Установка інсталяції унітаза

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка інсталяції унітаза». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на установку інсталяції унітазів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по установці інсталяції унітазів

Відгуки по установці інсталяції унітазів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У процесі виконання монтажу сантехніки в туалеті важливо не забувати про інсталяцію, яка однаково необхідна як для підлогового, так і для підвісного унітазу. Наявність інсталяції гарантує високу якість та надійну роботу всієї конструкції, незалежно від необхідності економії вільного простору у приміщенні.

При цьому установка інсталяції унітазу, замовити яку може кожен, передбачає можливість сховати різні елементи обладнання за спеціальним коробом:

 • злив;
 • система каналізації;
 • набір труб та інше.

Таким чином, представлені комплектуючі не привертатимуть особливої ​​уваги і тим самим не зіпсують інтер'єр приміщення загалом. Додаткова перевага – суттєва економія вільного простору, оскільки приміщення візуально стає максимально просторим.

Однак установка унітаза на інсталяцію, вартість якої вказана в прайсі, має здійснюватися досвідченими майстрами – вони допоможуть підібрати необхідний набір витратних матеріалів. Крім того, знадобиться наявність спеціального набору інструментів, з якими майстер приїжджає на виклик.

Основні види інсталяції

Перед виконанням монтажу/демонтажу даної конструкції важливо врахувати усі основні особливості конструкції. Виходячи з цього, інсталяції бувають декількох видів:

 1. Рамкова модель, яка передбачає обов'язкове застосування спеціальної сталевої рами, де передбачено необхідну кількість кріплень. Фіксація підвісного обладнання здійснюється за допомогою шпильок, внаслідок яких вдається прикріпити не тільки зливну систему, каналізаційні відводи, але й унітаз в цілому.
 2. Блокова модель відноситься до списку бюджетних варіантів, а за вартістю такі роботи вважаються одними з найдоступніших і найвигідніших. При цьому установка повинна здійснюватися виключно на стіну, що несе, а до готової системи виконується кріплення бачка. Представлений метод користується особливою популярністю та споживчим попитом, завдяки простому та швидкому способу виконання всіх процесів.

Враховуючи різноманітність видів нової інсталяції, перед тим, як виконати установку унітаза з інсталяцією за демократичною вартістю, рекомендується спочатку визначитися з відповідним місцем розташування всього обладнання. Якщо йдеться про санвузли, в яких одночасно знаходиться й унітаз, і ванна або душова кабіна, тоді виникає потреба у суттєвій економії вільного простору.

Основні вимоги щодо монтажу інсталяції

Запланована процедура встановлення інсталяції для унітаза, замовити яку можна онлайн, передбачає наявність конкретних вимог, від виконання яких залежить якість роботи всього сантехнічного обладнання.

Тому кожен кваліфікований сантехнік рекомендує ознайомитись із наступним списком правил:

 • Перед підключенням обладнання до водопостачання та каналізації потрібно спочатку визначитися з розмірами майбутньої ніші, куди помістяться всі комплектуючі системи.
 • Найкраще придбати інсталяцію разом з унітазом. У результаті можна виключити можливість несумісності отворів під кріплення.
 • Важливо визначитися з майбутнім типом кріплення – рамковий чи блоковий. Від цього залежить подальша послідовність робіт під час встановлення вбудованого унітазу за вигідною вартістю.

Сантехнік виконує процедуру монтажу на максимально близькій відстані до стояка каналізаційної системи. Це дозволяє уникнути наявності непотрібної кількості труб.

Послідовність дій під час установки інсталяції

Для виконання всіх робіт, спрямованих на встановлення системи інсталяції для унітаза, необхідно дотримуватись певної послідовності дій, враховуючи рекомендації та правила. Умовно всі процеси можна поділити на кілька етапів:

 1. Необхідно виконати розмітку на місці, призначене для монтажу інсталяції.
 2. Встановлення обладнання з нуля або заміни старого обладнання на нове.
 3. Підключення до каналізаційної, водопровідної системи, перевірка всіх стиків на герметичність.
 4. Запуск обладнання у роботу, перевірка експлуатації.

Відсутність мінімальних знань про конструктивні особливості сучасних інсталяцій ускладнює процедуру встановлення інсталяції унітаза, ціна на яку вказана в актуальному прайсі на сервісі побутових послуг Мастер911.

Ціни на монтажні роботи

Одним із найпоширеніших питань від клієнтів є питання ціни: скільки коштує установка інсталяції унітаза вдома? Усі актуальні ціни вказані у спеціальному прайс-листі із позначкою «від». Дізнатися точну вартість можна за телефоном, вказавши конкретне завдання, яке необхідно вирішити або після завершення діагностичних робіт. У другому випадку ціну називає майстер по приїзду.

На сайті також доступні реальні відгуки інших клієнтів, які користувалися послугами спеціалістів. В результаті кожен користувач отримує можливість дізнатися про оцінку роботи майстра, виставлену іншими користувачами, щоб зробити правильний вибір і замовити послуги у справжнього професіонала.

Переваги професійної допомоги від сантехніків 

Послуги сантехніків користуються особливою популярністю у сучасному світі. Дедалі більше власників квартир та будинків звертаються за допомогою до фахівців, які допоможуть виконати завдання різного ступеня складності, приїжджаючи за вказаною адресою.

На сервісі побутових послуг Мастер911 можна знайти фахівця, який надає наступний спектр послуг:

 • монтаж та демонтаж біде, унітазів різних конфігурацій;
 • заміна гофри; кнопки зливу;
 • ремонт водопроводу;
 • встановлення раковини, умивальника, чаші унітаза та інше;
 • заміна сифона.

Усі сантехніки мають високу кваліфікацію, необхідний багаж знань та досвід у цій сфері діяльності. Все це підтверджують надані офіційні гарантії, про які клієнт дізнається на етапі підписання договору про співпрацю.