Ремонт каналізації у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Ремонт каналізаційного стояка

Ремонт септика

Опресовування системи каналізації

Усунути протікання каналізації

Усунути засмічення каналізації

Усунути засмічення зовнішньої каналізації

Аварійна прочистка каналізац

Прочистка каналізації гідродинамічним способом

Прочищення каналізації електромеханічним способом

Прочищення каналізації під тиском

Прочищення каналізації хімічним способом

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт каналізацій у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту каналізацій у Львові

Відгуки по ремонту каналізацій у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Каналізаційний злив, як і будь-яка побутова система трубопроводу, поступово може засмітитися. Часто це трапляється через утворення нашарувань, засмічення, наростів, прориву системи трубопроводу при промерзанні або природного зношення труб.

Ремонт, чистку, монтаж каналізації в будинку або квартирі варто починати з обстежень, завдання яких - відшукати несправність і локалізувати ділянку протікання. Після того як характер проблеми буде відомий, а місце її виникнення встановлено, майстер-сантехнік приступить безпосередньо до проведення ремонтних робіт:

  • Чистка каналізаційних труб із метою видалення засмічень, наростів, нашарувань. У кожному конкретному варіанті вибирається найбільш прийнятний технологічний спосіб: гідравлічний, механічний або хімічний.
  • Герметизація стикувальних з'єднань у каналізаційній трубі.
  • Ремонт, заміна, демонтаж і монтаж пошкоджених ділянок каналізаційного трубопроводу.

Після закінчення ремонтних робіт технік виконує ревізію всіх відрізків системи. У ході її реалізації відбувається закачування струменя води під досить високим напором, що дозволяє усунути залишки наростів, нашарувань, засмічень і виявити мікротріщини, які слід ліквідувати.

Чому не можна самостійно ремонтувати каналізації?

Ремонт і демонтаж каналізації в заміському будинку або ж квартирі - серйозне завдання, виконання якого передбачає наявність спеціальних знань, практичних навичок, чималого досвіду, а також набору необхідних пристосувань, інструментів і витратних матеріалів. Щоб утворена в каналізаційній системі проблема була усунена як слід і якомога швидше, за послугою необхідно звертатися до надійного фахівця.

Ні самостійні старання виявити причину відмови роботи каналізації, ні звернення до зовсім незнайомого майстра не можуть дати гарантію належної якості виконання необхідних робіт, що може обернутися серйозними наслідками й великими грошовими витратами. Найраціональніше рішення, яке дозволить швидко, надійно та якісно залагодити проблему, що сталася, без втрати грошей, часу й зусиль, - заявка в Master911. Виконавець робіт із високою кваліфікацією, багатим досвідом виїде до вас усього через 3 години з часу подачі замовлення та зі знанням справи виконає цілий обсяг необхідних ремонтних робіт.

Мастер911: компетентний сервіс каналізаційної системи

Наші майстри-сантехніки досить часто надають повний набір послуг із виконання практично всіх видів ремонтних завдань каналізаційних трубопроводів у приватних будинках, стандартних квартирах, заміських котеджах і також у комплексах промислового призначення. Саме тому кожен із них має чималий практичний досвід і високий рівень кваліфікації.

У момент створення клієнтом заявки ми уточнюємо кілька основних питань, що стосуються проблеми, з якою він зіткнувся. Отримавши відповіді, ми раді ознайомити з сумою замовленої сервісної послуги та надати первинну консультацію. Якщо зі слів замовника формат необхідних робіт чітко зрозумілий, отже, ця послуга буде вважатися стандартною, і її ціна буде названа клієнту відразу. Коли ж розрахункові моменти прояснити в телефонному режимі не вийшло, вартість ремонту системи каналізації буде визначена слюсарем-сантехніком уже вдома, після проведеного ним візуального огляду. При цьому ми з повною відповідальністю заявляємо, що названа ним розрахункова вартість зійдеться з тією, яка є в прайс-листі.

