Ремонт каналізації у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Ремонт каналізаційного стояка

Ремонт септика

Опресовування системи каналізації

Усунути протікання каналізації

Усунути засмічення каналізації

Усунути засмічення зовнішньої каналізації

Аварійна прочистка каналізац

Прочистка каналізації гідродинамічним способом

Прочищення каналізації електромеханічним способом

Прочищення каналізації під тиском

Прочищення каналізації хімічним способом

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт каналізацій у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту каналізацій у Києві

Відгуки по ремонту каналізацій у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як і будь-яка побутова інженерна мережа, каналізаційне водовідведення через деякий час може засмітитися. Часто ця проблема - через появу наростів, нашарувань, засмічення, протікання системи трубопроводу при замерзанні або фізичному зношенні труб.

Відновлення, очищення, ремонт, монтажні роботи каналізації в будинку або квартирі починається зі здійснення діагностичних робіт, завдання яких - знайти пошкодження та усунути протікання. Коли характер проблеми стане відомий, а місце її появи знайдено, сантехнік приступить безпосередньо до ремонту:

  • Прочищення каналізаційних труб для усунення наростів, засмічень, нашарувань. Для кожного конкретного випадку підбирається оптимальний технологічний спосіб: хімічний, сантехнічним тросом або гідродинамічний.
  • Герметичне закладення стикувальних з'єднань трубопроводу каналізаційного водовідведення.
  • Заміна несправних ділянок трубопроводу каналізації.

Після вдалого закінчення технологічного циклу робіт технік виконує ревізію цілого ланцюжка системи. У процесі її проведення відбувається подача води під високим тиском, що дозволяє усунути залишки засмічення, нарости, нашарування й виявити мікротріщини, які теж будуть ліквідовані.

З яких причин неможливий самостійний ремонт труб?

Ремонт труб каналізації в заміському будинку, особняку або ж квартирі - серйозна робота, проведення якої вимагає специфічних знань, практичних навичок, чималого досвіду, а так само великої кількості потрібних пристосувань, інструментів і витратних матеріалів. Щоб наявна в каналізаційній системі проблема була усунена якісно та якомога швидше, за послугою необхідно звертатися до перевіреного професіонала.

Ні самостійні проби виявити причину виходу з ладу системи каналізації, ні запрошення майстра "з вулиці "не можуть стати запорукою належної якості виконання необхідних робіт, що може стати причиною ґрунтовних наслідків і великих грошових витрат. Найбільш розумне рішення, яке дозволить якісно, швидко й надійно залагодити виниклу сантехнічну проблему, без марних втрат грошей, часу й зусиль - дзвінок у Master911. Майстер-сантехнік із високою кваліфікацією, багатим досвідом виїде до вас не пізніше трьох годин після оформлення замовлення та грамотно виконає повний обсяг необхідних робіт.

Мастер911: професійний ремонт каналізаційного трубопроводу

Наші сантехніки досить часто надають цілий спектр послуг із виконання практично всіх варіантів ремонтно-відновлювальних робіт каналізаційних систем у приватних будинках, дачних котеджах, стандартних квартирах і, крім того, в промислових будівлях. Тому всі вони отримали високу кваліфікацію й багатий практичний досвід.

Під час створення клієнтом своєї заявки ми уточнюємо ряд важливих питань, щодо проблеми, з якою йому довелося зіткнутися. Отримавши відповіді, ми зможемо ознайомити з ціною заявленої сервісної послуги та видати важливу й первинну консультацію. У тих випадках, якщо зі слів замовника масштаб необхідних ремонтних робіт однозначно зрозумілий, то подібна послуга вважається типовою, і її вартість може бути оголошена замовнику конкретно. Коли розрахункові нюанси з'ясувати в режимі дзвінка практично неможливо, вартість ремонтних робіт каналізації буде визначена виконавцем уже вдома, по завершенні виконаного ним очного обстеження. Однак ми з повною відповідальністю стверджуємо, що названа ним сума буде рівна з наявною в прайсі.

