Ремонт зливного бачка унітазу

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт зливного бачка унітазу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту зливних бачків унітазів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт зливних бачків унітазів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту зливних бачків унітазів

Відгуки по ремонту зливних бачків унітазів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

З першого погляду зливний бачок характеризується простою конструкцією, оскільки є спеціальною ємністю, яка була укомплектована зливною системою, а також системою набору води. При активації кнопки механізм автоматично зливає воду. Потім здійснюється відкриття клапана подачі, щоб ємність знову заповнилася.

Але навіть такий простий пристрій може зламатися. У результаті може знадобитися ремонт бачка унітаза, який рекомендується довіряти досвідченим фахівцям – кваліфікованим сантехнікам, які пропонують демократичну вартість послуг. Класичні моделі бачків складаються з наступного списку елементів:

 • сифон;
 • випускний клапан;
 • поплавок;
 • поплавковий кран чи клапан;
 • ручка;
 • переливна труба.

У продажу також можна зустріти й інші, складніші конструкції, укомплектовані додатковими елементами, що ускладнює виконання ремонтних робіт у разі потреби. Попри це принцип дії даного обладнання практично однаковий і не має суттєвих відмінностей.

Однією з найпопулярніших проблем пластикового бачка для унітаза, ремонт якого виконується кваліфікованим майстром, вважається поломка клапана затвора.

Усунення поширених несправностей

Сантехніка є конструктивно різноманітним обладнанням, в якому може вийти з ладу абсолютно будь-яка деталь. Для визначення точної причини поломки та організації майбутнього ремонту зливу унітаза потрібно звернутися до професіоналів, які готові швидко та якісно надати послуги попередньої діагностики. Як показує практика, більшість проблем виникає при неправильно виконаній установці, а тому при покупці бачка, унітазу потрібно скористатися за допомогою сантехніків.

Підтікання води на підлогу

Наявність чистої води біля унітаза або біде вказує на такі проблеми:

 1. Природне зношування кільця, що виконує функцію ущільнювача. Такий елемент знаходиться між чашею та бачком. Це розташування притаманно компактних моделей сантехніки.
 2. Недостатній рівень щільності прокладки. Для виявлення проблеми необхідно організувати огляд всього пристрою.

Коли бачок для унітаза, ремонт якого виконується вдома за вигідними цінами, вказаними в прайсі, починає текти, знадобиться заміна пошкоджених прокладок.

Відсутність подачі води 

Найбільш популярною причиною вважається наявність засмічення, а тому слід виконати процедуру очищення системи. Враховуючи якість рідини, що надходить в ємність, можуть проникати різні відкладення, дрібні частинки пилу, бруду, залишки металу та інше. Тому майстрам часто доводиться проводити заміну гнучкого шлангу.

Також може статися засмічення вузької частини клапанного механізму. Для прочищення важливо скористатися тонким дротом.

Регулярне підтікання в чашу 

Як правило, причиною є несправна робота поплавкового пристрою, а тому в процесі ремонту зливного бачка унітаза потрібно замовити діагностику для пошуку варіантів виправлення ситуації, що виникла. Найчастіше зазначають:

 • неправильну роботу клапана, що відповідає за впуск рідини;
 • порушену роботу поплавця, що активує механізм зливу.

При тривалій роботі сантехніки на поплавці з'являються всілякі візуальні ушкодження (тріщини), тому потрібна заміна зламаної деталі. У сучасних моделях зовсім не використовуються дані поплавці, а замість них є вузол, що отримав назву зливною кнопкою. Ці кнопки не піддаються відновленню та потребують заміни.

Природне зношення арматури

Потрібно терміново замінити арматуру, яка є нутрощами бачка. Перед початком заміни важливо ознайомитися з конструктивними особливостями унітаза, ретельно підбираючи відповідний комплект комплектуючих.

Однією з головних проблем самостійного ремонту зливного пристрою унітаза є неправильне складання всіх елементів. Тільки за дотримання необхідної послідовності можна бути впевненим у якісній експлуатації всього сантехнічного обладнання.

Наявність нехарактерного шуму під час заповнення бачка

Часто наявність шуму характерна для баків з верхнім підведенням, а тому насамперед проводиться візуальний огляд вхідного отвору. У деяких моделях достатньо провести регулювання діаметра отвору.

Коли відбувається гучний набір води, рекомендується зменшити переріз отвору: попри повільний набір рідини, звуки зникнуть, що подразнюють всіх членів сім'ї. Коли немає можливості здійснити регулювання, майстер може запропонувати успішну модифікацію внутрішнього пристрою цієї ємності.

Викликати майстра додому для проведення ремонтних робіт

Зливний бачок для унітаза, ремонт якого здійснюється з урахуванням його конструктивних особливостей, відрізняється різноманітністю сучасних моделей. Тому складно з'ясувати точну причину поломки, не маючи досвіду роботи.

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує можливість кожному клієнту залишити заявку на сайті, щоб викликати кваліфікованого сантехніка додому для розв'язання різноманітних проблем. Майстер допоможе:

 • провести відновлювальні роботи для душових кабін та ванн;
 • розв'язати проблеми, пов'язані із каналізацією;
 • виконати ремонт раковини;
 • організувати заміну змішувача;
 • виконати ремонт зливного бачка унітаза, який можна замовити додому;
 • провести монтаж лічильників та інше.

Послуги майстра за вигідними цінами

На сайті можна вибрати будь-якого спеціаліста, залежно від початкової проблеми (наприклад, виклик електрика для ремонту електропроводки, встановлення розеток та вимикачів). Важливою перевагою сайту є можливість попередньо ознайомитися з відгуками про того чи іншого майстра, дізнатися про актуальні ціни на послуги в прайсі. Точну вартість ремонту зливного бачка унітаза з кнопкою з нижнім підведенням води буде встановлено після завершення діагностики майстром, якого можна викликати додому.