Встановлення душової кабіни у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Києві

Відгуки по встановленню душових кабін у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз усе більша кількість власників заміських будинків при ремонті ванної обирають душову кабінку. Такого роду рішення можна пояснити як бажанням заощадити максимум простору в маленькому санвузлі, так і масою переваг душових кабін: гігієнічністю, універсальністю, зручністю.

Усі пропоновані зараз моделі кабін можуть бути відкритими й закритими. Важлива відмінність між ними полягає в відсутності стелі.

Особливістю відкритих душових кабін вважається їх інтеграція в дизайн санвузла, де дві або ж одна стіни кімнати є складовою їхнього внутрішнього простору. Відкриті душові кабінки є збірними. До однієї стінки приміщення проводиться установка підлогового днища, яке попередньо приєднане до водопровідної системи, а по периметру з одного або з обох сторін ставлять скляні або ж виготовлені з органічного матеріалу стінки. Монтаж таких моделей вимагає від фахівця наявності знань і навичок.

Закриті вироби є абсолютно закритим простором, схожим на кабіну. Вхід відбувається за допомогою дверей. Подібні вироби мають масу різних переваг: зручні функції, легкість у монтажі, можливість підбору місця кріплення. Конструкція душових кабін передбачає, що вони без праці збираються та розбираються повторно.

Що важливо знати при підключенні кабінки?

Є ряд ключових аспектів, які необхідно врахувати для грамотного монтажу душової. Для того, щоб встановити модель відкритого виду, потрібно врахувати такі нюанси підключення:

 • Необхідно купити допоміжний набір кріплень, точно таких же, що йдуть у комплекті: це дозволить уникнути деяких труднощів при установці й заощадити час монтажу.
 • Якщо запланований монтаж куточка на підлогу, тоді важливо зробити облаштування трапа.
 • Перед проведенням монтажу обладнання обізнані майстри рекомендують здійснити збірку й упевнитися в цілісності дверцят і справності фурнітури, а також наявності всіх необхідних деталей.
 • На початковому етапі, який передує саме установці душової кабінки, знадобиться сумлінно підготувати покриття для підлоги й стіни та здійснити гідроізоляцію місця монтажу.

Що впливає на вартість установки пристрою?

Розрахунок вартості монтажу конструкції здійснюється з урахуванням таких факторів:

 • Остаточна ціна роботи. У тому випадку, якщо професіонал виїхав на замовлення, де потрібно здійснити установку декількох пристроїв, то вартість підключення кабіни в кінцевому результаті буде нижчою, ніж при наданні однієї послуги;
 • Обсяг робіт. Зазвичай складання самої конструкції треба здійснювати в уже працює санвузлі, попередньо зробивши демонтаж попереднього обладнання. Також може додатися необхідність в коректуванні підведення водопостачання, проведення електромонтажних робіт і деяких інших допоміжних послуг;
 • Складність пристрою. Зараз обладнання є абсолютно різне за особливостями. Звісно, й на установку душової кабіни ціни можуть відчутно відрізнятися. Що важча збірка певної кабінки, що більшим числом додаткових функцій вона оснащена, то більше часу потрібно на її виконання, то вищою має бути майстерність професіонала.

Популярні похибки при підключенні душових

У тому випадку, якщо установка пристрою не була проведена професіоналом, зростає ймовірність допущення таких глобальних помилок:

 • погана герметизація зливу та стінок обладнання;
 • не регулювання ніжок або не підготовлена основа;
 • похибки в підключенні електрики й гар/хол води;
 • надто сильний затиск кріпильних елементів, наслідком чого може бути пошкодження скляних стін.

Гарантія довгострокової та комфортної експлуатації душової кабінки - грамотна установка досвідченим фахівцем, за всіма обов'язковими нормами. Якщо, з наміром економії, взятися за установку пристрою власноруч або доручити роботу недосвідченому фахівцеві «з вулиці», що не здатний надати ніяких гарантій на роботу, результати допущеної помилки будуть не втішними, а виправлення їх буде коштувати дуже дорого.

