Встановлення душової кабіни у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Харкові

Відгуки по встановленню душових кабін у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

З кожним роком більшість власників нерухомості під час планування ванної кімнати обирають душову кабіну. Ця тенденція обумовлена як прагненням заощадити місце у скромному за габаритами туалету, так і безліччю плюсів душових кабінок, зокрема гігієнічність, зручність у використанні, універсальність.

Всі представлені на сьогодні моделі кабінок поділяються на 2 основні групи: закриті та відкриті. У відсутності обмежуючої поверхні нагорі і полягає їхня важлива різниця.

Особливістю відкритих пристроїв є їх входження в планування, де 1 або 2 стіни приміщення стають складовою їхнього простору. Конструкції відкритого типу стають збірними. До однієї стіни ванної проводиться монтаж дна підлоги, заздалегідь приєднаного до каналізації, а по його периметру прикріплюють скляні або виготовлені з оргскла дверцята. Монтаж даних виробів вимагає від фахівця, що її виконує, наявності професійних умінь і знань.

Закриті душові вироби є стовідсотково закритим з чотирьох сторін простір, який нагадує коробку. Вхід у них відбувається через двері. Подібні душові кабінки мають масу безумовних переваг: можливість підбору місця з'єднання, легкість в монтажі, велика кількість додаткових опцій. Конструкція закритих виробів орієнтована на те, що їх без зусиль можна зібрати багато разів для підключення в іншому будинку.

Які існують особливості при монтажі кабінки?

Є ряд важливих нюансів, які радимо враховувати для правильної установки душової кабінки. Щоб встановити відкриту модель, рекомендуємо враховувати такі моменти:

 • Якщо планується встановлення куточка на підлогу, рекомендується здійснити початкове облаштування трапу.
 • Перед проведенням установки душової кабінки, кваліфіковані майстри рекомендують провести складання на вільному місці та переконатися у працездатності фурнітури та цілісності скла, а також наявності всіх необхідних запчастин.
 • Радимо купити додатковий набір надійних кріпильних елементів, аналогічних тим, що поставляються в упаковці: це допомагає уникнути деяких складнощів при монтажі та заощадити час монтажу.
 • На початковому етапі встановлення кабінки, варто відповідально підготувати стіни та підлогу, та провести гідроізоляцію підібраного простору.

Що впливає на вартість підключення обладнання?

Розрахунок ціни підключення обладнання проводиться на підставі таких факторів:

 • Загальна вартість робіт. Якщо спеціаліст приїхав на замовлення, де необхідно зробити монтаж одночасно кількох пристроїв, у цьому випадку вартість підключення душової кабінки в кінцевому результаті буде нижчою, ніж при замовленні однієї послуги;
 • Обсяг майбутніх робіт. Як правило, складання самого обладнання доводиться здійснювати в санвузлі, що вже працює, спочатку здійснивши демонтаж існуючого обладнання. Також може виникнути необхідність у створенні підведення каналізації, здійсненні електромонтажних робіт та деяких інших допоміжних послуг;
 • Складність конструкції. У наші дні представлено різноманітне за конструкцією обладнання. Відповідно і на встановлення душової кабіни ціни можуть відчутно відрізнятись. Чим складніша установка певної сантехніки, чим більшою кількістю допоміжних опцій вона має, тим більше часу необхідно на її здійснення, і тим вищою має бути кваліфікація сантехніка.

Ключові похибки в процесі монтажу душових пристроїв

У разі якщо установка кабіни не була зроблена професіоналом, є ймовірність припущення нижчеперелічених великих похибок:

 • занадто сильний затиск кріпильних частин, результатом чого може бути поломка скляних стінок і необхідність їх заміни;
 • наявність помилок у підключенні гар/хол води та електричного живлення;
 • погано підготовлена основа або неправильно відрегульовані ніжки;
 • слабка герметизація стінок виробу та зливу.

