Заміна компрессора холодильника у Львові

450 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Мотор-компресор - важлива деталь морозильного й холодильного обладнання, відповідальна за процес охолодження. Переважно найкраще рішення в випадках пошкодження мотора-компресора - виключно установка нового, оскільки ремонт далеко не завжди може гарантувати його безперебійну службу, тривалу експлуатацію та правильну роботу надалі. До основних причин порушення мотора-компресора треба віднести:

 • тривалу роботу холодильника без відключень, на високих оборотах під час запущеної функції суперзаморозки;
 • скачки напруги струму в електричній мережі;
 • нещільне закриття дверей однієї з двох камер холодильників.

Ознаки порушення в роботі компресора:

 • збільшення температури в головній камері;
 • наростання шуби з льоду на стінці холодильного обладнання;
 • під час роботи холодильного агрегату добре чутні незвичні звуки (скрипи, тріск, деренчання, клацання);
 • промерзання продуктів у камері;
 • постійна робота мотора;
 • двигун працює, однак охолодження не відбувається.

Чи можливий ремонт або заміна компресора холодильника своїми руками?

Чимало власників холодильників, які зіштовхнулися з поломкою компресора, прагнуть виправити її власними силами. Слід усвідомлювати, що зробити це самому досить складно, і для цього потрібні не тільки навички та відповідні технічні знання, а й також інструменти, специфічне обладнання. Окрім цього, в разі допущення помилок, є загроза ускладнити проблему, а це стане причиною капітального ремонту аж до повної відмови холодильника в роботі.

Найкраще рішення в ситуації, коли мотор-компресор зовсім не працює чи функціонує зі збоями, - звернення за допомогою до досвідченого майстра з налагодження холодильного обладнання в маркетплейсі Master911. Техніки в нашому сервісі надають послуги з виїздом за адресою. Наш фахівець проведе професійну діагностику й візуальний огляд, встановить точну причину наявної неполадки та виконає потрібний ремонт, а в разі необхідності - заміну мотора-компресора холодильника за середньоринковою ціною. Такий підхід дозволить уникнути ризиків і заощадити на витратах, пов'язаних з транспортуванням габаритного обладнання в сервісний пункт і назад, до того ж отримати гарантії фахівця на виконаний ремонт.

Master911 - безпечна заміна або діагностика компресора холодильника

При виявленні будь-якої поломки в експлуатації домашнього холодильного апарату звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми ведемо приймання замовлень на виклик техніка в цілодобовому режимі в вихідні, святкові та робочі дні. Наші фахівці готові працювати з рефрижераторами всіх марок і моделей: Донбас, Beko (Беко), Snaige (Снайге), Норд, Vestfrost (Вестфрост), Indesit (Індезіт), ARDO (Ардо), Rainford, Atlant (Атлант), Liebherr (Лібхер), Whirlpool (Вірпул), Lg, Samsung (Самсунг) та інших.

Під час оформлення замовлення ми завжди ставимо кілька питань для уточнення щодо марки, дати випуску морозильника та виробника, а також самої причини звернення (наприклад, потрібна діагностика, заміна або ремонт мотора-компресора холодильника, яка їх вартість). Ціна потрібної послуги, на базі отриманих даних, буде названа замовнику ще до приїзду фахівця, крім того, буде надана також початкова консультація. Вартість усіх типових послуг вказана в прайс-листі, якщо ж у режимі телефонного спілкування не вийшло дізнатися справжньої причини поломки й масштабу необхідних ремонтних робіт, тоді конкретна ціна буде повідомлена тільки після візиту майстра та діагностичних робіт. Ми вас запевняємо, що після діагностики озвучена майстром вартість буде такою ж, як і зазначена в прайс-листі.

Якщо Ви звернулися в маркетплейс Master911, то завжди зможете розраховувати на:

 • варіант відправки заявки цілодобово;
 • оперативний виїзд виконавця за вказаною адресою;
 • попередню компетентну, оперативну інформацію та консультацію за орієнтовною вартістю ще до прибуття майстра;
 • гарну якість наданої послуги.

Майстри нашого сервісу обов'язково підтримують порядок і чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають нецензурних слів.

Потрібна заміна чи діагностика компресора холодильника?

