Ремонт каналізації у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Ремонт каналізаційного стояка

Ремонт септика

Опресовування системи каналізації

Усунути протікання каналізації

Усунути засмічення каналізації

Усунути засмічення зовнішньої каналізації

Аварійна прочистка каналізац

Прочистка каналізації гідродинамічним способом

Прочищення каналізації електромеханічним способом

Прочищення каналізації під тиском

Прочищення каналізації хімічним способом

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт каналізацій у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту каналізацій у Одесі

Відгуки по ремонту каналізацій у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Каналізаційний водостік, як і будь-яка інша мережа трубопроводу, поступово може засмітитися. Досить часто це відбувається через пошкодження трубопроводу при замерзанні, природного зношування труб або накопичення наростів, засмічення, нашарувань.

Ремонт та монтажні роботи каналізації в будинку чи квартирі варто починати з обстежень, мета яких - знайти несправність та усунути текти. Коли масштаб проблемного завдання буде встановлений, а місце його виникнення визначено, сантехнік починає саме проведення ремонтних робіт:

  • Чистка каналізаційних труб з метою усунення сильних засмічень. Для кожного окремого варіанту підбирається найбільш прийнятний спосіб: сантехнічний трос, хімічний або гідравлічний.
  • Герметичне загортання стикувальних швів каналізаційних труб.
  • Ремонт та заміна пошкоджених вузлів каналізаційного трубопроводу.

Після завершення ремонту технік проводить перевірку всієї системи. У ході її реалізації створюється закачування води під високим тиском, що надає можливість усунути залишки засмічень, наростів, нашарувань та виявити найдрібніші течі, які також будуть ліквідовані.

Чому неможливий власноручний ремонт каналізації?

Демонтаж, монтаж, ремонт каналізації у квартирі або заміському будинку - відповідальна робота, виконання якої передбачає наявність багатого досвіду, практичних навичок, спеціальних знань, а також набору необхідних витратних засобів і інструментів. Для того, щоб проблема, що створилася в каналізаційній системі, була усунена якісно і, що найголовніше - швидко, за послугою слід звернутися до перевіреного майстра.

Ні власноручні намагання виявити причину збою в роботі системи каналізації, ні запрошення малознайомого майстра не можуть гарантувати належної якості проведення необхідних робіт, що може спричинити серйозні наслідки та чималі фінансові витрати. Найбільш раціональне рішення, яке допоможе якісно, швидко та надійно залагодити сантехнічну проблему, що виникла, без втрати часу, зусиль і грошей - звернення до Мастер911. Сантехнік із високою кваліфікацією, багатим досвідом виїде до вас лише через 3 години після оформлення заявки та грамотно виконає весь обсяг необхідних робіт.

Майстер911: професійний сервіс каналізаційного трубопроводу

Наші сантехніки досить часто надають цілий набір сервісних послуг з проведення практично всіх видів ремонтних робіт каналізаційних трубопроводів у дачних котеджах, стандартних квартирах, будинках і комплексах промислового типу. Отже, кожен з них має високий рівень кваліфікації та багатий практичний досвід.

При створенні клієнтом своєї заявки ми зазвичай просимо його відповісти на кілька основних питань щодо побутової проблеми, з якою йому довелося зіткнутися. Отримавши відповіді, ми раді зорієнтувати за ціною заявленої послуги і надати первинну підтримку, консультацію, рекомендацію. Коли за словами клієнта охоплення потрібних робіт чітко зрозуміле, тоді ця послуга вважається типовою, і її ціна буде названа клієнту точно. Коли кошторисні моменти з'ясувати в режимі дзвінка практично неможливо, вартість ремонтних робіт системи каналізації буде встановлена фахівцем вже на місці, внаслідок виконаного очного огляду. Ми з абсолютною відповідальністю запевняємо, що названий ним кошторис зійдеться з тим, який є в прайсі.

