Встановлення кухонної мийки у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Одесі

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо 20-30 років тому майже у всіх квартирах та приватних особняках встановлювалися однотипні кухонні умивальники, то зараз на ринку доступний значний вибір моделей різних форм, із різних матеріалів, що відрізняються між собою методом монтажу.

За способом встановлення мийки поділяються на наступні категорії:

  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути здійснена трьома шляхами (за допомогою клею, дерев'яних брусків або кронштейнів), доступна в різноманітних варіантах оформлення. Мийка може бути оснащена однією або двома чашами, виступом для сушіння. Матеріалом для виробництва даної мийки найчастіше є нержавіюча сталь з матовим і глянцевим напиленням. Вибір найкращого варіанта підключення в будь-якій конкретній ситуації повинен визначатися професіоналом, якому потрібно і делегувати встановлення накладного кухонної мийки.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю вимагає від виконуючого її майстра відмінної кваліфікації та тривалого досвіду. Це пояснюється як високою ціною пристрою (підстільні раковини виготовляють з дорогого каменю), так і потребою у застосуванні спеціальних пристроїв та запчастин для забезпечення відмінного результату.
  • Інтегровані. Грамотний монтаж мийки цього типу передбачає її монтаж врівень з робочою поверхнею, а це вимагає абсолютно рівних країв конкретного умивальника, і вкрай відповідальної підготовки столу. До жодної іншої моделі умивальника не виставляються такі жорсткі вимоги, як до інтегрованих, це обумовлено відмінностями конструкції.
  • Врізні. Їхня ключова перевага – гігієнічність. Такі умивальники вставляють у стільницю, тому під їхніми краями не наливається вода. Рекомендуємо цю роботу доручити досвідченому майстру, особливо, якщо умивальник планується врізати в стіл із твердих порід дерева або штучного каменю.

Спроби власноруч змонтувати пристосування рідко закінчуються вдало, це можна віднести й до ситуацій, якщо роботу доручають малодосвідченим людям «з вулиці», які не залишають гарантійні зобов'язання.

Не слід ризикувати, а краще звертатися до сервісу Master911: грамотний майстер оперативно прибуде за потрібною адресою, бездоганно здійснить роботу та покладе стовідсоткову відповідальність за її рівень.

Master911: надійний монтаж мийки

Наші майстри щодня стикаються із встановленням умивальників різних різновидів та відрізняються гарним досвідом. У ході оформлення заявки, ми поставимо замовнику низку уточнювальних питань щодо мийки та деталей її підключення. На підставі отриманих від клієнта відповідей, ми можемо зорієнтувати за ціною необхідної роботи та надати професійну консультацію.

У разі коли спектр робіт можна визначити точно, йдеться про роботу стандартної, її вартість буде названа відповідно до прайсу. У тому випадку, коли без огляду фахівцем, зрозуміти обсяг потрібних послуг не можна, то суму визнає фахівець після приїзду на об'єкт, – вартість буде така сама, що знаходиться в прайсі.

Замовникам Майстер911, ми можемо гарантувати:

  • негайний приїзд майстра на адресу;
  • гарна якість роботи – встановлення накладної кухонної мийки або раковини іншого виду;
  • можливість оформити замовлення 24 години на добу;
  • надання інформації про суму необхідної послуги та первинну консультацію.

Професіонали сервісу Майстер911 славляться вихованістю, відповідальністю у роботі та дружелюбністю. Вони не використовують нецензурну лексику і не палять на робочому місці.

Переваги звернення до Майстер911

Звертаючись до Master911, не бійтеся зіткнутися з некваліфікованим майстром і всіма пов'язаними з цим проблемами. Будь-який професіонал підтвердив майстерність складанням внутрішнього іспиту на відмінний бал, а також підтвердив особистий документ, лише після цього він і набув доступу до заявок.

Не має жодного значення, про яку послугу йдеться (установка кухонної мийки в стільницю або монтаж мийки іншого типу), майстри несуть абсолютну відповідальність за якість проведення та надають гарантію. Після завершення послуги вам залишать акт наданих послуг. Ми пропонуємо замовникам здійснити оплату зручним способом – готівкою або безготівковим розрахунком.

Вартість монтажу пристрою

Ціна різної стандартної роботи, без урахування ціни інших деталей та автовитрат, знаходиться у прайс-листі Майстер911. Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було абсолютно відкритим та зрозумілим кожному нашому замовнику. Ми можемо надати детальну консультацію та надати інформацію про кінцеву вартість майбутньої роботи ще на етапі отримання замовлення, і найчастіше первісна ціна залишається незмінною.

Як замовити професіонала у Одесі з виїздом по Одеській області?

Надаємо послуги в м. Одеса

Люди, які проживають в межах м. Одеса, можуть сподіватися на виїзд до них професіонала приблизно через 3 години після прийому замовлення.

Приймаємо заявки в передмісті Одеси

На 2 години довше займе очікування візиту спеціаліста для клієнтів, які живуть у передмісті Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське).

Приймаємо замовлення по Одеській області

Навіть такі клієнти, які знаходяться в далеких областях, зможуть сподіватися на приїзд сантехніка у день подачі замовлення. Це можливо через те, що Майстер911 має своїх фахівців у різних містах області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата).

Коли ж через значне сезонне завантаження, приїзд професіонала відкладається на день, вам скажуть заздалегідь.

Цікавить надійне встановлення кухонної мийки за ціною, яка безперечно здивує? Звертайтеся у маркетплейс Майстер911 - і ми обіцяємо, що рівень нашого обслуговування, відмінна якість робіт та терміновість вас не розчарують!