globe ru

Ремонт холодильника у Дніпрі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Дніпро та передмісті з виїздом по Дніпропетровській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 405 грн
Ремонт холодильної камери від 315 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 450 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Дніпрі

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Поломка холодильника, не залежно від того, трапилася вона взимку, або влітку – серйозна проблема, яка доставляє масу незручностей. Щоб ще більше не ускладнити своє становище, ні в якому разі не варто намагатися самостійно знайти причину виходу з ладу техніки, ні тим більше, її усувати. Грамотне рішення – звернутися в сервіс по ремонту холодильників у Дніпрі та викликати додому або в офіс кваліфікованого майстра.

Залежно від обсягу та рівня складності майбутніх робіт, розрізняють три типи ремонту побутового холодильника: простий, середнього рівня складності та складний (капітальний).

 • Простий ремонт включає в себе проведення діагностики агрегату, яке дало збій, і заміну неключових деталей обладнання, які вийшли з ладу. Так, в рамках такого ремонту, майстер може замінити лампу індикатора, тріснуту поличку, ущільнювач, зламану вилку, перевісити на іншу сторону або відрегулювати за рівнем двері.
 • Ремонт середнього рівня складності вимагає наявності спеціальних технічних навичок, так як подібні роботи безпосередньо пов'язані з електромеханікою. В ході ремонту фахівець відновлює або замінює такі важливі деталі, як: терморегулятор, термометр, ТЕН відтаювання, трансформатор, пускозахисне реле, а в деяких випадках і блок управління.
 • Капітальний. Послуги з ремонту холодильників найвищого рівня складності припускають відновлення або заміну новими головні деталі техніки: осушувальний патрон, фільтр, трубопровід, компресор, випарник, а також ремонт плати управління холодильника, заправку холодоагентом (фреоном) і очищення корпусу холодильника від вологи і забруднень, які там скупчилися.

Майстри по ремонту холодильників у Дніпрі, з якими ми працюємо, мають високу кваліфікацію і солідний досвід в роботі з технікою від різних виробників, незалежно від моделі і року випуску техніки. Сервіс побутових послуг Мастер911 приймає заявки на проведення ремонту старих холодильників та сучасних моделей від таких торгових марок: АЕГ (AEG), Снайге (Snaige), Саратов, Мінськ, Бош (Bosch), Голд (Gold), Зіл (Zil), Самсунг (Samsung), Хітачі (Hitachi), Дніпро, Ардо (Ardo), Ока (Oka), Кристал (Crystal), Стінол (Stinol), Еленберг (Elenberg), Панасонік (Panasonic), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Шарп (Sharp), Технохолод, Канді (Candy), Атлант (Atlant), Део (Daewoo), Ямаха (Yamaha), Донбас, Тошиба (Toshiba), Міле (Miele), Прівілег (Privileg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Норд (Nord), Вестен (Westen), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Лібхерр (Liebherr), Ханса (Hansa), Хайер (Haier), Рейнфорд (Rainford), Вестфрост (Vestfrost), Кайзер (Kaiser), ЛЖ (LG), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje) і багатьох інших.

Як відбувається замовлення?

 1. Подати заявку і викликати майстра по ремонту холодильників в Дніпрі можна цілодобово, як в робочі, так і у вихідні/святкові дні.
 2. Є можливість заповнити заявку прямо на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 3. Замовник повинен вказати тип поломки техніки, її виробника, модель і рік випуску. На основі цих даних йому надається первинна консультація, а також приблизна вартість ремонту холодильника.
 4. Протягом трьох годин з моменту оформлення заявки (час може варіюватися в залежності від завантаженості майстра, сезону та місцезнаходження клієнта) фахівець з необхідними технічними навичками виїжджає за вказаною замовником адресою.
 5. Після приїзду, він робить візуальний огляд техніки і діагностику, виявляє причину виходу з ладу обладнання, після чого розраховує точну ціну ремонту холодильника. Якщо клієнт дає свою згоду, фахівець приступає до проведення ремонтних робіт.
 6. Після повернення техніки в робочий стан, замовник отримує на руки гарантійні зобов'язання на всі надані послуги по ремонту холодильників та акт виконаних робіт.

Що ви отримаєте?

Маркетплейс Master911 пропонує повний комплекс професійних послуг з технічного обслуговування холодильників, проведення повної діагностики і ремонту будь-якого рівня складності, незалежно від моделі техніки та її «віку».

 • Графік прийому заявок – 24/7.
 • Відсутність ризику зіткнутися з некваліфікованим або недосвідченим майстром.
 • Оперативне реагування на виклик – в середньому через три години з моменту оформлення заявки фахівець виїжджає за вказаним адресою.
 • Дотримання майстрами чистоти і порядку на робочому місці.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, фахівець може допомогти в його продажі на запчастини.
 • Доступна вартість послуг.
 • Можливість розрахуватися зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Отримання кожним замовником акта виконаних робіт і гарантію на всі надані послуги.
 • Сервіс побутових послуг Мастер911 контролює весь процес: з моменту подачі заявки до повного закінчення ремонту холодильників у Дніпрі, надає допомогу обом сторонам при виникненні спірних питань, супорті, а також при необхідності в оформленні документів.

Поширені несправності холодильника

 • В процесі роботи холодильника чути сторонній шум. Це може бути гучний гул, деренчання чи постукування. Подібна проблема може бути викликана різними причинами. Наприклад, неправильною установкою техніки (стикання з меблями), нещільним приляганням мотора, перепадами в електромережі або невдалим запуском компресора.
 • Холодильник працює безперервно. У тому випадку, якщо при тривалій роботі, техніка не відключається, високий ризик її перегрівання. У зв'язку з цим рекомендується якомога швидше відключити агрегат від електромережі та очікувати на приїзд майстра. У більшості випадків причиною подібного стану роботи виступає поломка компресора або витік холодоагенту (фреону).
 • На стінках морозильної камери утворюється шар намерзлої води («шуба). Подібна проблема може бути наслідком, як нещільного прилягання дверцят, так і несправністю реле-термостата. Після проведення ретельного огляду та діагностики, майстер визначить точну причину, і тоді потрібно буде проводити ремонт терморегулятора холодильника або ремонт ущільнювача дверей холодильника.
 • Підтікання води всередині нижнього ярусу холодильної камери. З великою ймовірністю в цьому випадку можна стверджувати, що проблема обумовлена ​​засміченістю трубки для відтоку талої води.
 • Відразу після включення холодильника або через кілька хвилин після цього холодильник несподівано вимикається. При подібному «симптомі» найчастіше в результаті діагностики майстри виявляють вихід з ладу пускозахисного реле, набагато рідше – компресора.
 • Холодильник не включається. Причин подібного стану може бути безліч. Наприклад, найпростіші – несправність вилки або проблеми з електричною проводкою, або більш серйозні – поломка компресора або головного модуля.

Виїжджаємо в усі райони міста Дніпро і області

Якщо вам потрібен оперативний, недорогий і якісний ремонт холодильника в Дніпрі, Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке та інших містах Дніпропетровської області – звертайтеся в сервіс побутових послуг Мастер911.

Висококваліфіковані майстри виїжджають за вказаною замовником адресою протягом трьох годин після оформлення заявки. Після закінчення виконання необхідних робіт майстер по ремонту холодильників в Дніпрі і передмісті (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське та інші населені пункти) надає акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на надані послуги.