Більш грамотний вибір - звертатися в маркетплейс Master911. Висококваліфікований майстер із тривалим досвідом роботи в установці душових різних різновидів негайно приїде до вас додому й правильно виконає будь-яку послугу.

Сервіс послуг Master911: професійний монтаж душових кабін

Наші фахівці славляться величезним досвідом у наданні послуг із підключення душових кабін всіляких варіантів і габаритів. У ході оформлення замовлення наш фахівець просить вас відповісти на ряд допоміжних питань про особливості самого сантехнічного обладнання. На підставі даних відповідей ми можемо дати первинну консультацію й порахувати орієнтовну ціну потрібної роботи.

Звертаючись до нас, ви безсумнівно можете розраховувати на:

 • швидкий виїзд сантехніка (приблизно, через три години після прийому замовлення);
 • отримання інформації про суму роботи (наприклад установки змішувача в душовій кабіні) й початкової консультації;
 • професійне здійснення роботи - установки скляної душової кабіни або якоїсь іншої;
 • розгляд заявки в цілодобовому режимі.

Ми співпрацюємо тільки з професійними сантехніками - вихованими, доброзичливими й відповідальними профі, які не курять, не використовують матів і підтримують порядок на робочому місці.

Які плюси ви отримаєте, звернувшись у сервіс Мастер911?

Щоб дістати допуск до замовлень, кожен наш фахівець склав іспит, підтвердив паспортні дані та пройшов спеціальну підготовку. Якщо вам раптом довелось виявити похибку чи ви були змушені зіткнутися з його хамською поведінкою, звертайтеся в нашу службу техпідтримки - й ми допоможемо розв'язати ваше питання.

Неважливо, про яку послугу йдеться, чи це монтаж душової кабіни зі скла, установка душової кабіни без піддона або про іншу, наші досвідчені майстри беруть на себе абсолютну відповідальність за належний рівень наданої послуги й дають гарантійні зобов'язання. Можна здійснити оплату безготівковим переказом або на місці. Після завершення роботи ми надаємо акт наданих послуг.

Ціна установки душової конструкції

Для нас на першому місці, щоб наше ціноутворення було не просто абсолютно прозорим, а й доступним будь-якому звернувся до нас замовнику. Тому ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої роботи, без урахування вартості витратних матеріалів і додаткових деталей, а також автовитрат, є в прайсі. Для досконалості якості послуг, що надаються, ми постійно зможемо запропонувати вам попередню консультацію та надати всю інформацію про вартість майбутньої роботи. Найчастіше сума буде такою ж самою.

Як викликати сантехніка у Києві з виїздом по Київській області?

Працюємо в м. Київ

Замовникам, які перебувають у місті м. Київ і залишили заявку на виклик професіонала для компетентного монтажу душової кабіни, ціна якого вам неодмінно сподобається, необхідно чекати його прибуття приблизно три години.

Працюємо в передмісті Києва

Замовники, які проживають у передмісті Києва (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), зможуть розраховувати на прибуття професіонала приблизно через 4-5 годин після оформлення замовлення.

Надаємо послуги по Київській області

Для замовників, які проживають у віддалених місцевостях і яких цікавить установка піддону душової кабіни, є прекрасна новина: кваліфікований сантехнік приїде в день, коли була залишена заявка. Це можливо через те, що в маркетплейсі Master911 працюють досвідчені майстри в безлічі пунктів Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Додатковий плюс для наших клієнтів - зменшення автовитрат.

В окремих випадках, пов'язаних із максимальним завантаженням, прибуття професіонала переноситься на 1 день. Про це вас, звичайно ж, попередять під час подачі заявки.

Потрібна недороге й оперативне встановлення душової кабіни у квартирі або дерев'яному будинку? Звертайтеся в маркетплейс Мастер911 - і ми можемо гарантовано виправдати будь-які очікування, щодо рівня пропонованого сервісу!