Прокладка зовнішнього водопроводу

від 350 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість прокладки зовнішнього водопроводу стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Водопроводу на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на прокладку зовнішніх водопроводів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по прокладанні зовнішніх водопроводів

Відгуки по прокладанні зовнішніх водопроводів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Прокладання водопроводу вдома є технологічним процесом, який здійснюється після підготовки необхідного набору проєктної документації, де будуть прописані всі комунікації в будинку. Проведення цієї процедури можливе на різних будівельних об'єктах. Обов'язковою умовою вважається включення цих труб до системи інженерних мереж під час виконання монтажу.

Найчастіше ця процедура передбачає подальше підключення приватного будинку, дачі або заміських котеджів до центрального водопостачання. Таким чином, представлені сантехнічні роботи вкрай необхідні для майбутньої організації забору води зі свердловин та різних водойм.

Умовно всі заплановані роботи можна поділити на три основні етапи:

 1. Створення проєкту чи проєктування.
 2. Проведення підготовчих процесів, серед яких варто відзначити обов'язкову закупівлю конкретних витратних матеріалів, різних приладів, запчастин.
 3. Замовити прокладання водопроводу у землі.

Враховуючи весь ступінь складності, неможливо уявити самостійне виконання цих робіт, тому слід звернутися за допомогою до перевірених майстрів з досвідом.

Вибір необхідної кількості труб

З метою акуратно прокласти водопровід, вартість якого залежить від різних аспектів, потрібно приділити увагу підбору труб. Розцінки на труби досить різні та залежать від матеріалів, з яких були виконані такі конструкції:

 • сталеві; 
 • мідні;
 • металопластикові;
 • з ПВХ.

Найпопулярнішими та практичними варіантами вважаються ПВХ та металопластикові види, які у разі потреби піддаються ремонту та захищені від негативного впливу корозії. Мідні труби відрізняються вищою вартістю.

Демократична вартість робіт з прокладання зовнішнього водопроводу вказана в прайсі та пов'язана із застосуванням бюджетних полімерних труб: використовується поліетилен низького тиску, або поліпропілен. Однак представлені конструкції характеризуються одним недоліком – вони мають суттєві обмеження щодо тиску. Тому при виборі таких конструкцій для каналізації та водопостачання потрібно уважно все прорахувати, щоб унеможливити проблеми вже у процесі експлуатації.

Особливості проведення запланованих робіт

У першу чергу необхідно прокопати траншеї певної глибини та ширини згідно проекту, на якому будуть відзначені важливі точки з'єднання. Залежно від конкретного регіону глибина траншеї може бути різною: майстри враховують можливу глибину промерзання.

У процесі консультації клієнт зможе дізнатися точну вартість прокладки 1 метра водопроводу, посилаючись на всі особливості та нюанси загалом. В результаті відбувається виконання наступних робіт:

 • Врізання трубопровідної конструкції в центральний колодязь.
 • На вході встановлюють запірну арматуру – її діаметр з точністю до міліметрів буде вказано у проектній документації.
 • Відбувається процес копання траншеї у бік точки водозабору.

Найнебезпечнішою ділянкою зовнішнього трубопроводу вважається точка введення через фундамент у будинок. Саме тут важливо захистити систему від можливого промерзання, протікання, а тому майстри рекомендують скористатися спеціальними футлярами з набиванням для забезпечення теплоізоляційних умов та максимальної герметичності. Крім того, проведення робіт, спрямованих на герметизацію, здійснюється також і в точці врізання до центрального колодязя.

Прокладання водопроводу за доступними цінами 

Прокладання зовнішніх мереж водопроводу та каналізації за вигідними цінами – це складний та відповідальний процес, який передбачає проведення величезної кількості операцій, з якими допоможе розібратися лише кваліфікований майстер. Викликати спеціаліста можна, скориставшись онлайн сервісом побутових послуг Мастер911, де запропоновано список перевірених сантехніків з великим досвідом.

Як викликати майстра для прокладання водопроводу

Для виклику достатньо оформити заявку на сайті:

 1. Вказуємо своє ім'я.
 2. Залишаємо номер телефону для зворотного зв'язку.
 3. Коротко описуємо проблему, яку слід вирішити.

Другий варіант – самостійно зателефонувати за вказаними номерами та розповісти у подробицях про всі нюанси майбутнього проведення робіт.

Серед переваг варто відзначити надання офіційних гарантій від майстра та безкоштовну страховку від сервісу. Залежно від особливостей запланованих процесів, майстер приїжджає у зручний для клієнта час та день. Після огляду ділянки будуть встановлені конкретні терміни виконання поставлених завдань, а також визначено загальну вартість усієї послуги з урахуванням необхідного набору матеріалів та запчастин. Усі інструменти для роботи майстер бере із собою на виклик.