Ремонт зливного бачка унітазу у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт зливного бачка унітазу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт зливних бачків унітазів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту зливних бачків унітазів у Харкові

Відгуки по ремонту зливних бачків унітазів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У процесі придбання біде, унітаза, раковини або інших санітарних пристроїв, слід подбати про правильне розташування. У цій ситуації буде спрощено процедуру ремонту та подальшого обслуговування санітарного обладнання без необхідності заміни на інші конструкції. Через низькоякісну воду буває незаплановане зношування арматури, тому до списку найбільш поширених послуг відноситься ремонт бачка унітаза у Харкові. У випадку, якщо проігнорувати наявність цієї неполадки, власники квартири можуть мати серйозні труднощі.

У зв'язку з цим будь-які ремонтні та монтажні роботи треба довіряти кваліфікованим фахівцям – сантехнікам, замовити яких можна з використанням маркетплейсу Мастер911.

Які важливі особливості має зливний бачок унітаза

Зливний бачок унітаза - це простий пристрій, він складається з нижченаведеного набору основних компонентів:

 • бачок для набору води
 • конструкція подачі води
 • злив пристосування

Внутрішній механізм швидко спускає воду під час натискання кнопки зливу. Після цього проводиться подача рідини для того, щоб бачок знову наповнився рідиною.

Після розуміння конструкції пластикового бачка для унітаза, ремонт якого можуть замовити клієнти Харкова, можна розпочати ключові причини несправності унітаза.

Типові проблеми

Звертаючи увагу на специфіку застосування зливного бака унітаза, можна визначити, коли потрібно замовити сантехніка. Як правило, ремонт зливу унітаза стоїть у таких поширених ситуаціях:

 1. Безперервний набір води у бак пристосування. Причинами цієї поломки здатне стати проблемне функціонування поплавця, викривлення важеля поплавця або неполадка клапана.
 2. Не працює важіль зливу води конструкції. Підставою є проблема тяги, у зв'язку з цим майстер порадить провести монтаж нової деталі.
 3. Присутність звуку при наборі води у бачок унітаза. У такому разі необхідно скористатися послугою монтажу спеціалізованого глушника: до системи поплавкового клапана потрібно підключити додаткову трубку гнучкого типу.
 4. Безперервний набір рідини в обладнання. Це відбувається через поломку мембрани сифона, її потрібно, звичайно ж, поміняти на нову.

Це далеко не детальний перелік можливих проблем, з якими може зіткнутися кожен власник особняка.

Плюси замовлення спеціаліста через сервіс Master911

У разі, якщо ви не знаєтеся на бачку для унітаза, ремонт якого потрібно виконати, не втрачайте просто час і викличте компетентного фахівця. У нас на інтернет-ресурсі пропонується великий асортимент професіоналів, які допоможуть провести заміну змішувачів, підбір шлангів, прокладання проводки, приєднання лічильників тощо.

Серед найголовніших плюсів звернення до Master911 можна помітити:

 • Можливість терміново залишити заявку, яка обробляється за лічені хвилини.
 • Наявність спеціального рейтингу для всіх професіоналів, який залежить від виставлених оцінок.
 • Швидкий візит спеціаліста протягом 2 годин за необхідною адресою.
 • Наявність позитивних відгуків реальних клієнтів, які вже встигли скористатися послугами професіонала.

Точна ціна на ремонт зливного пристрою унітаза у Харкові та області є у прайсі. Для уточнення питань, що залишилися, будь-який замовник зможе зателефонувати за запропонованими на веб-сайті номерами телефону або опублікувати заявку на зворотний дзвінок.

Ціна ремонту сантехніки

Будь-який замовник цікавиться питаннями кошторису ремонту зливного бачка унітаза вдома перед замовленням. Усі кошториси прописані на сервісі Мастер911 у додатковому прайсі. Біля кожної необхідної послуги людина може помітити позначку «від». Це пов'язано з тим, що на остаточний кошторис ремонту впливає безліч аспектів, відзначимо головні:

 • Наскільки оперативно потрібно виконати необхідні роботи – термін виконання вказує замовник.
 • Нюанси зливного бачка для унітаза, ремонт якого ми пропонуємо по Харківській області. Кожне санітарне обладнання відрізняється певним набором та різним розміщенням деталей, на оперативність роботи професіонала це також впливатиме.
 • Причини неполадки та шляхи її розв'язання – знадобиться здійснити відновлення деталей або їх замінити. У другій ситуації треба враховувати ціну деталі.

Актуальний прайс із цінами на будь-які роботи знаходиться на вебресурсі Мастер911 у режимі онлайн.

Як викликати кваліфікованого майстра у Харкові

Для розв'язання будь-якої поломки потрібно перекрити воду в санвузлі та викликати фахівця для подальшого здійснення ремонту зливного пристрою унітаза.

У результаті будь-який клієнт може скористатися спрощеною схемою виклику фахівця:

 1. Необхідно оформити заявку на вебресурсі, вказуючи ситуацію, своє ім'я та номер телефону.
 2. Із запропонованого асортименту фахівців потрібно підібрати виконавця за відгуками та рейтингом.
 3. Потім визначитися з датою та часом візиту професіонала.

Дізнатися про вартість ремонту зливного бака унітаза з кнопкою з нижнім підведенням ви зможете в онлайн режимі за допомогою менеджерів сервісу Мастер911. Наші майстри виїжджають не тільки різноманітними районами міста (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук), а й у передмістя (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), надаючи якісні послуги для всіх замовників.

По завершенні початкової діагностики професіонал запропонує кілька методів усунення неполадки, з урахуванням виділеного бюджету. Якщо потрібно, проводиться вибір деталей для заміни. На різні ремонтні роботи надається офіційна гарантія, а також страховка від маркетплейса Мастер911.