Сервіс послуг Master911 надає послуги з виправлення холодильних агрегатів усіх видів з оперативним виїздом техніка в невеликі населені пункти та великі міста Львівської області.

Наші переваги:

 • Рішення конфліктних моментів. Усі техніки Master911 перед виходом на службу проходять обов'язкову верифікацію паспортних даних. Отже, в разі недбалого ставлення техніка до своїх обов'язків або нечемності в поведінці, повідомляйте про те, що трапилося нам - і ми проявимо підтримку у вирішенні виниклого інциденту.
 • Комфортна система оплати: готівкою, безготівковим перерахунком або банківською картою.
 • Виконання гарантійних умов. Кожен виконавець сервісу послуг Master911 надає гарантійні зобов'язання на виконані послуги та встановлені деталі, вузли, блоки.
 • Відповідальність. За якісний рівень обслуговування наші професіонали беруть на себе персональну відповідальність. Відтак, якщо Ви виявили будь-які дефекти в роботі фахівця, телефонуйте в нашу службу підтримки, - і ми гарантуємо, що вони будуть усунені найближчим часом.
 • Робота ведеться згідно з договірними умовами. Перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, ремонтом, обслуговуванням або налагодженням холодильного обладнання, ми підписуємо угоду з клієнтом. У ній фіксується вартість наданої сервісній послуги, яка відповідає вказаній у прайсі.
 • Дотримання чистоти на робочому місці. Обов'язкове прибирання свого місця роботи вважається важливою частиною нашої сервісної послуги.

Робота ведеться у Львові, на виїзді з Львівській області

Ми працюємо в приміській зоні Львова

Ті клієнти, хто проживає в передмістях Львова (м. Городок, м. Дубляни, м. Пустомити, м. Новояворівськ, м. Винники, смт Брюховичі, смт Рудно, смт Куликів, смт Запитів, с. Суховоля, с. Липники, с. Наварія, с. Рясне-Руське, с. Муроване, с. Солонка, с. Сокільники, с. Ямпіль, с. Оброшино, с. Лапаївка, с. Зимна Вода, с. Малечковичі, с. Зубра, с. Давидів, с. Пасіки-Зубрицькі, с. Малехів), зможуть чекати приходу майстра вже протягом 5 годин.

Ми працюємо по Львівській області

Сервіс Master911 налічує майстрів у більшості населених пунктів Львівської області (м. Турка, м. Сколе, м. Моршин, м. Трускавець, м. Борислав, м. Стрий, м. Стебник, м. Новий Калинів, м. Броди, м. Городок, м. Буськ, м. Комарно, м. Кам'янка-Бузька, м. Дубляни, м. Миколаїв, м. Рава-Руська, м. Перемишляни, м. Пустомити, м. Бібрка, м. Новояворівськ, м. Мостиська, м. Золочів, м. Судова Вишня, м. Яворів, м. Самбір, м. Рудки, м. Глиняни, м. Жовква, м. Хирів, м. Старий Самбір, м. Добромиль, м. Дрогобич, м. Радехів, м. Соснівка, м. Червоноград, м. Новий Розділ, м. Великі Мости, м. Белз, м. Жидачів, м. Сокаль, м. Винники, м. Львів, м. Ходорів, смт Великий Любінь, смт Новий Яричів, смт Східниця, смт Славське, смт Підбуж, смт Журавно, смт Меденичі, смт Брюховичі, смт Рудно, смт Гірник, смт Магерів, смт Куликів, смт Шкло, смт Івано-Франкове, смт Щирець, смт Запитів, смт Олесько, смт Красне, смт Підкамінь, смт Поморяни). Тому наші клієнти, що мешкають у названій області, можуть сподіватися на приїзд професіонала в день оформлення замовлення. У такій ситуації чималою перевагою виступає не тільки оперативно надані послуги, висока якість, але також істотна економія на транспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, прихід майстра можуть перенести на інший день, про цей факт Вам повідомлять у момент складання заявки.

Працюємо в м. Львів, виїжджаючи за потрібною адресою

Якщо Ви перебуваєте в межах міста Львів, виїзд досвідченого майстра додому займе трохи часу - близько 3 год з часу подачі заявки

Якщо Вас зацікавила компетентна заміна мотора-компресора холодильника та вигідна вартість послуги, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми обіцяємо, що наданий нами рівень сервісу не розчарує своїх клієнтів!