Звернення в сервіс послуг Master911 дозволяє всім нашим замовникам сподіватися на:

  • грамотну підтримку, рекомендацію, консультацію й попередню інформацію про вартість замовленого ремонту;
  • оперативний виїзд сантехніка (конкретний час виїзду залежить від розташування його локації);
  • зручну можливість скласти й зареєструвати замовлення в режимі 24/7;
  • компетентну службу підтримки, персональну відповідальність виконавців і бездоганну якість сервісної послуги.

Слюсарі-сантехніки, які співпрацюють із нами, - професійні виконавці підтвердженої кваліфікації, відповідально ставляться до своїх обов'язків, завжди доброзичливі, пунктуальні та ввічливі. Вони неодмінно забезпечують чистоту робочої зони, не вживають нецензурних слів і не курять сигарет.

Позитивні фактори подачі заявки в сервіс побутового ремонту Мастер911

Виправдані побоювання деяких людей допускати до себе незнайомого майстра цілком розумні й найбільше продиктовані ризиком зустрітися з неадекватною, непрофесійною поведінкою або просто недбалістю в роботі. Але, звертаючись до нас, вам нема про що турбуватися: кожен наш сантехнік отримав допуск до обслуговування клієнтів виключно після навчання, складення іспиту на прохідний бал і верифікації особистих документів.

Якщо ж ви виявили в виконаній майстром роботі якусь похибку або допущену неточність, телефонуйте в службу підтримки сервісу побутових послуг Master911. Зі свого боку, ми обіцяємо цілком оперативно приймати необхідні заходи з метою розв'язання конфліктної питання.

Яка б послуга вам не потрібна була, обслуговування каналізаційної мережі в стандартній квартирі, котеджі або приватному будинку чи інша, наші слюсарі-сантехніки надають надійну гарантію, таким чином беручи на себе персональну відповідальність за якість її виконання. Внести оплату за послуги майстра можна готівкою або безготівковими переказами. Після того як робота прийнята, кожен клієнт отримує акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна каналізаційного трубопроводу?

Для нас дуже важливо, щоб наша концепція формування цін була цілком прозорою та зрозумілою для кожного клієнта, хто зателефонував нам. У зв'язку з цим сума всіх типових послуг вказується в прайсі, без транспортних витрат і ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, які можуть виявитися потрібними під час ремонту. Окрім того, ви зможете отримати важливу інформацію про приблизну розцінку потрібної вам послуги й першу консультацію. В основному, вартість роботи, наприклад очищення, промивання каналізаційного водостоку, буде залишатися незмінною.

Виклик фахівця у Києві з виїздом за адресою по всій Київській області

Робота ведеться по всій Київській області

Сервіс домашнього ремонту Мастер911 співпрацює з перевіреними сантехніками в багатьох н. п. Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Це дозволяє клієнтам, які зателефонували в наш сервіс і які живуть на периферії, очікувати приходу досвідченого сантехніка в день подачі заявки та знизити транспортні витрати.

Часом, через підвищену сезонного завантаженості, прихід виконавця робіт переноситься на завтра. Якщо буде схожа ситуація, вас сповістять про це заздалегідь, ще на етапі оформлення замовлення в Master911.

Працюємо в передмістях Києва

Для приходу сантехніка в приміські зони Києва (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки) потрібно трохи більше часу - близько 5 годин.

Робота ведеться в рамках м. Київ

У тих випадках, якщо ви живете в межах м. Київ, можете сподіватися на приїзд за заявленою адресою сантехніка через 3 години з часу оформлення замовлення.

Цікавлять високопрофесійні, екстрені та помірні за ціною роботи з ремонту й заміни трубопроводу каналізації найскладнішої конструкції?

Звертайтеся в сервіс Master911 - і ви будете повністю задоволені як оперативністю виконання завдань, рівнем нашого сервісу, так і якістю наданих послуг.