, наші кваліфіковані фахівці беруть на себе повну відповідальність за бездоганну якість роботи й дають гарантійні зобов'язання. Оплату можна здійснити безготівковим розрахунком або ж готівкою. Після закінчення роботи ми даємо акт наданих послуг.

Ціна установки душової

Для нас на першому місці, щоб наше ціноутворення було стовідсотково зрозумілим і відкритим для будь-якої людини. Тому ціна установки душової кабіни, як і різної іншої послуги, не враховуючи ціну додаткових запчастин і витратних матеріалів, а також автомобільних витрат, вказана в прайсі. Для збільшення рівня сервісу, що надається, ми завжди зможемо дати вам консультацію та повну інформацію про ціну майбутньої послуги. Найчастіше вона не варіюється.

Замовлення майстра у Львові з виїздом по Львівській області

Працюємо в м. Львів

Клієнтам, які проживають у м. Львів й оформили замовлення на виклик фахівця для монтажу душової кабіни, ціна якого вас здивує, потрібно почекати його візиту приблизно 3 год.

Приймаємо замовлення в передмісті Львова

Ті замовники, які живуть у передмісті Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), зможуть сподіватися на прибуття професіонала через 4-5 годин.

Пропонуємо послуги по Львівській області

Для замовників, які мешкають у віддалених місцях і яких цікавить установка піддону душової кабіни, є хороша новина: наш майстер прибуде в день, коли була залишена заявка. Це можливо через те, що сервіс домашніх послуг Мастер911 розпоряджається професійними сантехніками в безлічі населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Ще один бонус для наших замовників - мінімізація автозатрат.

У деяких ситуаціях, які були пов'язані з надзвичайним завантаженням, приїзд професіонала відкладається на наступний день. Про це вас повідомлять під час подачі замовлення.

Потрібна надійна й недорога установка душової кабіни в особняку або ж дерев'яному будинку? Телефонуйте в Мастер911 - і ми обіцяємо підтвердити всі покладені очікування!