globe ru

Ремонт холодильника у Івано-Франківську

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Івано-Франківськ та передмісті з виїздом по Івано-Франківській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Івано-Франківську

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Холодильник – це один з небагатьох пристроїв у вашому домі, який працює безперервно. Поганий запах, витік фреону та багато інших поломок – всі вони можуть бути пов'язаними з недотриманням цілісності та функціональності обладнання. Тому, найкращий варіант – звернутися в перевірений сервіс по ремонту побутових холодильників.

Різновиди поломок холодильників умовно поділяють на три основні категорії ремонту:

 • Перша категорія – це найбільш простий і, природно, швидкий тип ремонту холодильника. Проводиться діагностика зламаного агрегату і при необхідності заміна звичайних деталей, які не вимагають розбору техніки: заміна ручок і ніжок, кнопок, зливного шлангу, ременя, заміна лампи індикатора, перевішування на іншу сторону дверей або вирівнювання їй за рівнем, усунення розриву в проводі або заміна вилки підключення, яка вийшла з ладу, ремонт ущільнювача дверей холодильника. З такими роботами досвідчений майстер впорається дуже швидко.
 • Друга категорія – це середній тип складності по ремонту найчастіше не потребує перевезення великої техніки в майстерню. Ремонт холодильника цього типу вважається професійним і включає в себе роботи, пов'язані з електромеханікою. Буде потрібно частково розібрати агрегат для: ремонту терморегулятора холодильника, відновлення або заміни термометра, пускозахисного реле, таймера, ТЕНа відтаювання, трансформатора, електронного блоку управління, зливного насоса, який блокує пристрій для люка та інше.
 • Третя категорія – найвищий рівень складності. У цьому випадку майстер підкаже, де краще зробити ремонт: вдома чи в майстерні. Проводиться відновлення або заміна ключових деталей техніки: фільтра, випарника, компресора, осушувального патрона, трубопроводу, заправка фреоном, усунення вологи і забруднень, які скупчилися в корпусі обладнання.

Онлайн-сервіс домашнього ремонту Master911 приймає заявки на послуги з ремонту старих холодильників та сучасних моделей, заміну несправних деталей або технічне обслуговування холодильників від всіх відомих виробників. Ось тільки малий їх перелік: Панасонік (Panasonic), Канді (Candy), Беко (Beko), Хітачі (Hitachi), Ардо (Ardo), Вестфрост (Vestfrost), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Голд (Gold), Мінськ, Донбас, Прівілег (Privileg), Лібхерр (Liebherr), Хайер (Haier), Шарп (Sharp), Технохолод, Рейнфорд (Rainford), Горенье (Gorenje), Зіл (Zil), Атлант (Atlant), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Міле (Miele), Індесіт (Indesit), Кристал (Crystal), Ямаха (Yamaha), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), ЛЖ (LG), Дніпро, Еленберг (Elenberg), Тошиба (Toshiba), Вірпул (Whirlpool), Саратов, Ханса (Hansa), Атлантік (Atlantic), Бош (Bosch), Део (Daewoo), Арістон (Ariston), Снайге (Snaige), Кайзер (Kaiser), Ока (Oka), Стінол (Stinol), Вестен (Westen) та багато інших.

Як відбувається замовлення, ремонт і діагностика?

 • Для виклику майстра по ремонту холодильників в Івано-Франківську додому, для початку подається заявка: або заповнюється спеціальна форма на сайті, або в телефонному режимі.
 • У заявці вказують виробника і модель техніки, рік випуску, а також передбачуваний тип поломки.
 • На базі цієї інформації, ми надаємо замовнику первинну консультацію, орієнтуємо в приблизній вартості ремонту холодильника і підбираємо фахівця, який володіє необхідними технічними навичками, а також за місцем розташування найближче знаходиться до клієнта.
 • Спеціаліст після приїзду до замовника проводить діагностику та встановлює причину поломки. Після того, як клієнтові називається ціна і отримана згода клієнта з усіма умовами, майстер приступає до проведення ремонтних робіт.
 • Після закінчення ремонту, замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт виконання робіт.

