Ремонт піддону душової кабіни

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт піддону душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт піддону душових кабін

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту піддону душових кабін

Відгуки по ремонту піддону душових кабін

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

З часом навіть найякісніші душові піддони та ванни потребують обов'язкового ремонту. Це з особливостями покриття, як пластикових, металевих, і акрилових конструкцій. На їх поверхнях утворюються такі сліди регулярної експлуатації:

 • сколи;
 • тріщини;
 • потертості;
 • дірки та інше.

Все це негативно позначається на візуальному вигляді піддону, а також ускладнює подальше миття, що створює особливий дискомфорт. Тому буде потрібний терміновий ремонт піддону душової кабіни за демократичною вартістю, який обійдеться набагато дешевше, порівняно з повноцінною заміною конструкції. Як правило, виконати цю процедуру допоможуть виключно кваліфіковані майстри, які точно знають кілька перевірених секретів.

Адже для виконання ремонтних робіт недостатньо тих інструментів, які є у коморі у кожного власника квартири. Необхідно також враховувати особливості матеріалу, з якого виконані піддони.

Поширені причини пошкодження піддонів

Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність душових піддонів від виробників із Європи та Азії. В Україні досить популярними є піддони компанії Ravak. Практично всі компанії надають багаторічну гарантію на сантехніку, що підтверджує високу якість обладнання.

Попри це, з часом може знадобитися ремонт душових піддонів за цінами з прайсу з різних причин:

 • Заводський брак. Конструктивно будь-який бак є наявність певної кількості порожнин у масиві, що може призвести до перекосу, порушення початкової геометрії обладнання. Внаслідок цього відзначають втрату необхідних показників міцності. Все це також негативно впливає і на герметичність дверей душової кабіни, що призводить до витікання води при купанні.
 • Неправильний монтаж та підключення. У випадку самостійної установки відбувається нерівномірний розподіл навантаження, а тому в матеріалі виникає внутрішня небажана напруга.
 • Порушення експлуатаційних правил. Надмірний тиск на піддон викликає появу тріщин, а регулярне падіння різних предметів може призвести до сколів та дірок.

Однією з найпоширеніших послуг вважається ремонт акрилового піддона душової кабіни вдома. Цей матеріал вимагає дбайливого відношення та відсутності ймовірності падіння гострих предметів на поверхню.

Як виконати ремонтні роботи з відновлення піддона

Починати ремонт душового піддона за доступною вартістю рекомендується відразу після того, як були помічені перші візуальні пошкодження. У разі ігнорування цієї проблеми, тріщини та сколи поступово розмиватимуться водою, розширюватимуться, що стає причиною розколу всієї чаші. В результаті конструкція не підлягає відновленню та потребує повноцінної заміни.

Як тільки ви виявили тріщину або інший візуальний дефект, необхідно відразу викликати майстра і відмовитися від подальшої експлуатації душової кабіни. Спеціаліст пропонує замовити послугу ремонту акрилових піддонів душових кабін вдома, виконуючи такі важливі етапи:

 1. Спочатку ємність ретельно вимивають та знежирюють.
 2. Піддон необхідно висушити природним способом.
 3. Підібрати найбільш зручний спосіб відновлення з урахуванням форми, розмірів піддона та матеріалів, з яких він був виконаний. Також не менш важливим аспектом є характер пошкоджень – їх діаметр, глибина.

Часто ремонт замовляють у комплексі із заміною та монтажем сифона або інших не менш важливих комплектуючих.

Різні види тріщин

Виконати якісний ремонт акрилового піддону за ціною з прайсу може винятково досвідчений майстер, який має необхідний багаж знань та інструментів. Для вибору відповідного рішення потрібно спочатку зробити візуальний огляд пошкоджень. Від обраного способу залежить також і остаточна вартість послуги.

Усі дефекти можна розділити на три основні види:

 1. Дрібні тріщини вважаються найбільш поширеними. Якщо вчасно відреагувати на таку проблему, то подальша руйнація піддона припиниться. Для ремонту часто використовують спеціальну акрилову фарбу.
 2. Глибокі тріщини – часто доводиться проводити демонтаж конструкції, її відключення від систем водопроводу та каналізації. В результаті майстри виконують шліфування та полірування поверхні. При повторному встановленні використовується герметик для обробки всіх стиків.
 3. Закладення наскрізних дірок - такі дефекти відбуваються при частому падінні лійки або інших важких предметів.

Щоб виключити всілякі проблеми з чашею, необхідно дотримуватись усіх правил експлуатації. Але, якщо пошкодження все ж таки сталося, тоді рекомендується викликати майстра.

Переваги професійної реставрації душових піддонів

Ухвалюючи рішення замовити ремонт акрилових піддонів, кожен клієнт отримує можливість швидко відновити пошкоджену поверхню, яка нічим не відрізнятиметься від нової конструкції. Популярність такої послуги насамперед обумовлена ​​такими важливими перевагами:

 • Застосування високоякісних та екологічно чистих матеріалів для обробки поверхонь.
 • Боротьба з різними видами дефектів та повноцінне відновлення емалі.
 • Більшість проблем вдається вирішити без необхідності демонтажу піддона.
 • Демократичні ціни для нових та постійних клієнтів.
 • Надання офіційних гарантій.

Не менш важливим є профілактичне обслуговування пошкоджень піддона.

Замовити ремонт за демократичними цінами

Ремонт піддонів душових кабін за вигідними цінами здійснюється протягом кількох годин. Точні терміни виконання запланованих робіт залежить від характеру ушкоджень. Після приїзду майстер спочатку проводить діагностику проблеми, щоб вибрати відповідні способи відновлення. Викликати спеціаліста можна за допомогою сервісу побутових послуг Мастер911.