Звернення в маркетплейс Мастер911 може дозволити всім нашим клієнтам сподіватися на:

  • високу відповідальність виконавців робіт, бездоганну якість сервісної послуги та компетентну службу підтримки;
  • швидкий виїзд майстра-сантехніка (конкретний час виїзду залежить від відстані його локації);
  • можливість подати та зареєструвати заявку в режимі 24/7;
  • кваліфіковану пораду, підтримку, консультацію й орієнтовну інформацію про ціну необхідного сервісу.

Фахівці, які співпрацюють із нами, - професіонали підтвердженої кваліфікації, вкрай відповідально ставляться до своєї роботи, як правило, пунктуальні, ввічливі та доброзичливі. Вони неодмінно підтримують чистоту робочого місця, не курять і не вживають нецензурних слів.

Переваги звернення в сервіс домашнього ремонту Master911

Виправдані побоювання багатьох замовників пускати додому невідомого майстра цілком зрозумілі та найчастіше спровоковані ризиком зустрітися з неадекватними, непрофесійними діями чи просто недбалістю в роботі. Але, звертаючись до нас, вам не слід турбуватися: абсолютно кожен наш сантехнік отримав можливість доступу до роботи з клієнтами тільки після здачі екзаменаційних тестів на прохідний бал, перевірки персональних документів і навчання.

Якщо ж ви виявили в виконаній виконавцем роботі допущену помилку або яке-небудь відхилення, телефонуйте в службу підтримки клієнтів сервісу побутового ремонту Мастер911. Ми обіцяємо в екстреному порядку вжити невідкладних заходів для розв'язання конфліктної ситуації.

Яка б сервісна послуга вас не цікавила, ремонт каналізаційної мережі в заміському будинку, котеджі або стандартній квартирі чи інша, наші сантехніки беруть на себе персональну відповідальність за оперативність дій, якість її виконання й видають гарантію. За сервісні послуги слюсаря-сантехніка зможете розрахуватися готівкою або безготівковими перерахуваннями. По завершенні ремонту клієнти приймають акт про проведення робіт.

Ціна ремонту каналізації в будинку

Для нас дуже важливо, щоб наша концепція ціноутворення була цілком прозорою та зрозумілою для кожного клієнта, хто зателефонував нам. У зв'язку з цим ціна абсолютно всіх стандартних послуг вказана в прейскуранті, без автотранспортних витрат і ціни витратних матеріалів, які можуть стати в нагоді в ході ремонтних робіт, деталей і запасних частин. Окрім того, ви отримаєте початкову консультацію та інформацію про приблизну ціну послуги, що замовляється вами. Вартість послуг в основному, наприклад очищення й промивання каналізації, буде незмінною.

Запрошення фахівця у Львові з виїздом по Львівській області

Роботи ведуться в передмісті Львова

Для приїзду виконавця в передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) потрібно трохи більше часу - приблизно близько 5 годин.

Ми працюємо в межах м. Львів

Якщо ви проживаєте в межах м. Львів, тоді зможете розраховувати на приїзд до вас майстра-сантехніка вже через три години з часу оформлення замовлення.

Здійснюємо роботи по всій Львівській області

Сервіс Master911 має в розпорядженні надійних майстрів-сантехніків у більшості н. п. Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Це сьогодні дозволяє клієнтам, які звернулися до нас і які перебувають на периферії, очікувати відвідування досвідченого слюсаря-сантехніка в день оформлення замовлення та знизити транспортні витрати.

Часом, внаслідок підвищеної сезонної зайнятості прихід фахівця переноситься на наступний день. Коли виникне така ситуація, вас попередять про це ще в момент звернення до Master911.

Вам потрібні високопрофесійні, термінові та прийнятні за ціною роботи з ремонту трубопроводу каналізації будь-якого рівня складності?

Звертайтеся в сервіс Мастер911 - і ви залишитеся задоволені як оперативністю виконання робіт, якістю послуг, що надаються, так і рівнем сервісу.