Що ви отримаєте?

Маркетплейс Мастер911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту холодильника будь-якого рівня складності.

Наші переваги:

 • Зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, включаючи святкові та вихідні дні.
 • Оперативність. Отримавши виклик, майстер по ремонту холодильників в Івано-Франківську приїде на місце в зручний для вас день і час. Як правило, фахівець приїжджає протягом трьох годин після оформлення заявки.
 • Якість. Сервіс домашнього ремонту Мастер911 дорожить своєю репутацією. Весь процес послуг по ремонту холодильників контролюється від початку до закінчення робіт з нашого боку.
 • Гарантія. Майстер надає гарантійні зобов'язання на надані послуги та на використовувані комплектуючі.
 • Прийнятні ціни. Оптимальна ціна ремонту холодильника в Івано-Франківську, чистка або монтаж. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Професіоналізм. Сервісне обслуговування та ремонт обладнання – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс домашнього ремонту працює на ринку з 2016 року. За 3 роки наша база нараховує понад 100 000 клієнтів.
 • Відповідальність. Адміністрація сайту бере на себе відповідальність у вирішенні спірних питань і допомагає обом сторонам в підтримці і оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильник не включається. Підстав може бути безліч: від несправної вилки або проблем з електричною проводкою, до поломки головного модуля або компресора.
 • Шар льоду на стінках морозильної камери. Можливі причини: негерметичне прилягання дверей або пошкодження регулятора температури.
 • Холодильник почав підтікати (наявність води під технікою або на дні камери). Причини: в холодильник поставили гарячу їжу; засмічена дренажна система; підвищена вологість повітря в приміщенні (провітріть кухню або скористайтеся витяжкою, а в подальшому намагайтеся створювати оптимальні умови роботи для своєї техніки, які описані в інструкції).
 • Холодильник працює, проте не морозить. Можлива несправність терморегулятора або неправильно виставлена температура на ньому. Якщо морозилка холодить добре, а в холодильній камері температура вище оптимальної, то можливий витік фреону, який потрібно дозаправити.
 • Холодильник працює без відключень. Ймовірно, стався витік фреону або несправний компресор. Вимкніть техніку з мережі і скоріше замовте приїзд майстра.
 • Техніка вимикається відразу ж після включення. Поява даної проблеми може бути пов'язана з виходом з ладу пускозахисного реле або поломкою компресора.
 • Холодильник, при дотику до нього, б'є струмом. Причина – витік струму на корпус.
 • Не загоряється лампочка. Якщо при включеній техніці не горить лампочка – необхідно замінити перегорівшу лампочку або необхідний ремонт плати управління холодильника чи модулю керування.
 • Чути сторонні звуки. Можливі проблеми з кріпленням двигуна або пов'язані з перепадами в електромережі, шум може бути при невдалих спробах запуску компресора – в такому випадку потрібна заміна терморегулятора.
 • Неприємний запах в холодильнику. Причиною може бути невірна експлуатація та зберігання продуктів у відкритому вигляді або зіпсованих. Якщо вимкнули і залишили холодильник закритим на тривалий період, також можливе намокання теплоізоляції.

Крім перерахованих вище поломок, є і певні несправності, характерні для деяких виробників. Точно визначити в чому причина тієї чи іншої проблеми можна тільки після професійної діагностики нашим фахівцем.

Виїжджаємо в усі райони Івано-Франківська та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 цілодобово, як в будні, так і вихідні дні, приймає заявки на ремонт холодильників в Івано-Франківську (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця та інших містах Івано-Франківської області).

Після заповнення заявки (на сайті або в телефонному режимі) фахівець виїжджає за вказаною адресою в середньому протягом трьох годин. Після закінчення ремонту замовник отримує на руки акт виконання робіт і гарантійні зобов'язання на всі надані послуги. Якщо потрібен професійний ремонт холодильника в Івано-Франківську та передмістя (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець та інших приміських населених пунктах) – звертайтеся в сервіс Master911.