Встановлення розширювального баку у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Львові

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Скинути зайвий тиск в опалювальній системі, без ризику гідроудару, дозволить установка розширювального бака опалення. За допомогою грамотної установки бака вийде не тільки ліквідувати перепади тиску в опалювальній магістралі, а й забезпечити його відмінну й тривалу експлуатацію.

Установка розширювального бака закритого типу максимально відрізняється від монтажу відкритого обладнання, тому проведення такого роду роботи слід довірити тільки майстрам, які мають хороший досвід і необхідні навички.

Чи можливий монтаж розширювального бака своїми руками?

Як показує практика, коли вибір розширювального бака для опалення, установка й запуск в роботу виконуються сантехніком без необхідних умінь, це може загрожувати несподіваними результатами. Процес здатний просто загальмуватися через брак потрібних інструментів або ж герметика, в гіршому випадку - скоро виявиться протікання, або, що ще гірше, вся система опалення зламається в найбільш невідповідний момент. Ще одна складність, яка часто відбувається, якщо роботу виконує недосвідчений фахівець або сам власник виробу, - незручне розташування монтажу, унаслідок цього підхід до пристрою буде недосяжний або ускладнений.

Сервіс Мастер911 дозволить уникнути будь-яких ризиків. До вас прибуде хороший сантехнік, який оперативно виконає потрібну роботу, при цьому дасть гарантії.

Мастер911: установка розширювального бака системи опалення

Наші професіонали дуже часто стикаються з установкою розширювальних пристроїв усіх видів, славляться хорошим досвідом і відмінними навичками в проведенні такого роду роботи.

При подачі заявки ми задаємо клієнту кілька потрібних питань про тип пристрою, розташування його монтажу та деякі основні нюанси. На підставі відповідей ми готові зорієнтувати за ціною необхідної роботи й надаємо людині попередню консультацію.

Чи вдалося на основі переданих відповідей повністю зрозуміти масштаб необхідних робіт, послуга може бути стандартною або нестандартною. В одному випадку вартість буде названа точно при отриманні замовлення, в іншому - ціну озвучить сантехнік безпосередньо після прибуття на місце. Ми можемо пообіцяти повну її відповідність з тією, що вказана в прайс-листі Мастер911.

Кожен клієнт, що звернувся до нас, здатний сподіватися на:

  • цілодобове подання замовлення;
  • швидкий виїзд професіонала;
  • надання даних про кошторис і докладної консультації;
  • відмінну якість роботи - підключення розширювального вироби.

Майстри маркетплейса Мастер911 - приємні, досвідчені та культурні люди, які не палять, залишають чистоту на місці роботи й не застосовують лайливих слів.

Чому краще звернутися в маркетплейс Master911?

Різні побоювання щодо можливості покликати в будинок недосвідченої людини при зверненні в наш сервіс домашніх послуг не мають жодних підстав. Безсумнівно, будь-який майстер маркетплейса Master911 отримав доступ до обслуговування замовників лише після завершення ним внутрішнього навчання та хорошого складання іспиту, який підтверджує його знання. Окрім того, необхідною умовою є підтвердження паспорта.

Виключити людську помилку абсолютно не можна, так що в тому випадку, якщо вами була помічена неточність, зроблена майстром, або ж ви зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, зверніться в нашу службу підтримки. Ми можемо пообіцяти негайно розібратися в ситуації й допомогти в розв'язанні виниклого питання.

За якість проведення установки плоского розширювального бака або будь-якої іншої роботи наші професіонали беруть на себе повну відповідальність і залишають гарантійні зобов'язання. Також вам видадуть акт виконаних робіт. Оплата послуг професіонала може бути здійснена як на місці, так і безготівковим переказом.

Ціна підключення розширювального пристрою

Вартість різних стандартних робіт (без урахування автозатрат і вартості інших запчастин) прописана в нашому прайс-листі. У нас відкрите ціноутворення, й для нас важливо, щоб воно було доступне кожній людині. Ми завжди можемо дати попередню консультацію щодо потрібної послуги та озвучити її приблизну ціну. Зазвичай, вона буде незмінною.

Як замовити сантехніка у Львові з виїздом по Львівській області?

Надаємо послуги в м. Львів

Для наших замовників, які перебувають у межах м. Львів, час очікування прибуття майстра в середньому складе 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Львова

Якщо замовник проживає в передмісті Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), він може покладатися на виїзд майстра на місце приблизно через 4-5 годин.

Приймаємо заявки по Львівській області

Клієнти, які живуть у віддалених пунктах, можуть очікувати на приїзд сантехніка в той же день, тому що ми маємо висококласних сантехніків у більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Подібне обслуговування, крім численних переваг, дає можливість також і значною мірою зменшити автозатрати.

У деяких випадках, у результаті істотного завантаження, візит професіонала переноситься на 1 день. Про це вас повідомлять при отриманні замовлення.

Вас цікавить грамотна допомога в пошуку мембранного розширювального бака та його правильна установка, згідно з технічними нормативами? Залишайте заявку в Мастер911 - послуга буде надана недорого, грамотно й оперативно.