Установка душового піддону

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка душового піддону». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на установку душових піддонів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по установці душових піддонів

Відгуки по установці душових піддонів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасна різноманітність душових піддонів приємно дивує навіть найвибагливіших покупців. Однак установка душового піддона за вигідними цінами залежить від багатьох важливих нюансів, які безпосередньо пов'язані з формою даної конструкції: овальні, квадратні, круглі, трикутні або прямокутні.

Тому скористатися за допомогою кваліфікованих майстрів рекомендується ще на етапі підбору сантехніки для квартири чи будинку. Звернувшись на сайт Мастер911, кожен клієнт може розраховувати на надання детальних консультацій щодо вибору, купівлі та подальшого підключення ванни або душової кабіни до систем каналізації, водопроводу.

Крім вартості виробів, необхідно також приділити увагу раціональній витраті всього вільного простору в приміщенні. Установка піддона душової кабіни за демократичною вартістю може здійснюватися різними популярними способами:

 • з додатковим застосуванням металевого каркасу;
 • з використанням спеціального п'єдесталу;
 • установка на рівну поверхню, що притаманно сучасних керамічних піддонів.

Процедура монтажу залежить від основних особливостей певних матеріалів, з яких були виконані такі вироби.

Поетапне встановлення піддонів для душу 

Найпопулярнішими піддонами вважаються акрилові, чавунні, кварилові та керамічні моделі. При монтажі душового піддону за цінами з прайсу сантехнік обов'язково звертає увагу на характеристики кожної конструкції, що дозволяє йому підібрати найкраще місце розташування.

Стандартна установка передбачає виконання наступного переліку етапів:

 1. Розмітка для майбутнього встановлення конструкції.
 2. Складання сифона для його подальшого під'єднання до піддона.
 3. Підготовка труб для підключення до каналізаційної системи квартири чи будинку.
 4. Складання всіх опорних комплектуючих.
 5. Кріплення запропонованих планок, що мають опорні ніжки.
 6. Розмітка верхньої кромки борту.
 7. Кріплення набору клем, які відповідають за фіксацію піддона.
 8. Здійснюється перевірка збігу всіх поверхонь: верхньої та нижньої частин сифона.

Установка душового піддону на ніжках вдома має багато важливих нюансів, при незнанні яких відбуваються серйозні проблеми вже в процесі експлуатації кабіни: перекіс дверей, витікання води за межі конструкції, часті поломки комплектуючих і, як наслідок, постійний ремонт.

Викликати майстра для монтажу душового піддону за вигідними цінами

Забезпечити якісне та оперативне встановлення піддона для душової кабіни, замовити яке можна недорого, зможе лише кваліфікований майстер, який має великий досвід роботи та необхідний багаж знань. Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує всім охочим скористатися оперативним пошуком необхідних фахівців з різних міст України, залишивши заявку на сайті.

Переваги кваліфікованої допомоги

Переваг співпраці із перевіреним сантехніком досить багато:

 • Допомога в процесі вибору піддонів за ціною, формою, матеріалом і брендом. Особливою популярністю серед покупців користується сантехніка Ravak.
 • Використання високоякісних комплектуючих, витратних матеріалів (наприклад, герметик) та інших деталей.
 • Консультації для клієнтів, відповіді на питання, що їх цікавлять.

Після встановлення душового піддону на плитку майстер надає обов'язкові гарантії, завдяки яким клієнт може розраховувати на подальше безплатний обслуговування, ремонт конструкції у разі певних проблем з вини фахівця.