Врізання у водопровід

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «врізання у водопровід». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по врізанню у водопровід від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на врізання у водопровід

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по врізанню у водопровід

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Часто виникають ситуації, коли потрібне розширення існуючої системи водопостачання. Це відбувається з різних причин, серед яких наголошують на необхідності монтажу додаткової сантехніки в будинку (для ванни, санвузлів) або ж у продовженні контуру в інші кімнати.

Врізання у водопровід вдома здійснюється з обов'язковим урахуванням важливих технічних параметрів:

 • точне визначення всіх точок для врізання;
 • діаметр труб перед їх укладанням;
 • інші додаткові відомості, які знадобляться під час виконання запланованих работ.

Самостійне врізання в трубу водопроводу заборонено: потрібно попередньо відключити водопровідну систему, встановити певне облікове обладнання, отримати дозвіл у відповідних інстанціях.

Для виконання всіх перерахованих робочих процесів знадобиться професійна допомога фахівців, яких клієнт може викликати через сервіс побутових послуг Мастер911. Важливо пам'ятати, що заборонено проводити врізання в трубопроводи таких типів:

 • магістральні мережі, що відрізняються величезними розмірами;
 • труби, які не будуть зациклені з каналізацією та інше.

Про всі подібні нюанси клієнта проконсультує спеціаліст, який виконує сантехнічні роботи.

Підготовка до проведення процедури врізання

Починати врізання у водопровідну трубу потрібно з урахуванням матеріалу, з якого було виконано центральну трубопровідну систему. Найчастіше використовують пластикові, металеві та металопластикові труби, трохи рідше можна зустріти чавун. У процесі підключення майстру доводиться робити різні отвори, що спричиняє витік води, а тому не обійтися без застосування всіляких хомутів.

Приймаючи рішення замовити врізання у приватний водопровід, потрібно пам'ятати про такі правила:

 1. Труба, прокладання якої здійснюється до великого трубопроводу, обов'язково повинна мати діаметр, що відповідатиме діаметру майбутнього свердла.
 2. Зовнішній діаметр завжди буде набагато меншим, порівняно з отвором, в який вставляється труба.

Тип конкретного водопроводу впливає на подальший поетапний процес врізання в магістральний водопровід, ціна якого встановлюється фахівцем після огляду ділянки та обліку всіх нюансів. В результаті здійснюється підбір конкретної кількості деталей, різних витратних матеріалів та інше.

Послідовність процедури врізання

Починати врізання у водопровід, вартість якої вказана в прайсі, необхідно з підготовки потрібного набору інструментів. Тому майстер приїжджає на виклик вже підготовленим, дотримуючись усіх правил техніки безпеки:

 1. Виконується демонтаж усіх ізоляційних матеріалів з подальшим зачищенням труб у місцях виконання врізання.
 2. Установка фланця з подальшим виведенням на основний трубопровід. Усі кріплення здійснюються із застосуванням хомутів.
 3. У випадку з підготовленою муфтою вводиться фреза спочатку підібраних розмірів.
 4. Вирізають певний отвір для вставки.
 5. Блокування потоку води за допомогою засувки.
 6. Проводить ремонт, спрямований на відновлення ізоляції та застосування захисного антикорозійного покриття.

На вартість врізання у провід також впливає точна причина проведення таких процесів. Як правило, представлені роботи актуальні при апгрейді системи опалення, коли потрібне розведення трубопровідних конструкцій, установка додаткових елементів.

Актуальні пропозиції: замовити врізання за вигідними цінами

Звертаючись на сайт Мастер911, клієнти задаються одним із найпоширеніших питань: скільки коштує врізання в центральний водопровід? Усі актуальні розцінки вказані у спеціальному прайс-листі, де запропоновано перелік можливих робіт. При цьому ціни вказані з позначкою «від», оскільки остаточна вартість залежить від рівня складності запланованих робіт.

Допомога кваліфікованих сантехніків з сервісу Мастер911

Досвідчені майстри допоможуть:

 • підібрати якісні витратні матеріали, різні пристрої для врізання з попереднім прорахунком необхідної кількості;
 • розробити актуальний план проведення всіх процесів з урахуванням основних нюансів (виділений бюджет, індивідуальні побажання клієнта, причина врізання та інше);
 • надати консультації з різних питань щодо майбутнього врізання.

Демократична вартість врізання в центральний водопровід дозволяє клієнтам замовляти послуги досвідчених та перевірених фахівців, зі списком яких можна ознайомитись на сервісі побутових послуг Мастер911. Після завершення всіх робіт клієнти мають можливість отримати офіційні гарантії та безплатну страховку від сервісу. У результаті можна розраховувати на якісне виконання кожного етапу.