Монтаж каналізації у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Одесі

Відгуки по монтажу каналізацій у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення каналізаційної системи – один з ключових етапів робіт при будівництві або капітальному ремонті, що проводиться ще до підключення водопроводу. До якості виконання такого роду роботи вимоги висуваються, досить високі, тут не рекомендуємо намагатися заощадити або залишати щось незавершеним. Коли через зроблені помилки в приміщенні прорветься каналізаційна система, то вирішення проблеми буде коштувати великих тимчасових і грошових витрат.

Які види каналізаційних робіт поширені?

Така послуга як будівництво каналізації, має попит у власників тих об'єктів, які через численні причини не можуть бути приєднані до загальноміської каналізаційної системи. Монтаж каналізації у простій квартирі теж має високий попит, але в такому разі спектр робіт помітно вже, оскільки стосується суто внутрішньої установки.

До більш відомих видів послуг належать:

 • Монтаж зовнішньої каналізації. Сюди зараховують: розробку проєкту, в якому передбачається ухил та розмір труб, шляхи з'єднання, все обладнання, тип автономної каналізації, необхідні матеріали. За наданням такої послуги рекомендується звернутися до професіонала.
 • Ремонт каналізаційної системи. За подібною послугою часто звертаються власники нерухомості, яка відноситься до старого фонду, де чавунні каналізаційні труби та стояки. Подібне обладнання через тривале використання іноді забивається і незабаром гниє. Наслідком є протікання та інші несподівані ситуації. Оптимальний у цій ситуації вихід – заміна всієї системи каналізації, втім, у разі потреби, професіонал візьметься за виконання найбільш локального ремонту.
 • Монтаж системи каналізації. Являє собою збір систем, що проводиться після закінчення проєктування та вибору всіх потрібних компонентів. Гарантія чудового результату – це проведення абсолютної герметичності стиків, а також правильний розрахунок кутів.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Дані роботи виділяються великим рівнем складності, вони спрямовані на організацію мережі трубопроводів з випусками, стояками та трубами, що відводять, які об'єднані між собою сантехнічними пристроями. Скажімо, зробити установку або заміну стояка, з урахуванням вимог і нормативів, під силу лише досвідченому фахівцю.

Окрім вищезгаданого, люди часто замовляють локальні послуги або покращення вже діючої системи: підключення зливової системи, прочищення, чищення засмічення та інше.

Кроки виконання установки внутрішньої системи

 • Монтаж стояків та монтаж вентиляційної парасольки на даху.
 • Монтаж підводів насамперед до унітазів, пізніше до інших пристроїв.
 • Об'єднання сифонів з підводами, монтаж від сантехнічних приладів труб, що відводять.
 • Заключний крок монтажу – тестування каналізації. Коли проєкт передбачає проведення звукоізоляції каналізаційних труб із ПП, її роблять після завершення випробувань.

Які помилки негативно впливають на систему каналізації?

Порушення, допущені в процесі проведення монтажу каналізації, призводять до наведених нижче результатів:

 • засмічення санітарних пристроїв та трубопроводів;
 • поломки санітарного обладнання;
 • мала щільність обладнання;
 • регулярне засмічення трубопроводу в тих самих ділянках;
 • зледеніння зливів.

Мастер911: професійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках діяльності, як монтаж системи каналізації у ванній або на кухні, фахівці Мастер911 мають не тільки професійні навички та знання, а й значний досвід, тому що вони постійно стикаються з проведенням такого типу послуг.

При прийомі замовлення ми запитуємо у замовника різновид та характеристики його обладнання, об'єкта, де планується монтаж та деякі інші. На основі інформації замовника ми зможемо його проконсультувати та надати відомості про приблизну суму конкретної послуги.

У деяких ситуаціях зі слів замовника спектр потрібних робіт можна визначити одразу, тоді робота стандартна, в інших – для його визначення буде потрібний безпосередній візит сантехніка, і послуга буде нестандартною. У разі, якщо послуга стандартна повна вартість буде порахована ще до виїзду сантехніка, а якщо не стандартна – вартість озвучить спеціаліст уже на місці. Але ми можемо пообіцяти, що в обох випадках вартість монтажу каналізації у приватному будинку повністю відповідатиме сумі, зазначеній у прайс-листі маркетплейсу Master911.

Ставши нашим клієнтом, ви можете розраховувати на:

 • можливість подати замовлення 24/7;
 • дані про вартість послуги, що цікавить, і первинну консультацію;
 • грамотно виконану послугу;
 • можливість розраховувати на негайний виїзд фахівця.

Наші майстри – справжні професіонали, вони відповідальні, дружелюбні та ввічливі із замовниками. Вони не палять, підтримують чистоту на місці роботи та не застосовують нецензурну лексику.

Плюси звернення до Master911

Клієнтам, які оформили заявку на виклик сантехніка додому, не слід перейматися ризиком впустити додому мало кваліфікованого, некультурного або неохайного майстра. Всі професіонали – перевірені люди, які були допущені до обслуговування клієнтів виключно після проходження нашого навчання, складання іспиту на відмінну оцінку та пред'явлення паспорта.

До того ж у нас є служба підтримки, куди ви будь-коли зможете звернутися, якщо, скажімо, довелося виявити похибку в роботі фахівця. Ми розглянемо вашу скаргу і зробимо дії для швидкого вирішення вашої ситуації.

Яку б роботу ви не замовили, монтаж системи каналізації у ванній кімнаті чи якусь іншу, наші професіонали беруть на себе ґрунтовну відповідальність за високу якість. Оплату роботи можна здійснити будь-яким шляхом.

Скільки коштує монтаж системи каналізації у приватному будинку?

Вартість будь-якої стандартної послуги, за винятком вартості додаткових запчастин/витратних матеріалів та дорожніх витрат, прописана в прайс-листі маркетплейсу Master911. Наше ціноутворення створено так, щоб воно було стовідсотково відкритим і зрозумілим для будь-якого замовника.

Яка б робота вас не цікавила, ви в будь-якому випадку можете ознайомитись з прайсом на монтаж системи каналізації, а також розраховувати на отримання початкової консультації до приїзду професіонала. Порахована ціна найчастіше залишається незмінною.

Як викликати спеціаліста у Одесі і на об'єкт по Одеській області

Надаємо послуги в м. Одеса

Через 3 години після подання заявки сантехнік відправляється до клієнтів, які мешкають у м.Одеса.

Працюємо в передмісті Одеси

Тільки більше, приблизно п'ять годин, візит сантехніка для клієнтів, що знаходяться в передмісті Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське).

Приймаємо заявки по Одеській області

Завдяки тому, що ми маємо досвідчених професіоналів у численних пунктах Одеської області (region_cities}), люди з віддалених районів теж можуть розраховувати на приїзд сантехніка того ж дня. Додатковою перевагою є можливість знизити транспортні витрати.

У разі, якщо внаслідок великої завантаженості виїзд на об'єкт сантехніка раптом перенесеться на день, то вас, звичайно ж, про це повідомлять.

Вам потрібен надійний монтаж труб каналізації з гарантією, ціна якого не перевищує стандартних розцінок? Зверніться до Master911 - і ми можемо гарантувати, що ви залишитеся задоволені якістю зроблених робіт та сервісом!