Установка гофри на унітаз

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка гофри на унітаз». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на установку гофри на унітаз

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по установці гофри на унітаз

Відгуки по установці гофри на унітаз

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт сантехніки, пов'язаний з обслуговуванням труб каналізації, завжди супроводжується складним процесом припасування випуску до відведення. Насамперед це було пов'язано з використанням важких труб, виконаних з чавуну. Однак з появою пластикової арматури такі труби замінили на гофровані з'єднання універсального типу.

Попри це, встановлення гофри на унітаз має здійснюватися досвідченими майстрами, які дотримуються необхідної послідовності запланованих робіт.

Коли потрібно проводити заміну гофри

Зрозуміти, що потрібне термінове встановлення гофри на унітаз може кожен власник квартири чи будинку. Найчастіше монтаж здійснюється у двох можливих ситуаціях:

 1. При осьовому зміщенні – при такому усуненні унітазу відзначають суттєві проблеми з бачком. Як правило, це відбувається через те, що кахель під час ремонту був укладений поверх старої плитки. В результаті порушено роботу системи водопостачання, а також відзначають підняття унітаза.
 2. Якщо випуск унітаза не підходить – знадобиться нова гофра для унітаза, встановлення якої здійснюється досвідченими фахівцями, з урахуванням конкретного типу зливного випуску. Наприклад, імпортні унітази відрізняються горизонтальним випуском, що призводить до деяких труднощів під час підключення до каналізації, створеної під косою випуск.

Найкраще проводити установку унітаза та гофри за вигідною вартістю під час проведення ремонтних робіт.

Порядок виконання робіт

Підібравши гофру на унітаз, установка якої виконується кваліфікованими сантехніками, необхідно дотримуватись певної послідовності. Насамперед потрібно очистити випуск старого приладу.

Потім, встановлення гофри унітаза вдома відбувається так:

 • Кінець труби потрібно ретельно обробити силіконом. При цьому кінець випуску обов'язково має бути акуратно перекритий відведенням на 50-60 мм.
 • Вставляємо гофру у відповідний отвір, а другий кінець труби необхідно приєднати до унітаза.
 • Для перевірки стиків рекомендується злити воду в унітаз.
 • На поверхні покриття для підлоги робляться позначки для майбутніх точок фіксації.
 • Відбувається свердління отворів, а також їхня обробка герметиком.
 • Фіксація унітаза до підлоги.
 • Потрібно знову під'єднати перехідник.

Актуальний прайс на послуги монтажу гофри унітаза доступний усім охочим. Майстер приїжджає за вказаною адресою з підготовленим набором інструментів для майбутньої роботи.

Швидкий монтаж гофри за демократичними цінами

Замовити професійний монтаж унітаза з гофрою, ціни на який відрізняються особливою доступністю, може кожен користувач сервісу побутових послуг Мастер911, скориставшись швидким пошуком майстрів. Щоб спростити пошук достатньо залишити заявку на сайті, вказавши свою проблему. Для всіх клієнтів доступний спеціальний прайс із актуальними цінами.

Переваги професійної допомоги: як викликати майстра?

Звертаючись до кваліфікованих фахівців, клієнт зможе розраховувати на:

 • Допомога у процесі вибору якісної гофри, враховуючи спочатку виділений бюджет на покупку.
 • Оперативне виконання запланованих монтажних робіт.
 • Надання консультацій щодо вибору гофри та подальшої експлуатації сантехнічного обладнання з метою збільшення термінів його служби.

Гофра для унітаза, монтаж якої можна замовити онлайн, захищає від появи неприємних запахів із каналізації, а також зменшує вірогідність засмічення комунікації. Тому вибір та встановлення необхідно довіряти досвідченим сантехнікам, які врахують основні особливості конструкції кожного унітазу.