Ремонт холодильників у Львові

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Львів та передмісті з виїздом по Львівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Львові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Львові

Відгуки по ремонту холодильників у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломка холодильника, навіть на перший погляд найдрібніша, – проблема, вирішення якої краще не відкладати в «довгий ящик». Адже те, наскільки вона серйозна, і до яких наслідків може за собою призвести, здатний визначити тільки кваліфікований майстер після проведення діагностики техніки. Тому, кращий вихід в подібній ситуації – оперативне звернення в сервіс по ремонту побутових холодильників у Львові.

Залежно від типу поломки техніки, складності та обсягу майбутніх робіт, послуги по ремонту холодильників умовно ділять на три види:

 • Простий ремонт. Крім обов'язкової діагностики, простий ремонт холодильника включає перевішування або регулювання по рівню дверей, а також відновлення або заміну неосновних деталей техніки: ущільнювача, зламаної вилки, тріснутої полички, лампи індикатора і т.д.
 • Середнього рівня складності. Такий ремонт найчастіше пов'язаний з електромеханікою і вимагає від майстра високого рівня кваліфікації. В рамках його проведення майстер відновлює або замінює на нові такі важливі елементи агрегату, як термометр, терморегулятор, ТЕН відтаювання, трансформатор, пускозахисне реле і т.д.
 • Складний ремонт. Необхідність в складному ремонті виникає тоді, коли в ході проведення діагностики з'ясовується, що вийшла з ладу одна з ключових деталей обладнання – трубопровід, осушувальний патрон, компресор, фільтр, випарник або відбуватися витік холодоагенту (фреону). Також в процесі виконання капітального ремонту майстер усуває вологу і забруднення, які накопичилися всередині корпусу холодильника.

Сервіс побутових послуг Мастер911 приймає заявки на проведення всіх видів ремонту старих холодильників та сучасних (від простого до капітального), незалежно від виробника, моделі та року випуску техніки.

Майстри виїжджають на виклик для надання будь-яких послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту холодильників таких брендів: Мінськ, Голд (Gold), Атлант (Atlant), Дніпро, Део (Daewoo), Шарп (Sharp), Беко (Beko), Вестен (Westen), Зануссі (Занусі / Zanussi), ЛЖ (LG), Прівілег (Privileg), Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Рейнфорд (Rainford), Атлантік (Atlantic), Еленберг (Elenberg), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Снайге (Snaige), Саратов, Зіл (Zil), Лібхерр (Liebherr), Бош (Bosch), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Ямаха (Yamaha), Ока (Oka), Ардо (Ardo), Кайзер (Kaiser), Стінол (Stinol), Донбас, Вірпул (Whirlpool), Хайер (Haier), Міле (Miele), Тошиба (Toshiba), АЕГ (AEG), Панасонік (Panasonic), Технохолод, Кристал (Crystal), Хітачі (Hitachi), Норд (Nord), Вестфрост (Vestfrost), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux) та багатьох інших.

Як відбувається замовлення послуг майстра?

 1. При виявленні неточності в роботі холодильника, слід подати заявку на виклик майстра по ремонту холодильників у Львові додому. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на сайті або зв'язатися з Мастер911 в телефонному режимі.
 2. В процесі оформлення заявки необхідно вказати наступні дані: компанію-виробника агрегату, його модель і рік випуску, а також уточнити, в чому конкретно полягає несправність. На основі отриманої інформації ми надаємо первинну консультацію, узгодимо час приїзду майстра, а також орієнтуємо яка буде приблизна вартість ремонту холодильника.
 3. В середньому через три години (час може варіюватися в залежності від завантаженості, сезону та місцезнаходження) спеціаліст по ремонту холодильників виїжджає за вказаним адресою в межах міста і передмістя.
 4. Приїхавши, майстер проводить ретельний огляд і діагностику обладнання. Визначивши причину некоректності його роботи, він називає точну ціну ремонту холодильника і, отримавши згоду від замовника, приступає до ремонту.
 5. Після проведення всіх необхідних робіт, майстер надає гарантії на всі надані ним послуги та акт про виконання робіт.

Ставши нашим клієнтом, що ви отримуєте?

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування холодильників і ремонт, незалежно від виробника техніки, її моделі та року випуску.
 • Прийом заявок на виклик майстра додому здійснюється цілодобово, як в робочі, так і у вихідні/святкові дні.
 • Оперативний приїзд кваліфікованого майстра, що володіє необхідними технічними навичками.
 • Відсутність ризику зіткнутися з недобросовісним ставленням або некомпетентністю майстра.
 • Дотримання чистоти та обов'язкове прибирання майстром свого робочого місця.
 • Видача гарантійних зобов'язань і акта виконання робіт після закінчення ремонту.
 • Можливість здійснити оплату зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, спеціаліст може допомогти в його продажу на запчастини.
 • Мастер911 здійснює повний контроль над процесом з моменту подачі заявки і до повернення обладнання, яке вийшло за ладу, в робочий стан, а також надає допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті та оформленні необхідних документів.

Поширені несправності холодильників

Як показує практика і досвід професіоналів, найбільш часто зустрічаються наступні скарги на порушення в роботі холодильників:

 • У середині холодильника відсутнє освітлення або не працюють індикатори. Найчастіше подібна проблема пояснюється елементарним перегоранням лампочок, і вирішується їх заміною на нові. Але трапляється і так, що такий «симптом» сигналізує про необхідність ремонту плати управління холодильника.
 • Під час роботи холодильника регулярно чути сторонні звуки. У більшості випадків замовники вказують на сильний гул, деренчання або постукування всередині холодильника. В описаній ситуації майстер перш за все виключити ймовірність проблем, пов'язаних з кріпленням мотора, або неправильною установкою холодильника (він щільно стикається з меблями). В ході проведення діагностики може виявитися, що сторонній шум пов'язаний з невдалою спробою запуску компресора або обумовлений перепадами електричної напруги.
 • Холодильник перестав вимикатися в процесі роботи. Ситуація, коли холодильник тривалий час безперервно працює, небезпечна сама по собі тим, що несе ризик перегріву техніки. При виявленні подібного «симптому» рекомендується відразу відключити агрегат від електроживлення, і як можна швидше викликати додому майстра. Після проведення діагностики, найімовірніше майстер визначить поломку компресора або витік холодоагенту.
 • На стінках корпусу наростає «шуба» зі снігу та льоду. Причиною такої неполадки може виступати вихід з ладу реле-термостата або його некоректна робота, негерметичне прилягання дверей. Тому потрібен буде ремонт терморегулятора холодильника або ремонт ущільнювача дверей холодильника.
 • У нижньому ярусі холодильника накопичується вода. Перше, що зробить майстер в подібній ситуації – ретельно огляне зливну систему на предмет того, чи не засмітилась трубка для відводу талої води. Зрідка причиною може бути інша поломка, в чому саме стане зрозуміло після того, як майстер проведе діагностику.
 • Холодильник не включається. Причини зупинки роботи обладнання можуть бути самі різні: через несправності вилки або електропроводки, через порушення в роботі головного модуля або компресора.

Виїжджаємо в усі райони Львова та області

В середньому через 3 години після подачі заявки в сервіс Мастер911, виїжджає майстер за вказаною адресою в межах міста Львів та передмістя (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів та інші населені пункти).

Якщо Вам потрібен професійний, швидкий і недорогий ремонт холодильників у Львові або у Львівській області, то наші майстри знаходяться у всіх населених пунктах, а при потребі виїжджають за адресою (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни)– звертайтеся в Master911.