Встановлення розширювального баку у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Цінові пропозиції по встановленню розширювальних баків від найкращих майстрів у Дніпрі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Дніпрі

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення - вдале рішення, що дозволяє скинути підвищений тиск в опалювальній системі, без можливості гідроудару. Унаслідок грамотної установки пристрою вдасться не тільки ефективно усунути збої тиску в опалювальній магістралі, а й гарантувати його відмінну роботу.

Установка розширювального бака закритого типу кардинально відрізняється від підключення відкритого виробу, так що проведення такої роботи необхідно доручити безпосередньо професіоналам із технічними навичками.

Чи слід встановлювати розширювальний бак самостійно?

На практиці, коли покупка розширювального бака для опалення, установка й запуск в експлуатацію здійснюються майстром без відповідного досвіду та вмінь, це загрожує несподіваними труднощами. Процес підключення може просто загальмуватися через нестачу відповідного герметика або спеціальних інструментів, у гіршій ситуації - через деякий час виявиться протікання або ж уся система опалення буде несправна. Наступна трудність, яка часто виникає, якщо роботу здійснює непрофесіонал, - невдале місце монтажу, внаслідок цього підхід до бака буде утруднений або й зовсім недоступний.

Звернення в Мастер911 дозволить не допустити будь-яких ризиків. До вас прибуде хороший майстер, який надійно виконає роботу з гарантією.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші майстри постійно стикаються з установкою розширювальних пристроїв різноманітних типів, володіють солідним досвідом і хорошими навичками в проведенні подібної роботи.

При оформленні заявки ми поставимо клієнту кілька важливих питань про тип пристрою, який необхідно встановити, розташування його підключення й окремі основні нюанси. На основі детальної інформації ми зможемо зорієнтувати за сумою потрібної послуги та надамо клієнтові професійну консультацію.

Чи вийшло на підставі озвучених клієнтом відповідей відразу виявити спектр необхідних робіт, робота може бути нестандартною або ж стандартною. В одному випадку ціна буде відома повністю на етапі розгляду замовлення, в іншому - ціну оголосить професіонал безпосередньо після приїзду на заявку, після здійснення особистого огляду. Ми обіцяємо повний збіг названої фахівцем ціни з тією сумою, яка є в прайсі.

Будь-яка людина зможе впевнено сподіватися на:

 • відмінну якість послуги - підключення розширювального виробу;
 • негайний виїзд професіонала;
 • цілодобову можливість прийому заявки;
 • надання початкової консультації й даних за прайсом послуг.

Фахівці Master911 досвідчені й культурні професіонали, які не курять, не вживають лайливих слів і залишають порядок на місці роботи.

Чому потрібно звертатися в маркетплейс Master911?

Всілякі хвилювання, пов'язані з можливістю запросити додому невідомого майстра, при зверненні до нас не мають якихось підстав. Абсолютно кожен сантехнік сервісу Master911 отримав допуск до обслуговування клієнтів лише після завершення ним спеціалізованого навчання й відмінного складання іспиту. Ще одною дуже важливою умовою стає перевірка документів.

Абсолютно не врахувати людський фактор не вийде, тому в разі, якщо вами була помічена помилка, допущена майстром, або ж ви зіткнулися з його некоректною поведінкою, зверніться в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо негайно розібратися в ситуації та допомогти в розв'язанні кожного питання.

За якість виконання установки плоского розширювального бака або ж якоїсь іншої послуги фахівці сервісу Master911 беруть на себе стовідсоткову відповідальність і залишають гарантію. При цьому ви отримуєте акт наданих послуг. Розрахуватися за послуги можливо як на місці, так і безготівковим переказом.

Ціна підключення розширювального обладнання

Сума всіх стандартних робіт (за винятком вартості допоміжних компонентів та автозатрат) є в нашому прайс-листі. У нас відкрите ціноутворення, й головне для нас, щоб воно було доступним кожній людині. Ми завжди готові надати первинну консультацію щодо замовленої послуги та назвати її вартість. В основному, ціна не змінюється.

Замовлення сантехніка у Дніпрі додому по Дніпропетровській області

Працюємо в м. Дніпро

Для наших клієнтів, що живуть у м. Дніпро, час очікування прибуття майстра складе приблизно 3 год.

Надаємо послуги в передмісті Дніпра

Якщо клієнт живе в передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), то можна сподіватися на приїзд майстра орієнтовно через 4 год.

Приймаємо заявки по Дніпропетровській області

Клієнти, які живуть у далеких точках, мають можливість почекати прибуття професіонала в день подачі заявки, оскільки ми маємо своїх перевірених фахівців у більшості пунктів Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Такого роду сервіс, окрім інших переваг, дає можливість ще й у відчутній мірі зменшити автозатрати.

У рідкісних ситуаціях, через значну завантаженість, візит професіонала раптом зсувається на майбутній день. Про це вас попередять при отриманні заявки.

Вам потрібна грамотна допомога в виборі мембранного розширювального бака та його установка, згідно з технічними вимогами? Зверніться в Master911 - послуга буде виконана якісно, недорого та швидко.