Установка зливного бачка унітаза у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка зливного бачка унітаза». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на установку зливного бачка унітазів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по установці зливного бачка унітазів у Києві

Відгуки по установці зливного бачка унітазів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Майже щодня власники квартир, приватних будинків, дач стикаються з різними дрібними побутовими проблемами, що стосуються несправної роботи сучасної сантехніки. При цьому найчастіше трапляються ситуації, коли потрібна заміна бачка унітазу, яка пов'язана з такими поширеними «симптомами»:

 • Наявність неприємних звуків, шуму під час роботи зливного механізму або коли конструкція перебуває у спокійному стані.
 • Недостатній набір води.
 • Вода регулярно підтікає з-під сполучного клапана.

У деяких ситуаціях розв'язувати проблеми власники квартир можуть власноруч: наприклад, поправити поплавок або замінити прокладку, що вийшла з ладу. Але, якщо знадобиться встановлення бачка унітаза в Києві вдома, не обійтися без кваліфікованої допомоги досвідчених майстрів. Адже відсутність необхідних знань та розуміння, як влаштована конструкція всієї інсталяції, призводить до неправильного кріплення системи, що негативно позначається на подальшому процесі експлуатації.

Конструкція бачка унітаза

Перед тим, як замовити послугу встановлення зливного бачка унітаза в Києві, необхідно спочатку вибрати нову конструкцію. У продажу представлені унітази вже в комплекті зі зливним бачком або окремо унітаз і окремо бачок з кнопкою зливу.

Бачок відрізняється дуже простою конструкцією і є спеціальною ємністю, яка використовується для набору певної кількості води, її зберігання і спуску в разі необхідності. Усередині пристрою знаходиться набір комплектуючих, які беруть активну участь у запуску спускового механізму.

Якщо сталася поломка бачка, знадобиться проведення процедури діагностики, після завершення якої буде зрозуміло, що слід зробити:

 1. Виконати ремонт бачка із наступною заміною зламаних деталей.
 2. Провести демонтаж пошкодженої конструкції та замовити встановлення бачка на унітаз за вигідними цінами, скориставшись пропозиціями від сервісу побутових послуг Мастер911.

Для проведення діагностики потрібно викликати кваліфікованого сантехніка, який допоможе знайти причину поломки та способи її оперативного вирішення.

Коли буде потрібно заміна зливного бачка унітаза в Києві

Основна і найпоширеніша причина поломки сантехнічного обладнання полягає у постійному високому експлуатаційному навантаженні на всі деталі конструкції. Тому часто відбувається зношування дрібних комплектуючих: на болтах з'являються сліди корозії, прокладки втрачають свої колишні герметичні властивості та інше.

Послуга заміни та встановлення зливного бачка на унітаз вдома в Києві, вартість якої вказана в прайсі на сайті Мастер911, знадобиться в наступних ситуаціях:

 • У разі виникнення механічних поломок – до цього списку відносяться пошкодження, які спричиняють поступове руйнування всієї конструкції (тріщини, сколи на зливному бачку). В результаті ремонт неможливий і потрібна термінова заміна.
 • Наявність шару нальоту, що відкладається на внутрішніх стінках та на отворах, де встановлені кріпильні болти. Погана якість води призводить до утворення вапняного каменю, який знаходиться на муфтах, стиках та інше.
 • Проблеми, пов'язані з роботою зливного механізму - такий механізм часто виходить з ладу без можливості відновлення.

Актуальні ціни в прайсі на установку змивного бачка на унітаз у Києві відрізняються особливою демократичністю, що робить запропоновані послуги доступними для кожного клієнта сервісу Master911.

Як формується ціна на встановлення бачка на унітаз у Києві

Вартість монтажу зливного бачка до унітаза в Києві залежить від масштабу майбутніх робіт. Наприклад, у разі заміни пошкодженої прокладки або налаштування набору та зливу води ціна буде невеликою, а при виконанні повноцінних ремонтних робіт на вартість також впливає і кількість, якість комплектуючих, які необхідно придбати.

Тому в прайсі ціни вказані з позначкою "від", адже остаточна вартість буде відома після огляду місця монтажу та закупівлі набору деталей. Сантехнік враховує виділений бюджет клієнта і допоможе підібрати найбільш відповідне розв'язання проблеми, що виникла.

Переваги оперативного встановлення бачка унітаза від сантехніків Мастер911

Чи виникли проблеми із системою водопостачання, каналізації, чи необхідно встановити сантехнічне обладнання? У такому разі не обійтися без кваліфікованої допомоги досвідчених сантехніків, яких можна викликати через сервіс побутових послуг Master911.

Дедалі більше клієнтів вибирають саме такий спосіб виклику майстра, посилаючись на наступний список вагомих причин:

 • Надання детальних консультацій, завдяки яким клієнти зможуть дізнатися, як правильно вибрати та надалі експлуатувати нове обладнання.
 • Допомога у підборі нового зливного бачка та всього внутрішнього механізму.
 • Застосування необхідного набору інструментів для виконання завдань різного ступеня складності.
 • Надання офіційних гарантій щодо завершення процедури монтажу.
 • Прибирання робочого місця після завершення надання всіх послуг.

Всі роботи майстер виконує вдома у клієнта, тому клієнт отримує можливість особисто проконтролювати проведення монтажу.

Викликати майстра зі встановлення бачка унітаза в будь-який район Києва

Для виклику майстра достатньо звернутися за допомогою на сервіс побутових послуг Master911, де наведено список усіх сантехніків, які працюють по різних районах столиці:

 • Шевченківський район;
 • Подільський район;
 • Печерський район;
 • Святошинський район;
 • Голосіївський район;
 • Солом'янський район;
 • Деснянський район;
 • Троєщина та інші райони.

Викликати сантехніка можна, скориставшись одним із двох найзручніших способів: самостійно зателефонувати за вказаними номерами телефону на сайті або залишити заявку в режимі онлайн, в якій потрібно вказати ім'я, номер телефону для зворотного зв'язку, конкретну причину звернення.