Звернення у маркетплейс Master911 дає можливість будь-якому нашому замовнику сподіватися на:

  • зручну можливість скласти та оформити екстрене замовлення в режимі 24/7;
  • ідеальну якість послуги, компетентну служба підтримки та особисту відповідальність виконавців робіт;
  • швидкий виїзд сантехніка (конкретний час безпосередньо залежить від розташування його локації);
  • інформацію про вартість необхідного ремонту та кваліфіковану підтримку, консультацію, рекомендацію.

Фахівці, з якими ми співпрацюємо, - професіонали перевіреної кваліфікації, які відповідально ставляться до своєї роботи, завжди ввічливі, пунктуальні та доброзичливі. Вони обов'язково підтримують чистоту робочої зони, не застосовують непристойні слова та не палять цигарки.

Переваги звернення у маркетплейс Майстер911

Побоювання більшості клієнтів допускати додому незнайому людину дуже зрозумілі та найбільше пов'язані з ризиком зустрітися з неадекватною, непрофесійною дією або просто недбалим ставленням до роботи. Однак, звертаючись до нас, особисто вам нема про що турбуватися: кожен наш технік отримав допуск до роботи з клієнтами виключно після перевірки особистих документів, обов'язкового навчання та складання іспиту на високий бал.

У тому випадку, якщо ви помітили у зробленій виконавцем роботі допущену помилку або якусь похибку, звертайтеся до служби підтримки маркетплейсу Майстер911. Ми обіцяємо дуже оперативно вживати необхідних заходів для вирішення конфліктного питання.

Яка б сервісна послуга вас не зацікавила, ремонтні роботи каналізаційного трубопроводу в стандартній квартирі, приміському котеджі чи приватному будинку або інша, наші майстри-сантехніки видають надійну гарантію, тим самим покладаючи на себе особисту відповідальність за рівень якості її виконання. Коли роботу завершено, наші клієнти приймають акт виконаних робіт. За ремонтні, профілактичні, монтажні роботи майстра-сантехніка допускається розрахуватися безготівковим перерахуванням або готівкою.

Скільки коштуватиме ремонт трубопроводу каналізації в будинку?

Для маркетплейсу Майстер911 винятково важливо, щоб наша система ціноутворення була абсолютно зрозумілою та прозорою для будь-якого замовника, що зателефонував нам. Саме тому ціна всіх типових сервісних робіт вказана в прейскуранті, без транспортних витрат і закупівельної вартості елементів, розхідників, які можуть знадобитися в процесі ремонту, і запасних частин. Також ви зможете отримати важливу інформацію про приблизну розцінку потрібної вам послуги та першу консультацію. Вартість послуги, наприклад, профілактики та промивання каналізаційного водовідведення, зазвичай залишиться незмінною.

Виклик виконавця у Одесі з виїздом по Одеській області

Ми працюємо по всій Одеській області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні перевірених майстрів-сантехніків у більшості населених пунктів Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата). Це дає можливість клієнтам, що зателефонували нам, які знаходяться на околицях області, чекати приїзду досвідченого майстра-сантехніка в день подачі заявки, і зменшити транспортні витрати.

Через час через високу сезонну завантаженість прихід техніка переноситься наступного дня. Якщо виникне така ситуація, вас поінформують про такий факт заздалегідь, ще на етапі подання заявки до Майстер911.

Працюємо в приміських зонах Одеси

Для приходу слюсаря-сантехніка до передмістя Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське) необхідно дещо більше часу - орієнтовно 5 годин.

Працюємо в межах м. Одеса

Якщо ви мешкаєте в межах м. Одеса, то маєте можливість розраховувати на приїзд до вас сантехніка через 3 години після подання заявки.

Цікавлять помірні за ціною, високопрофесійні та екстрені роботи з ремонту, профілактики та монтажу каналізації будь-якої конструкції?

Звертайтеся у маркетплейс Майстер911 - і ви будете повністю задоволені як якістю наданих послуг, рівнем нашого сервісу, так і оперативністю виконання робіт.