Запорука тривалої експлуатації душової кабінки - її грамотна установка висококваліфікованим майстром, згідно з усіма обов'язковими інструкціями та правилами. Якщо, з думкою економії, взятися за встановлення кабіни власноруч або довірити роботу сантехніку «з вулиці», який не дасть якихось гарантій на свою послугу, в такому випадку результати зробленої похибки будуть плачевними.

Найрозумніший варіант - зателефонувати у маркетплейс Master911. Кваліфікований майстер з великим досвідом роботи в установці душових конструкцій різних видів негайно приїде додому та надійно надасть потрібну послугу.

Master911: оперативний монтаж душової кабіни

Наші професіонали можуть похвалитися великим досвідом у встановленні душових кабінок різних габаритів та моделей. Під час розгляду замовлення менеджер попросить вас відповісти на перелік додаткових питань про обладнання. На підставі детальних відповідей ми готові надати попередню консультацію та зорієнтувати у ціні замовленої послуги.

Вирішивши звернутися до нас, ви сто відсотків можете розраховувати на:

 • надання відомостей про приблизну суму послуги (припустимо, встановлення змішувача в душовій кабіні) та професійну консультацію;
 • оформлення вашого замовлення 24/7;
 • оперативний виїзд сантехніка (зазвичай через три години після подачі заявки);
 • якісне виконання роботи - монтаж скляної душової кабінки або іншої.

Ми працюємо суто з досвідченими майстрами - відповідальними та вихованими профі, які не курять, не застосовують мати й залишають чистоту на місці роботи.

Які ключові переваги ви отримаєте, звернувшись до Master911?

Для допуску до заявок кожен наш фахівець склав іспит на високий бал, підтвердив актуальний паспорт та пройшов професійну підготовку. Якщо вам все-таки довелося помітити неточність або ж ви були змушені з його хамською поведінкою, телефонуйте в нашу службу підтримки - і ми запропонуємо допомогу у вирішенні вашого питання.

Про яку б роботу не йшлося, будь це встановлення душової кабіни без піддона, монтаж скляної душової конструкції або про якусь іншу, наші досвідчені фахівці беруть повну відповідальність за належний рівень будь-якої роботи та надають гарантійні зобов'язання. Ви можете зробити оплату безготівковим розрахунком або готівкою. Після завершення послуг ми надаємо акт виконаних послуг.

Вартість підключення душової

Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим для кожної людини. Тому ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої роботи, без урахування ціни витратних компонентів та додаткових частин, а також автовитрат є в нашому прайс-листі. Для покращення якості послуг, що надаються, ми в будь-якому випадку можемо вас проконсультувати й надати всю інформацію про ціну майбутньої роботи. Найчастіше вона не зміниться.

Як викликати майстра у Харкові з виїздом по Харківській області?

Пропонуємо послуги в м. Харків

Замовникам, які знаходяться в м. Харків і залишили замовлення на виклик професіонала для професійного монтажу душової кабіни, ціна якого, безперечно, здивує, необхідно чекати його візиту всього 3 год.

Пропонуємо послуги в передмісті Харкова

Ті люди, які перебувають у передмісті Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни) зможуть сподіватися на візит фахівця приблизно через 4 години після оформлення заявки.

Приймаємо заявки по Харківській області

Для замовників, які живуть у віддалених місцевостях, яким знадобиться встановлення піддона душової кабіни, є чудова новина - досвідчений майстер прибуде в день оформлення замовлення. Це можливо завдяки тому, що сервіс послуг Master911 має у своєму розпорядженні перевірених фахівців у багатьох містах області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук). Ще одна перевага для всіх клієнтів – скорочення автовитрат.

У виняткових ситуаціях, пов'язаних із надзвичайним завантаженням, візит професіонала переноситься на ще один день. Про це вас у будь-якому випадку попередять під час подання заявки.

Цікавить недорога та професійна установка душової кабіни в житловій квартирі чи дерев'яному будинку? Зателефонуйте до Майстер911 - і ми гарантуємо підтвердити всі очікування щодо послуг та рівня пропонованого сервісу!