Ремонт бойлера у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Львові

Відгуки по ремонту бойлерів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені пошкодження бойлера

 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабо гріє воду, чути сторонні звуки або не вдається включити, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того, що нагрівальний прилад покривається шаром накипу, служить підвищена інтенсивність застосування, зношення ресурсу, погана якість води, що нагрівається. Відповідно, потрібно виконувати профілактику, огляд, очищення, а за потреби й заміну зношених компонентів.
 • Заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У разі, якщо в роботі термостата стався збій, то рідина починає перегріватися або навпаки не зможе нагріватися до виставленої температури, що в результаті призведе до перевитрати електроенергії та інших прикрих наслідків.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск в магістралі не більший від нормативного, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за період використання він забивається частками іржі й накипу. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана скидання тиску.
 • Заміна анода в бойлері. Єдиний захист зварних швів і внутрішніх стінок ємності для води від корозії та руйнування - анод, виготовлений з магнієвого сплаву. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (при наявності у воді іржі, солей і дрібних суспензій) веде до руйнування шару емалі або стінок бака, що врешті-решт стане причиною протікання ємності водонагрівача.
 • Потрібна заміна датчика температури в бойлері. У тому випадку, якщо термодатчик у водонагрівачі вийшов з ладу, ймовірно, він вимагає заміни. На збій в роботі можуть вказувати такі фактори: невідповідність встановленої температури, на екрані виводиться помилка, не відключається підігрівання, постійні стрибки параметрів на дисплеї.

Важливі рекомендації, що вимагають уваги!

 • Не треба ремонтувати електричний бойлер своїми силами. Не намагайтеся самостійно робити ремонт, дотримуючись порад з відеороликів на ютубі. Виробники бойлерів рішуче не радять керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, дилетантський, самостійний, непрофесійний ремонт призводить до складнішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугами з ремонту бойлера підозрілих виконавців. Сервісна послуга, надана фахівцем сумнівної кваліфікації - небезпечна витівка, аналогічно, як і ремонт своїми силами. Це, звичайно, пов'язано з тим, що такий "фахівець" зовсім не готовий брати відповідальність на себе і, крім того, не дає жодних письмово закріплених гарантій на виконані послуги.

  Досить часто, якщо обладнання заново поламається, зазвичай вони не поспішають приходити або з неперевіреними умільцями наразі немає контакту. Ми пропонуємо ввічливих, перевірених, навчених, надійних і пунктуальних фахівців з великими навичками в роботі, від очищення, технічного обслуговування, установки, і аж до комплексного ремонту водонагрівачів у Львові!

Співпрацюємо з усіма популярними компаніями-виробниками: Атлант (Atlant), Гарантерм (Garanterm), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Тессі (Tesy), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Аміна (Amina), Чайка), Баксі (Baxi), Астон (Aston), Раунд (Round), Термет (Termet), Фагор (Fagor), Віллер (Willer), Новатек (Nova Tec), Термона (Thermona), Галмет (вулкан / Galmet), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ферролі (Феролі / Ferroli), Хай Терм (Hi-Therm), Атлантік (Atlantic), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Гарантерм (Garanterm), Термал (Termal), Атмор (Atmor), Рода (Roda) і багатьма іншими!

Що ви отримуєте?

Кожен клієнт може завжди розраховувати на досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Львові, який зможе виконати цілий ряд послуг з діагностики, чищення, ремонту, обслуговування або монтажу побутової техніки будь-якого рівня складності і практично всіх популярних марок!

Кілька інших переваг сервісу послуг з ремонту бойлерів у Львові Master911:

 • Видача гарантії. Гарантійні зобов'язання на послуги, що надаються, і змонтовані запчастини, блоки, деталі, вузли.
 • Гнучка оплата. Допустимість оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Чистота, пунктуальність, відповідальність, компетентність, ввічливість, акуратність наших виконавців. Після ремонту у послуги входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Цілодобове приймання заявок. Ми працюємо за графіком 24/7, звертайтеся в будь-який час.
 • Гарні розцінки. У нас доступні розцінки, відповідні навичкам спеціаліста. Ви безумовно будете знати, яка ціна ремонту бойлерів у Львові, ще до прибуття нашого виконавця.
 • Договір. Після закінчення підписується акт виконаних послуг.
 • Фіксована вартість послуг. Є незмінною вартість ремонту бойлерів у Львові, вона відповідає затвердженому прайсу і не зміниться після приїзду техніка додому.
 • Екстрений приїзд. Приїжджаємо за наданою адресою протягом 3-4-х годин.

Як викликати майстра?

А оформити замовлення майстра з ремонту та обслуговування бойлерів у Львові дуже швидко, зручно, просто та легко, на все йде не більше2-3 хвилин:

 1. Подача заявки. Подати заяву на виїзд майстра з ремонту бойлерів у Львові слід на вебсайті або в телефонному режимі.
 2. Потрібно відповісти на запитання. При оформленні заявки треба дати відповіді на деталізують питання. Після чого ми зможемо відповісти на ваші запитання на тему ціни (приміром, "як довго чекати прибуття майстра, скільки коштує монтаж термореле, яка вартість ремонту бака бойлера?").
 3. Прибуття фахівця. Через 2-3 години після подачі замовлення виконавець прибуває за вказаною адресою для надання послуг.

Виклик спеціаліста з ремонту водонагрівача у Львові та Львівської області

Цікавить перевірка, ремонт, техобслуговування або регулювання водонагрівача у Львові? Ви зможете сподіватися на нас. У нас фіксовані розцінки, розв'язуємо проблеми за 1 виїзд, даємо гарантію, оригінальні запчастини!

Виїзд в передмістя Львова

Виїзд техніка в передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) може зайняти приблизно 4-5 годин.

Можливість виїзду майстра по Львівській області

Виконавці сервісу послуг професійних майстрів Master911 є практично у всіх селах, містах і селищах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), з цієї причини, зазвичай, ми приїжджаємо в цей же день!

Виїзд техніка по місту Львова

У тому випадку, якщо ви робите замовлення на виклик по місту Львова, тоді приїжджаємо приблизно через 2,5-3 години після факту отримання заявки.

Телефонуйте в сервіс домашньої техніки Master911 прямо зараз і будьте впевнені в позитивному результаті, гідній якості і екстреному отриманні сервісних послуг від ввічливих, перевірених, навчених, пунктуальних і відповідальних виконавців!