Штроблення стіни у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «штроблення стіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по штробленню стін у Києві

Відгуки по штробленню стін у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Штроблення стіни у Києві

При виконанні капітального ремонту, прокладання нової електромережі необхідно замовити штроблення під електрику вдома в Києві. Процес передбачає створення у стінах борозен певного розміру, у які укладається кабель. Також відразу створюються місця для встановлення вимикачів, розеток.

Знайти професійних фахівців ви можете на сайті сервісу побутових послуг Мастер911. У нас представлені лише досвідчені працівники, які мають необхідний рівень кваліфікації, досвід, що використовують тільки професійне обладнання.

Як робиться штроблення стін під електропроводку у Києві

Штроби дозволяють сховати у стінах дроти, кабелі, комунікації. Такий підхід суттєво підвищує привабливість виконаного ремонту. Крім того, кабелі більш захищені від негативного зовнішнього впливу.

Вартість послуги штроблення під проводку безпосередньо залежить від обсягу робіт. Також враховується тип стін, використовуване обладнання.

Якими інструментами робляться штроби

Під час прокладання нової проводки та створення борозен під неї можуть використовуватись різні інструменти:

  1. Перфоратори. Спочатку за схемою прокладки кабелю робляться отвори з кроком 10 сантиметрів. Далі встановлюється насадка типу «лопатка» та отвори з'єднуються один з одним канавкою. Основна перевага такого способу – відносно невелика кількість пилу. Однак є низка негативних особливостей - не вдається зробити рівні борозни, багато шуму під час роботи.
  2. Чернівці. Для неї потрібний спеціальний диск. Також використовується перфоратор. Болгаркою за наміченою схемою роблять пропили, формуючи майбутню штробу. Перфоратор із лопаткою очищає канал. Переваги методу – рівна борозна та швидкість виконання роботи. Негативні особливості – багато пилу.
  3. Штроборіз. Професійний дорогий інструмент, яким користуються професіонали, які постійно надають послуги такого типу. За допомогою такого інструменту вдається зробити максимально рівну борозну за короткий час. Метод не надто запорошений, тому що сучасні моделі мають вбудований пилосос.

Штроблення стін у Києві. Основні правила та рекомендації

Є низка вимог, яких слід обов'язково дотримуватись при штробленні стін. Відзначимо головні з них:

  1. Борозни повинні розташовуватися строго вертикально та горизонтально. Заборонено робити діагональні канави. Штроби під нахилом допускаються лише в аналогічних стінах – наприклад, такі часто робляться на мансардах. У цій ситуації канавка має йти паралельно ухилу стіни.
  2. Обов'язково потрібно дотримуватися допустимих розмірів борозни. Максимальна глибина має перевищувати 2,5 сантиметри. Найбільша ширина – 3 сантиметри. Однак на ширину впливає кількість кабелів, що прокладаються. Якщо їх багато, то й ширина може бути більшою.
  3. Максимально допустима віддаленість точки доступу до розподільної коробки не може становити понад 3 метри.
  4. Необхідно дотримуватись відступів. Мінімально допустима відстань від підлоги та стелі – 10 сантиметрів. Аналогічна відстань має бути від віконних, дверних отворів. Відстань від радіаторів опалення, газових труб має бути не менше, ніж 40 сантиметрів.
  5. Якщо робиться штроба по стелі, потрібно вибрати найкоротший шлях прокладання кабелю. В цілому ж, порушувати цілісність стелі та підлоги не рекомендується. Якщо потрібно прокласти провід по підлозі, то для цього рекомендується передбачити канави у стяжці.
  6. Суворо заборонено порушувати цілісність металевого каркасу стін. У переважній більшості випадків він розташовується на глибині 4-5 сантиметрів, тому штроба до нього не дістає.
  7. Горизонтальні канавки мають бути мінімальної глибини. Зумовлено це тим, що довгі горизонтальні борозенки великої глибини призводять до порушення несучої здатності стіни.

Єдиний виняток у правилах допускається у місцях підведення кабелю до вимикача або розетки. Щоб не виникало проблем із укладанням дроту в коробку, у місцях стиків допускається поглиблення канавки більше, ніж 2,5 сантиметри.

Вартість штроблення стін у Києві

Як уже зазначалося вище, ціна послуги штроблення стін під електропроводку в Києві безпосередньо залежить від обсягу робіт. Розрахунок розцінок здійснюється за метр. Також враховується тип стін, матеріал, з якого вони виготовлені. Вартість робіт у панельному будинку та в цегляному котеджі, або будинку з пінобетону може відрізнятись. Додатково розраховується створення отворів для встановлення розетки.

Компанія Мастер911 розробила докладний прайс на штроблення стін під електропроводку. У прайс-листі вказано тарифікацію на всі види робіт. Ви заздалегідь матимете уявлення, на яку суму потрібно розраховувати.

Переваги компанії Мастер911

  1. Високий рівень професіоналізму. У нас представлені лише кваліфіковані спеціалісти. Кожен із них, перш ніж отримати доступ до замовлень, проходить тестування.
  2. Прийнятні ціни. Ми не завищуємо вартість робіт штучно. Розроблено прайс-лист. Ви наперед зможете прорахувати представницьку вартість послуг.
  3. Простота оформлення замовлення. Ви можете сформувати заявку безпосередньо на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами телефону. Сервіс працює цілодобово.
  4. Декілька варіантів оплати. Для вашої зручності передбачені різні варіанти оплати – готівкою в руки майстру або переведення на банківську картку.

Зони надання послуг

Потрібно виконати штроблення стін у Києві? Звертайтеся до сервісу побутових послуг Мастер911. Терміни приїзду фахівця залежить від розташування вашого об'єкта.

У Києві

Якщо ваша квартира знаходиться у центральній частині столиці України, майстру потрібно в середньому не більше, ніж 4 години, щоб приїхати на перший огляд об'єкта та погодити умови роботи.

У передмісті

Мешканцям передмістя Києва потрібно буде зачекати трохи довше – у середньому до 5-6 годин.

У Київській області

Ми прагнемо максимально охопити усі населені пункти. Якщо у вашому місті всі фахівці зайняті у день погодження заявки, час та дата приїзду будуть визначені окремо.