Ремонт інсталяції унітаза

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт інсталяції унітаза». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту інсталяції унітазів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт інсталяції унітазів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту інсталяції унітазів

Відгуки по ремонту інсталяції унітазів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед тим, як замовити ремонт інсталяції унітаза, рекомендується спочатку уважно ознайомитися з конструктивними особливостями обладнання, вивчити принцип дії. Тому довіряти виконання таких робіт необхідно досвідченим майстрам, які пропонують свої послуги з монтажу та заміни сантехніки в квартирі, будинку та інше.

Власники підвісних унітазів найчастіше стикаються з поломкою бачка через низьку якість води:

  • На металевих деталях можна побачити сліди корозії.
  • На пластикових деталях помітні відкладення.

Завдяки проведенню діагностики вбудованого унітазу, ремонт вдома виконується у кілька етапів, одним із яких є пошуки причини несправності.

У яких випадках потрібна заміна інсталяції?

Ремонт вбудованого унітазу або інших популярних моделей виконує кваліфікований сантехнік, який точно скаже, яка причина поломки. Заміна інсталяції потрібна у таких ситуаціях:

  • Наявність тріщини на баку унітаза – причиною цієї проблеми є неправильно виконане встановлення унітаза, а тому в результаті перекосу відзначають процес розтріскування пластикових комплектуючих.
  • Випадковий удар по бачку – в результаті згодом буде потрібно ремонт унітаза (інсталяції), оскільки з'являтимуться візуальні пошкодження у вигляді тріщин.
  • Природне зношування комплектуючих – кожна деталь має певний термін служби, по завершенню якого потрібна термінова заміна.

Огляд інсталяції унітаза та ремонт повинен проводити досвідчений сантехнік, який приїжджає за вказаною адресою з інструментами для оперативного та якісного виконання майбутніх робіт.

Замовити ремонтні роботи за вигідними цінами

Знаючи конкретні причини поломки, ремонт інсталяції для унітаза за демократичною вартістю не займе надто багато часу. Однак відсутність необхідного досвіду, знань щодо конструктивних особливостей водопроводу і каналізації може призвести до серйозних наслідків.

Тому ремонт навісного унітаза, ціни на який вказані в актуальному прайсі, слід довіряти сантехнікам, яких можна викликати за допомогою сервісу побутових послуг Мастер911. Враховуючи різні проблеми, сантехнік допоможе впоратися з такими проблемами:

  1. Ремонт бачка – якщо поверхні бачка є тріщини, знадобиться термінова заміна. Окремо виконується ремонт арматури, тому не обійтися без зняття кнопки інсталяції та отримання доступу до ревізійного вікна.
  2. При поломці рами необхідно провести повноцінне розбирання захисного екрану та демонтаж підвісного унітазу, ремонт якого здійснюється протягом одного дня.
  3. У разі механічних пошкоджень унітаза, буде потрібна купівля нового сантехнічного обладнання, а наявність підтікань усувається за допомогою відновлення герметичності системи.

Послуга «ремонт підвісного унітаза», актуальний прайс, на який доступний на сайті, користується особливою популярністю серед клієнтів Мастер911.

Чому під час ремонту інсталяції потрібна допомога професіонала?

Без необхідного набору інструментів та попередньо проведеної діагностики складно розібратися у причинах поломки, відшукуючи способи розв'язання проблеми. Тому потрібно буде скористатися послугами спеціаліста, готового приїхати точно у вказаний час та день у будь-який район вашого міста.

Підвісний унітаз з інсталяцією, ремонт якого здійснюється вдома, відрізняється складною сучасною конструкцією. Неправильно виконана діагностика може спричинити купівлю непотрібних деталей. Щоб заощадити власні гроші, потрібно викликати майстра.