Встановлення кухонної мийки у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Дніпрі

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли буквально 10-20 років тому в багатьох квартирах встановлювалися кухонні мийки однакового типу, то сьогодні на ринку наданий значний асортимент товарів із різних матеріалів, різних форм, які відрізняються між собою способом монтажу.

Залежно від методу монтажу кухонні мийки ділять на наступні групи:

  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути зроблена трьома методами (за допомогою кронштейнів, клею або ж дерев'яних брусків), буває в різноманітному оформленні. Раковина може бути оснащена однією або двома чашами, сушильним крилом. Матеріалом для виробництва такої раковини часто є нержавіюча сталь із глянцевим або ж матовим напиленням. Вибір відповідного варіанту монтажу в кожному окремому випадку повинен робити сантехнік, якому й правильніше делегувати установку накладної кухонної мийки.
  • Врізні. Їх основна перевага - гігієнічність. Такого роду раковини вставляють у стіл, завдяки тому, що поверхні розташовані одна на одній, під ними не скупчується вода. Рекомендуємо цю послугу довірити досвідченому фахівцеві, особливо, коли умивальник треба врізати в меблі зі штучного каменю або ж твердого дерева.
  • Інтегровані. Грамотний монтаж раковини подібного виду включає її підключення рівно з поверхнею стільниці, що вимагає хорошої підготовки столу та максимальної рівності країв кухонної раковини. До жодної іншої раковині не висувають таких вимог, як до інтегрованих, що пояснюється нюансами конструкції.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю зажадає від майстра-виконавця належної кваліфікації й багатого досвіду. Це пояснюється як високою ціною самого обладнання (здебільшого, подібні умивальники виготовляють із дорогого штучного або ж натурального каменю), так і вимогою в використанні спеціальних пристосувань для гарантії відмінного результату.

Спроби самотужки встановити раковину зрідка закінчуються вдало, це ж стосується й ситуації, коли до послуги залучають малодосвідчених майстрів, які не надають гарантійних зобов'язань на свої послуги.

Не варто йти на ризик, а краще звернутися в Мастер911: грамотний майстер швидко приїде додому, якісно виконає будь-яку роботу й візьме на себе всю відповідальність за її рівень.

Сервіс Мастер911: оперативна установка кухонного умивальника

Наші фахівці щодня стикаються з установкою раковин різних різновидів і володіють відмінним досвідом у наданні цієї послуги. При розгляді заявки ми задаємо клієнту кілька питань стосовно самої мийки й нюансів її підключення. На основі відповідей замовника, ми готові зорієнтувати щодо ціни замовленої послуги та надати клієнту початкову консультацію.

У такому випадку якщо обсяг робіт можна виявити відразу, то послуга буде стандартною, сума якої буде відома з прайс-листа. У разі, якщо без огляду майстром зрозуміти обсяг необхідних робіт не можна, то суму озвучить сантехнік лише після приїзду додому, ціна буде така ж, що є в прайс-листі.

Зверніться в сервіс послуг Мастер911 замовникам - і ми обіцяємо:

  • негайний візит фахівця;
  • високу якість послуги - установки накладної кухонної мийки або приладу іншого типу;
  • надання консультації та інформації про вартість потрібної роботи;
  • можливість подати замовлення 24 на 7.

Професіонали сервісу Мастер911 славляться відповідальністю, дружелюбністю, ввічливістю й охайністю. Вони не курять і не вживають матірної лексики.

Чому необхідно звернутися в маркетплейс Мастер911

При зверненні в сервіс Мастер911 ви не ризикуєте зіткнутися з неперевіреними майстром, і іншими супутніми результатами. Будь-який наш професіонал довів свою кваліфікацію успішно складеним іспитом і підтвердив особистий документ, тільки після цього він отримав допуск до заявок.

Немає особливого значення, про яку послугу йдеться (підключення кухонного виробу в стільницю чи установка умивальника іншого типу), фахівці несуть грунтовну відповідальність за якість і залишають гарантійні зобов'язання. По завершенні роботи ви отримаєте акт послуг. Ми даємо можливість замовникам здійснити оплату зручним варіантом - на місці або безготівково.

Ціна монтажу кухонного пристрою

Кошторис кожної стандартної роботи, без урахування вартості інших запчастин і автозатрат, є в прайс-листі сервісу послуг Master911. Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки стовідсотково прозорим, але й доступним будь-якому нашому клієнту. Ми зможемо надати інформацію про приблизну вартість роботи та проконсультувати ще при оформленні заявки, й зазвичай початкова ціна не варіюється.

Як замовити професіонала у Дніпрі з виїздом по Дніпропетровській області?

Пропонуємо послуги в м. Дніпро

Клієнти, які проживають у м. Дніпро, мають можливість розраховувати на візит на об'єкт фахівця приблизно через 2-3 години після оформлення замовлення.

Приймаємо заявки в передмісті Дніпра

На 1-2 год більше потрібно очікувати прибуття фахівця людям, які проживають у передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське).

Приймаємо заявки по Дніпропетровській області

Навіть ті наші замовники, хто проживає в віддалених регіонах, можуть розраховувати на приїзд сантехніка в день прийому заявки. Це можливо завдяки тому, що сервіс Мастер911 розпоряджається власними майстрами в регіонах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке).

Коли унаслідок значного завантаження приїзд професіонала переноситься на ще один день, вам про це скажуть заздалегідь.

Вас цікавить професійна установка кухонної мийки за ціною, яка безсумнівно здивує? Звертайтеся в Master911 - і ми обіцяємо, що оперативність, рівень сервісу, що надається, й висока якість вас приємно здивують!