Установка проточного водонагрівача

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка проточного водонагрівача». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по установці проточних водонагрівачів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на установку проточних водонагрівачів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по установці проточних водонагрівачів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Електричні проточні водонагрівачі приваблюють своїми компактними розмірами та здатністю швидко нагрівати воду до заданої температури. Усередині них розміщено нагрівальний елемент (ТЕН). Подача гарячої води практично миттєва. Потрібно трохи почекати, поки ТЕН нагріється.

При підключенні слід враховувати, що прилад споживає багато електричної енергії. Тому дуже важливо підібрати кабель потрібного перерізу, передбачити надійне заземлення. Підключення кабелю виконується на щитку до окремого ПЗВ.

Якщо ви хочете замовити послугу установка проточного водонагрівача вдома, звертайтесь до сервісу побутових послуг Мастер911. Наші фахівці виконають якісний монтаж під мийкою або в іншому місці – залежно від особливостей моделі.

Як проводиться установка проточного водонагрівача

Вартість послуги установка  проточного водонагрівача на кухні або у ванній залежить від обсягу виконуваних робіт. Перелік основних етапів:

  • вибір місця встановлення – він повинен розташовуватися максимально близько до точки споживання, безпосередньо на раковині;
  • підготувати розведення труб – схема має бути раціонально продумана, щоб згодом не довелося виконувати демонтаж та проводити всі роботи повторно;
  • підготовка електричної мережі – прокладання кабелю, підготовка заземлення, встановлення ПЗВ;
  • монтаж водонагрівача.

Як бачите, з переліку робіт, процес встановлення передбачає наявність досвіду та навичок. Самостійно, якщо ви ніколи нічим не займалися, проводити монтаж не рекомендується. Ви можете припуститися помилок, що призведе до плачевних наслідків – зокрема, можливе неправильне функціонування обладнання або ураження користувачів електричним струмом.

Вартість підключення проточного водонагрівача

Ціна послуги установка проточного водонагрівача залежить від складності роботи та кількості виконуваних дій. Наприклад, якщо ремонт у квартирі робився нещодавно і господарі передбачливо розмістили неподалік розетку, потрібно лише встановити побутову техніку.

Якщо проводка стара, то майстер-монтажник займається і прокладкою додаткового електричного кабелю. У такому разі власник будинку оплачує не лише матеріали, а й додаткову роботу, що позначається на загальній сумі.

У нас є детальний прайс на послугу установка проточного водонагрівача на кухні. У ньому вказані тарифи на всі види робіт, що виконуються. Ви можете самостійно прорахувати, якою буде вартість.

Переваги сервісу побутових послуг Мастер911

  1. Високий рівень професіоналізму. У нас працюють лише кваліфіковані співробітники. Вони мають допуски до роботи з енергоємним електричним обладнанням. Кожен із працівників попередньо тестується і лише у разі успішного проходження іспиту отримує доступ до замовлень.
  2. Прийнятна вартість. Ми не завищуємо ціни на наші послуги штучно. У нас немає прихованих комісій та додаткових платежів. Всі тарифи наведені в офіційному прайс-листі.
  3. Гарантія якості. Ви отримуєте підписані документи – договір та акт. Вони є гарантією на всі види робіт.

Зони обслуговування клієнтів

Терміни приїзду майстрів, вказані на сайті, орієнтовне. Точний час візиту буде повідомлено при узгодженні замовлення.

У межах міста

Жителі великих міст у середньому чекають на техніку від 3 до 4 годин.

У передмісті

Проживаєте у передмісті? У такому разі майстер прибуде до вас за 4-6 годин після погодження заявки.

В області

Якщо в день оформлення замовлення вільного спеціаліста у вашому місті немає, то він приїде до вас наступної доби.